×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Włodzimierz Bodnar

Specjalizacja

 • Choroby płuc
 • Pediatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Właściciel)

 • Św. Jana Nepomucena 32, 37-700, Przemyśl
  • tel.: +48166770071
  • fax:+48166770071
  • e-mail: optima7@op.pl

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Aldona
   Dziękuję za uratowanie zdrowia mojemu mężowi.Dzięki Panu wyzdowiał.Jest Pan wspaniałym lekarzem.Bardzo Dziękuję i życzę powodzenia i wytrwałości w tym kraju.
  • Elżbieta Litwińczuk
   Dziękuję. PANIE DOKTORZE ZA LECZENIE LUDZI,I ODWAGĘ W MÓWIENIU Prawdy.Prosze powiedzieć gdzie można kupić Amantadynę.Elżbieta Litwińczuk 15-440 Białystok Ul Malmeda9 m10 kom.510138983 e-mail Elżbieta.litwinczuk4@ wp.pl
  • Tomasz Malczewski
   bardzo dziękuję za Pana determinację. Przekonałem się już w listopadzie tamtego roku o skuteczności amantadyny .potem moja żona i dzieci. Teraz jednakchciałbym Pany zadać nurtujące mnie pytanie. Czy amantadyna poradzi sobie z nową mutacją DELTA. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
  • Agata
   Dziekujemy , ze Pan jest! Jest Pan Swiety! Cudowny nieprzekupny lekarz!
  • TED
   Panie Doktorze dziękuję Panu w imieniu wszystkich myślących ludzi/ takich niestety coraz mniej / i proszę by mimo trudności Pan dalej prowadził tę działalność ,która może uratować wiele istnień ludzkich.Wielki szacunek dla Pana.
  • Jola
   Witam,nie wiem czy Pan to przeczyta,chciałam się podzielić z Panem doktorem pewnym stanem ,dotyczy noworodka.Moja córka będąc w ciązy zaszczepiła się szczepuionką na covid,2 tygodnie przed porodem była druga dawka,stanowczo ją od tego powstrzymywałam,bo pracuję na sklepie i piekarni/dzieci wyuczyłam,zięć jest doktoratem w dziedzinie informatyki/ikażdej kobiecie w ciązy lekarze odradzali szczepienia,a oni uparcie,że wierzą nauce,urodził się maluszek,,poród normalny siłami natury ,w terminie,ciąża książkowa,badania wszystkie bardzo dobre,dziecko urodziło się z ciężkim niedotlenieniem i lerzy w inkubatorze,nie wpuszczają nikogo do dziecka ,lekarze jak powiedział zięć dwoją sie i trioją,trzeba czekać,nic nie mogą zrobić,nie mają pojęciaco się stało,bo wszystko jest ok ,tak im mówią ,do miesiąca czasu nie będzie dostępu do dziecka może dłużej.Teraz jest wszystko na mnie bo ja krakałam ,że jeszcze się coś stanie dziecku,a nauce przecież trzeba wierzyć,ja uwaźam nauce -tak,ale nie szczepionce w fazie testu,dziękuję za uwagę-pozdrawiam,może pan doda swoje spostrzeżenie,tonący brzytwy sie chwyta,ale głupiej teściowej ,która sama wychowała trójkę dzieci i wyuczyła nie posłuchają.
  • Halszka
   Dziękuję wraz z moją rodziną za schemat leczenia i za wiadomości o Amantadynie. Wyzdrowieliśmy.
  • Krystyna Zsjąc
   Panie doktorze! Dziękuję za amantadynę. To dzięki niej mój chory na raka mąż prawie bezobjawowo przeszedł Covid ! Nie rozumiem wściekłości „autorytetow” w stosunku do zastosowania amantadyny w leczeniu Covid . Jesteśmy z Panem!
  • Teresa
   Oglądam Pana wypowiedzi już od kilku miesięcy i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Brak mi słów żeby napisać jakim wspaniałym jest Pan człowiekiem i lekarzem. W dzisiejszych w których nasz rząd funduje nam tylko strach cierpienie i śmierć. Jest Pan nadzieja na lepsze jutro i przede wszystkim ocalenie ludzi. Nich Pana Bóg błogosławi. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i siły żeby przebić sie przez ten mur kłamstw które zgotowali nam ludzie którzy niby chcą dla nas dobrze.
  • Grażyna P.
