×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Włodzimierz Bodnar

Specjalizacja

 • Choroby płuc
 • Pediatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Właściciel)

 • Św. Jana Nepomucena 32, 37-700, Przemyśl
  • tel.: +48166770071
  • fax:+48166770071
  • e-mail: optima7@op.pl

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wanda
   Na szczęście ja i mąż nie chorowaliśmy na covid, ale siostra męża i jej mąż i dwóch dorosłych synów wyleczyli się amantydyną. Ja na wszelki wypadek mam amantadynę w domu.Ufam dr. Bodnarowi bo tak jakbym przekonała się na sobie ,że amantadyna jest skuteczna w leczeniu covida. Zaznaczam że szwagier męża chorował dosyć ciężko- miał wypożyczony aparat tlenowy a po leczeniu amantadyną nie ma żadnych powikłań- płuca ma czyściutkie. Dziękujemy dr. Bodnarowi !
  • Marzena
   Uwaga! Dzięki Bogu jest sposób na covid. Zastosowałam go zaraz jak straciłam węch, a mianowicie nagrzewałam zatoki, twarz lampą do zatok ( z grzałkami) przez 70 MINUT, trzeba jak najbliżej twarzy ile się da przez ten czas. Po tym czasie zauważyłam ,że powrócił węch, nie tak dobry od razu ale, już cokolwiek czułam, również siły wróciły. Nikt nie wierzył, że to był covid ( ja też niedowierzałam, choć nigdy tak źle sie nie czułam,) dlatego kilka tygodni później zrobiłam badanie z krwi w szpitalu na przeciwciała i mam potwierdzenie ,że byłam chora na covid. Okazuje się że wirus jest wrażliwy na wysoką TEMPERATURĘ, nagrzewać trzeba przez odpowiednio długi czas, to dlatego np.w Afganistanie nie chorują lub rzadko a tam nie przestrzega się żadnych restrykcji sanitarnych czy szczepień. Nie wiem czy wszystkim pomoże , ale warto spróbować od razu jak się straci węch, bo jak wirus rozprzestrzeni się do płuc to może być to za mało - nagrzewanie twarzy ( nos, gardło, ucho wszystko jest ze sobą połączone i tam zaczyna się zakażenie nawet zwykłej grypy. Dodam, że na bakterie wysoka temperatura nie działa .Mam przewlekle chore zatoki, covida się pozbyłam , ale bakterii nie. Przekaż innym, może to komuś uratuje życie lub zdrowie.
  • Norajr Ter-Grigorian, Gdańsk
   Dzień dobry! Mam 74 lat i pod koniec października zachorowałem na COVID-19. Przebieg choroby trwał bardzo ciężko. 13.11.2021 do żony nagle zadzwoniła przyjaciółka i powiedziała, jak przy pomocy amantadyny w czerwcu uratowała męża chorego na .COVID-19, i od razu dodała, że pozostało jej 10 tabletek, które niedługo dostarczyła. Pierwszy dzień brałem 3 razy po 2 tabl., drugi dzień - też 3 razy, tylko po jednej. Następnego dnia po raz pierwszy byłem w stanie czegoś normalnie zjeść, mimo że ani smak, ani węch mi nie powróczył. Następnego dnia czułem się jeszcze lepiej iitd. Wielkie dzięki Panu Doktorowi Włodzimierzowi Bodnarowi za proponowaną metodę leczenia amantatyną.
  • Ewa Młynska Bydgoszcz
   Szanowny Panie Doktorze !! Kłaniam się nisko ,jak tylko to jest możliwe ,bo dzięki Pańskiej metodzie leczenia żyje i mam się dobrze ! Zachorowałam na jedynie słuszna dzisiaj na świecie chorobę covid. Zareagowałam natychmiast jak tylko było to możliwe ..."załatwiłam " sobie amantadyne i zaczęłam brać ,po trzech dniach czułam się dobrze ,nie miałam kaszlu ,duszności ,katar ustępował i temperatura zaczęła spadać ,straciłam węch ,który teraz małymi kroczkami powraca .Kurację taka zastosowałam mojej prawie 105 letniej Mamie i dzięki temu choroba przebiega zdecydowanie łagodniej ,jest pod tlenem w szpitalu ale saturacja nie spada i idzie to w dobrym kierunku ,taką nadzieję mają lekarze ...w przeciwieństwie do sytuacji mojego męża ,który jest w ciężkim stanie ( za żadne skarby nie chciał słyszeć o amantadynie )zajęte połowa płuc ,spada saturacja ,ładowany tlen i inne specyfiki ...rokowania ostrożne 😢 Moja córka ,która też załapała się na tą zarazę ,wzięła ten cudowny specyfik i pięknie dochodzi do zdrowia ,utraciła z kolei smak ,ale jesteśmy dobrej myśli ,że i on powróci 🤔 Panie doktorze Bodnar ,jesteśmy Panu wdzięczni za to co Pan robi i podpisuje się pod słowami Jerzego Zięby ,który mówi ,że powinno się Pana ozlocic 👏👏👏Z podziękowaniem i wielkim szacunkiem pozostaje dla Pańskiej wiedzy i zaangażowania ❤️❤️❤️❤️
  • Aneta
   Panie Doktorze przeczytałam wpisy na forum i podałam ojcu amantadyne w 9 dniu gorączki. Bałam się, że umrze, a uparł się i nie chciał do szpitala. Po 3 dniach barania według schamatu jak sam mówi chciała się ogolić i nie miała wtedy już temperatury. Bardzo dziękuje. Minęło pół roku i mam chorą córkę, ma 7 lat. Nie wiem co robić, jest 6 dzień i temperatura nie spada.
