×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Urszula Kupiec

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Rehabilitacja medyczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wojciech M. Kwiatek
   Bardzo nisko chylę czoło przed wspaniałym lekarzem jakim jest Pani dr Urszula Kupiec. To jest prawdziwy lekarz profesjonalista, który zna każdego pacjenta, dba o niego i wspiera, udzielając pomocy w walce w przywracaniu pełnej sprawności. Nie ma obijania się i wykonywania ćwiczeń na pół gwizdka. Pani doktor sprawdza czy pacjent stosuje się do jej zaleceń. Każdy jej pacjent opuszcza oddział dziarskim krokiem będąc wyprostowany. Nawet jeśli ten krok wspomagany jest kulami. BARDZO dziękuję Pani doktor za okazanie WIELKIEGO serca i życzliwości.
  • Tomasz ZIernicki
   Bardzo dziekuje Pani Dr. Urszuli Kupiec za wsparcie okazane mojemu Tacie.
  • Ewa Wójcik -bardzo wdzięczna pacjentka
   Wprawdzie jeszcze jestem na oddziale u p.doktor,ale nie mogę się powstrzymać ,aby już dziękować za wspaniałą opiekę i okazywane serce i zainteresowanie moim stanem zdrowia. Pani doktor poświęca wiele uwagi wszystkim pacjentom. Jest profesionalna i niezwykle życzliwa.
  • zibi
   Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. "Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE". Serdeczne podziękowania dla Pani Dr Kupiec. Szczęśliwy pacjent