   Panie doktorze, jestem dumna z Pana postawy, rzetelny, prawdomowny, nie przekupny. Jestem pielęgniarką i staram się wzorem Pana doktora mówić ludziom prawdę. Proszę dalej leczyć ludzi zgodnie z wiedzą jaka pan posiada. Trzymam kciuki za dalsza owocną pracę.
  • Kanadyjczyk
   Pan dr Bodnar . Szanowny Panie , pragnę Panu przysłać coś co pokazuje że nie jest Pan osamotniony . Przesyłam pozdrowienia i życzę wytrwałości . Kanada P.S. warto tego posłuchać. https://www.bitchute.com/video/hfzL5gUeQvxr/
  • Anna Magiera
   Szanowny Panie dr. Bodnar, chcialam Panu podziekowac za uratowanie zdrowia, a moze tez zycia mojego syna, jego zony i ich dziecka. Takze inni znajomi syna skorzystali z Pana porad i bardzo szybko wrocili do zdrowia, a bylo naprawde krytycznie! Dziekujemy za to, ze sie Pan temu systemowi nie poddaje i walczy Pan jak prawdziwy bohater. Zyczymy Panu w dalszym ciagu sily przetrwania i konsekwencji w walce przeciwko „elitom“. Duzo zdrowia przesylam Panu i calej Pana rodzinie!
  • sopocianka
   Szanowny Panie Doktorze, dziękujemy, że Pan jest, dziękujemy za Pana wiedzę, kompetencje, niezłomność, odwagę i nieprzekupność.
  • ElaB
   Panie Doktorze, Ukłony, wielki szacunek dla Pana pracy Ma Pan Wielkie Serce. Trzymaj sie👍dobry człowieku Życzę zdrowia
  • Dariusz J.
   Panie doktorze bardzo dziękuję za w imieniu wszystkich Polaków.
  • Krakowianka
   Panie Doktorze, dziekujemy ze ma Pan sile i determinacje z jaka walczy o swoje racje i konsekwentnie leczy Pan pokazujac dowody w kolejnych ozdrowiencach. Wierze ze za kilka lat kiedy to szlanstwo minie, moze wlasnie dzieki amantadynie, bedziemy ogladac o Panu film jak o dr. Relidze. Nie rozummiem calej fali sprzeciwu lekarzy jacy z jednej strony lecza amantadyna grype, a nie wierza ze uleczy covid nie dajac nam innej alternatywy... przychodzi na mysl tylko jedno, moze maja w tym ukryty cel?! Trzymam kciki by badania nad amantadyna aszybko udowodnily, ze ma Pan racje!
  • Karolina
   Szanowny Panie doktorze dziękuję że Pan JEST.
  • Małgorzata z Częstochowy
   Szanowny Panie Doktorze, właśnie wysłuchałam wywiadu z Panem ( na Polsacie) i mogę mieć tylko nadzieję, że nie będzie Pan miał kłopotów przez dziennikarza, który wciągał Pana w polityczne dywagacje. Niestety, zgadzam się i potwierdzam w całej rozciągłości to, co Pan powiedział o reakcji lekarzy na chorobę covid-19. To tak na marginesie, bo chciałam napisać o przebiegu tej choroby i wynikach leczenia. Proszę wybaczyć szczegółowy opis, ale chociaż w taki nieformalny sposób może potwierdzę Pana wnioski z dotychczasowych badań nad amantadyną. Covidem oboje z mężem zaraziliśmy się w środę ( wizyta znajomego), w sobotę męża bolało gardło, ja odczuwałam ból zatok ( na które chronicznie choruję). W niedzielę mieliśmy stany podgorączkowe (powyżej 38 st.) oraz info od znajomego, że stracił zmysły smaku i powonienia. Dodaję, że mąż 2 lata temu był na granicy ż. i śm. wskutek zlekceważonych przez siebie powikłań pogrypowych, dorobił się ropnia na płucu. (Podziękowania dla Torakochirurgii z Bystrej za uratowanie życia!) Zadzwoniłam do lekarza w rodzinie, który natychmiast przesłał mi receptę na Amantix 100 mg, o dziwo był dostępny w jednej z czynnych aptek. Zażywaliśmy przez 2 doby co 6 h, później co 12 h ( łącznie po 25 tabletek na głowę). Po 2,3 dniach nie mieliśmy stanów podgorączkowych, bez kaszlu, bólu gardła, czy głowy. Wyzdrowieliśmy. Czy to zasługa amantadyny? Wierzę, że tak. Dziękuję, DZIEKUJĘ Panie Doktorze i życzę zdrowia i sił w walce nie tylko z chorobą, ale z biurokracją, ignorancją, zawiścią, no i ludzką głupotą... Myślę, że jest już nas cała armia - wdzięcznych pacjentów i wszystkich, którzy pokładają nadzieję w Pańskich kompetencjach i profesjonalizmie. Dziękuję, że w tym wywiadzie nazwał Pan po imieniu działania na polu walki z pandemią. Trzymam kciuki, żeby się Pan nie poddał!
  • Z Lis
   Panie doktorze, jest PAN WIELKIM WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM! !!!!!!DOKTOR JUDYM❤❤❤Odważny lekarz, mowiacy oficjalnie prawde na temat leczenia COVID-19, Jedyny w Polsce,który nie leczy przez telefon.Wspanialemu, odwaznemu lekarzowi życzę duzo zdrowka,zeby zyl nam 100 lat .Dziękuję za wszystko co PAN robi dla chorych ludzi❤❤❤❤😘😘😘
  • Paweł Wiktor
   Wielki szacunek za odwagę i pracę dla naszego dobra.
  • Ireneusz Tomankiewicz
   Wysłuchałem Pana wywiadu w Polsat News. Mówił Pan tak jakby czytał w moich myślach. Gratuluję odwagi. Jest Pan dla mnie bohaterem.
  • Cała rodzina
   Doktorze, oglądam Pana w Polsacie. Jest Pan aniołem. Oglądam i płacze ze szczescia ze jest ktoś taki jak Pan. Czuje się bezpieczna bo mam amantadyne. Dziekuje
  • Andrzej
   SZANOWNY PANIE DOKTORZE JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM - TO PAN W NIEDŁUGIEJ PRZYSZŁOŚCI POWINIEN ZOSTAĆ MINISTREM ZDROWIA I TO PAN DA POLAKOM NADZIEJĘ NA GODNE I ZDROWE LECZENIE!
  • Janina Wal Rzeszów.
   DZIĘKUJEMY Panie doktorze za pomoc.
  • Bogo
   DZIEKUJE, ze Pan JEST!!!:))
  • Estera
   Panie Włodzimierzu! Bardzo proszę by Pan założył fanpage na Facebooku. Facebook ma ogromną siłę. Jestem całym sercem za Panem!! To jak chcą zamieść Pana odkrycie pod dywan, jak robią to dla pieniędzy. To obrzydliwe. Niech prawda wyjdzie na jaw! Niech Pan będzie wierny swoim racjom! Sprawiedliwośc prędzej czy później dosięgnie każdego. Trzeba naprawdę uderzyć do ludzi i przekazać im tą wiedzę! Trzeba wytrwałości. Facebook to jedno z narzędzi. Pan nie jest szalonym doktorem, pseudo. Pan jest specjalistą z wieloletnimi stażem. Pan ma 500 przypadków udokumentowanych. Pan ma rację! Niech Pan o nią walczy. Pozdrawiam i trzymamy kciuki o naszą wolność i życie. Z niecierpliwością czekam na konto na Facebooku, osobiście je rozleklamuje jak tylko będę mogła. I tak na Facebook widnieje mnóstwo wywiadów i filmików z Pana udziałem, ale Pana fanpage będzie mial większą siłę. Dodam, że oni śmieją sie nam w twarz mówiąc że Amantadyna nie jest Przebadana... Jest i niesie mniejsze skutki uboczne niż słynne plastry antykoncepcyjne Evra które każdego dnia używają miliony kobiet na całym świecie, w tym ja. Czym więc są skutki uboczne Amantadyny przy tym... Niczym. Nawet Apap ma skutki uboczne. W walce o ludzkie życie skutku uboczne nie sa ważne. Np chemia podczas nowotworu. A Amantadyna w porównaniu z tym ma łagodne skutki uboczne. I są one ZNANE!!! W przeciwieństwie do SZCZEPIONEK! wojna koncernów. Wojna o nasze życie. Wojna o wolnośc. Trzymam kciuki!!!
  • Magdalena
   Jest Pan Wielki! Dzieki Panu wiele istnien zostało uratowane..Szkoda,ze tak trudno zdobyć amantadynę .Jesteśmy z Panem.Życzymy wszystkiego dobrego za to co Pan robi dla nas ludzi.
  • Magda
   Chciałam Panu podziękować, że kierował się Pan chęcią pomocy. Jesteśmy z Panem wszyscy, a przynajmniej większość Polaków. Niestety amandatyna jest już niedostępna w większości miast. Niech Bóg ma Pana w opiece.
  • marian
   bardzo dziekuje panie doktorze wlodzimierzu za odwage i prawidlowepodejscie do ratowania zycia ludzkiego bardzo dziekujemy ja i moi znaiomi niech panu Bog blogoslawi wtej pracy m
  • Lecho
   Panie Doktorze proszę się nie poddawac, jest Pan bohaterem tych czasów, oby historia to zapamietala
  • Krystyna Olczyk
   Panie Doktorze , ogromny szacunek dla Pana za to co Pan robi dla ludzi .Brawo za odwagę i upór. Proszę się nie poddawać w służbie dla chorych .Takich lekarzy Polsce potrzeba. Chylę czoła .
  • piotr Skoczylas ks
   Bardo dobrze że są lekarze nietuzinkowi , szacunek piórkiem zmiatać takim lekarzom kurz z drogi ! pozdrawiam PAN DOKTORA Włodzimierza !!
  • Sant
   Panie doktorze, takich ludzi jak Pan nam potrzeba, potrzeba prawdy, to co Pan robi jest cudowne wobec calego zaklamania ze niby to paskudztwo , które teraz ludzie dostaja w organizm nas uratuje. Boże broń!!! Proszę dzialac szybko aly ludzie obudzili się i poznali prawdę. Niech pana Bóg Najwyzszy blogoslawi w tak wielkim przedsięwzięciu.
  • Anna Warner
   Ja mieszkam w Kaliforni. Podobnie jak na calym swiecie, Covid-19 pandemic niszczy gospodarke i niszczy zycie wielu ludzi. Kalifornia jest pod rozkazem aby nie opuszczac domow. Restauracje, kina, koncerty sa zamkniete. Bardzo bym prosila aby Pan dodal angielskie tlumaczenie tego web site. Wielu ludzi tutaj w Kaliforni jest zainteresowane pana metoda leczenia Covid-19. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za Pana osiagniecia.
  • Katarzyna Czetowicz
   Pan Włodzierz Bodnar. Panie Doktorze, wyrażam szacunek dla Pańskiej Osoby, dla tego jakm Pan jest Człowiekiem, dla Pan pracy. Pozdrawiam i z całego serca życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla Pana i dla Tych, których Pan kocha. Katarzyna Czetowicz z Niwej Soli.
  • Małgorzata z Wrocławia
   Panie doktorze dziękuję za wsparcie nas Polaków, wierzę, że Pan wygra i lek bedzie powszechnie stosowany w naszym kraju. Życzę szczęścia w nowym roku 2021.
  • z uznaniem
   Ciesze sie, ze nadal ratuje Pan ludzi. Moj kuzyn jak i inni nie musieliby umrzec gdyby nie blokowano Pana dzialan, gdyby nie ludzie ktorymi kierowala ignorancja i chciwosc. Niech Bog Pana prowadzi i blogoslawi
  • ozdrowieniec
   Dziekuje za to co robi Pan dla ludzkosci. Dziekuje za uratowanie wielu zyc. Bardzo zaluje, ze posluchalam innych zamiast zwrocic sie do Pana przez co zmagam sie z ciezkimi powiklaniami, a mozna bylo tego uniknac, mozna bylo byc szybko zdrowym bez komplikacji. Niech Bog Pana blogoslawi. Pozdrawiam
  • Krystyna Rostkowska
   Dzień Dobry, Jestem lekarzem i pragnę podziękować za to, że odbudował Pan swoją niezłomną postawą etos lekarza.
  • Tk
   Dzieki za Tak dobre wiadomosci ok ale jak zdobyc ten lek moj contact siwytom17@gmail.com czekam na wiadomosci dzieki
  • Zwykły obywatel
   Panie Doktorze, nie wiem czy amantadyna działa ale wielki szacunek i ukłony za walkę, starania i wypełnianie przysięgi Hipokratesa. Pozdrawiam.
  • Dariusz
   Szanowny Panie Doktorze! Nich Bóg Panu błogosłwi.
  • Lukasz Jurczyszyn
   Dzień dobry Chciałem przekazać podziękowania i wyrazy wsparcia dla Pana dr W. Bodnar za uczestnictwo w programie J. Pospieszalskiego . Świetnie się Pan zaprezentował i nie dał się Pan zjeść przez tych pseudo profesorów. Niech moc będzie z Panem !
  • Anna
   Szanowny Panie Doktorze, Od ponad miesiąca śledziłam w internecie sprawę dot. Pana skutecznego leczenia Covid 19. Nie sądziłam, ze ta wiedza mi się przyda. Kiedy dostaliśmy info od przyjaciół „mamy Covid” zrobiliśmy testy, niestety „+” Byłam przerażona - mąż 62 l. cukrzyca, nadciśnienie. Boże!!! Wtedy przypomniałam sobie artykuły, pisma dr W. Bodnar! Amantadyna! Niestety 4 grudnia, nie ma możliwości kupienia w aptece:( Zdobyłam! Mamy! Ja po jednej dobie czuje się super! Natomiast mąż leży :( słaby, męczący kaszel. Przez 6 dni stan podgorączkowy 37,5 do 37,6. W 5 dniu podana amantadyna. Po 1 dobie brania (wariant 1) temp. 38,2 dreszcze. Wierze, ze organizm zacznie walczyć i amantadyna zacznie działać. U mnie poprawa spektakularna! Nie wiem co z 13latkiem moim synem. Kaszel i stan podgorączkowy 37,5 wynik „+”. Dałam 1 tabl amantadyny, tak jak Pan Dr powiedział - dzieciom tez się podaje. Tylko czy 1 tabl? Czy 2 ma dobę? Dziękuje - dał nam Pan nadzieje!!! (kolega męża 46 l. Leży w śpiączce :((
  • Wiesław z Poznania
   Panie Doktorze.Nie znajduje słów, które mogłyby opisać mój podziw i szacunek dla Pana za to co pan robi ! Jestem przygotowany na zastosowanie Pana sposobu leczenia .Osobiście jestem Panu wdzięczny za to, że PRZESTAŁEM SIĘ BAĆ o zdrowie swoje i moich bliskich .
  • Hanna Piasecka-Shaw
   Panie doktorze Bednar. Nie znamy sie osobiscie, ani w ramach relacji lekarz - pacjent. Jednakze mialam przyjemnosc i zaszczyt wysluchac pana wypowiedzi w ramach kanalu WRealu24, oraz uslyszalam bardzo wiele dobrych informacji na pana temat publikowanych na innych kanalach w ramach mediow internetowych. Nie mieszkam w Polsce ale realnie te opcje rozwazam. Wielki szacunek. Ogromne podziekowania za odwage w mowieniu prawdy. Hanna Piasecka-Shaw, UK
  • Sławomir
   Panie doktorze Bodnar. Bardzo dziękuję za sugestię stosowania Amantix. Myślę , ze uratowała ona moje płuca. Dzięki znajomym od tygodnia z powodu podejrzenia Covid 19 stosuję 4 x 100 Amantix. Temperatura mi spadła , objawów nie mam i postanowiłem zmniejszyć dawkę na 2x100. Niestety pod koniec 12 godziny pojawiła się znowu temperatura.Czy nadal trzeba brać częstszą dawkę i jak długo ? Jeszcze raz dziękuję za pomysł. Sam jestem weterynarzem w stanie spoczynku i bardzo doceniam kreatywność w podejściu do życia. Jeszcze raz dziękuję. Sławomir
  • Małgorzata Kowalczyk
   Dzieńdobry Panie doktorze . Oglądam Pana programy i czuję się ogromnie wdzięczna widząc Z jaką determinacją i odwagą wykonuje Pan swoj zawód . Jestem z Gdanska i leczę się w prywatnej slużbie zdrowia ale w razie zachorowania na covid balabym się iść tam po pomoc . Pozwalam sobie zapytać czy zna Pan w Gdansku lub w okolicach lekarza , który leczy amantadyną ? Pozdrawiam i życzę zdrowia i wytrwałosci . Małgorzata Kowalczyk Gdańsk
  • Prawda
   Wielki szacunek i poparcie dla Pańskich działań! Oby prawda wyszła na jaw, a to zawsze się dzieje prędzej czy później.
  • Elzbieta Sapała
   Panie Doktorze, czytam i słucham Pana wypowiedzi na temat leczenia wirusa covid. Jest Pan prawdziwym lekarzem. Lekarzem z powołania, odważnym i dbającym o ludzkie zdrowie. Wielkie uznanie dla Pana, dla pańskiej odwagi i determinacji. Proszę wiedzieć, że cała Polska prostych lud i Pana słyszy i podziwia. Życzę dużo zdrowia, i niech Pan Bóg ma Pana w opiece.