  • Karol
   Dziękuję za uratowanie zdrowia
  • Katarzyna
   Szanowny Panie Doktorze. Ja osobiście nie chorowałam, ale moi znajomi są przekonani, że Panu zawdzięczają zdrowie i życie. Ja sama czuję się dużo lepiej, wiedząc, co mogę zrobić w przypadku zakażenia. Niech Matka Najświętsza ma Pana w swojej szczególnej opiece!
  • Krystyna M.
   Dziękuję Panu za niesamowita jakże czysto ludzką inteligentną wiedze i poświęcenie się Pana dla leczenia chorych ludzi .Nie zamyka Pan przed chorymi swojej przychodni tak jak powinien postępować najprawdziwszy lekarz z krwi i kości ,etyk i człowiek porządny ,dobry ,nie skażony egoizmem ludzkim i nie skażony okrutnym egoizmem pseudo lekarzy którzy boją się ludzi chorych i zamykają przed chorymi ludżmi nawet przychodnie,placówki publiczne co jest nie do przyjęcia w dzisiejszym niby cywilizowanym świecie o tak bardzo rozwiniętej medycynie .Pan panie doktorze jest o prostu prawdziwym człowiekiem lekarzem z prawdziwego powolania posiadajac tn ważny gen ekarza jeszcze nie skazonego egoizmem bożka pieniądza i za to Panu ludzie będą zawsze wdzięczni i do Pana będą chorzy lgnąć mając przekonanie ze nie zamknie pan przed ludzmi chorymi swoich drzwi swojej przychodni .Wyleczył mnie Pan z ciężkiej choroby i dlatego zyję i do Pana doktorze mogę teraz piać podziękowanie ..
  • Joanna
   Dziękuję Panie Doktorze, że w tym zwariowanym czasie ma Pan odwagę leczyć ludzi, którzy często są pozostawieni sami sobie i lękom sztucznie wytwarzanym przez media. Sam fakt, że oddzwonił Pan i przyjął mnie w niedzielę, mimo planowanego wyjazdu do Warszawy, dał mi poczucie ulgi i bezpieczeństwa. Już wychodząc z gabinetu czułam się o 50%zdrowsza, a na pewno dużo spokojniejsza. To, że zostałam osłuchana, niezwykle dokładnie przebadana okazało się bardzo istotne. Żadna teleporada nie zastąpi pacjentowi tego wsparcia, którego może udzielić tylko w bezpośrednim kontakcie dobry, otwarty na swojego pacjenta lekarz. Schemat leczenia, który Pan zastosował, okazał się skuteczny i tak, jak Pan powiedział, po trzech dobach przyjmowania amantadyny nastąpił spodziewany przełom. Potem było już tylko lepiej. Dziękuję za odwagę, życzliwość i empatię okazaną mi w tym trudnym dla mnie czasie choroby.
  • Beata
   Dziękuję panu za wiedzę która Pan przekazuje, za odwagę i determinacjię dzięki panu szybko wyzdrowiałam biorąc leki wg pana schematu.
  • Paweł
   Dziękuję w imieniu ludzi, których przyjmuje Pan Doktor dziesiątki dziennie. Lekarz, który leczy i chce dzielić się doświadczeniem! Prosze korzystać i uczyć się od Mistrza. Dużo siły i zdrowia, dla personelu przychodni również ogromme podziękowania!! Szkoda że ośrodek na Śląsku nie wypalił, powodzenia
  • Grażyna W
   Dziękuję Panie Doktorze za schemat leczenia amantadyną. Mój syn dzięki temu wyzdrowiał w krótkim czasie.Podziwiam za odwagę w tym zakłamanym świecie i zyczę Panu zdrowia i uznania pana metod leczenia.
  • Aldona
   Dziękuję za uratowanie zdrowia mojemu mężowi.Dzięki Panu wyzdowiał.Jest Pan wspaniałym lekarzem.Bardzo Dziękuję i życzę powodzenia i wytrwałości w tym kraju.
  • Elżbieta Litwińczuk
   Dziękuję. PANIE DOKTORZE ZA LECZENIE LUDZI,I ODWAGĘ W MÓWIENIU Prawdy.Prosze powiedzieć gdzie można kupić Amantadynę.Elżbieta Litwińczuk 15-440 Białystok Ul Malmeda9 m10 kom.510138983 e-mail Elżbieta.litwinczuk4@ wp.pl
  • Tomasz Malczewski
   bardzo dziękuję za Pana determinację. Przekonałem się już w listopadzie tamtego roku o skuteczności amantadyny .potem moja żona i dzieci. Teraz jednakchciałbym Pany zadać nurtujące mnie pytanie. Czy amantadyna poradzi sobie z nową mutacją DELTA. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
  • Agata
   Dziekujemy , ze Pan jest! Jest Pan Swiety! Cudowny nieprzekupny lekarz!
  • TED
   Panie Doktorze dziękuję Panu w imieniu wszystkich myślących ludzi/ takich niestety coraz mniej / i proszę by mimo trudności Pan dalej prowadził tę działalność ,która może uratować wiele istnień ludzkich.Wielki szacunek dla Pana.
  • Jola
   Witam,nie wiem czy Pan to przeczyta,chciałam się podzielić z Panem doktorem pewnym stanem ,dotyczy noworodka.Moja córka będąc w ciązy zaszczepiła się szczepuionką na covid,2 tygodnie przed porodem była druga dawka,stanowczo ją od tego powstrzymywałam,bo pracuję na sklepie i piekarni/dzieci wyuczyłam,zięć jest doktoratem w dziedzinie informatyki/ikażdej kobiecie w ciązy lekarze odradzali szczepienia,a oni uparcie,że wierzą nauce,urodził się maluszek,,poród normalny siłami natury ,w terminie,ciąża książkowa,badania wszystkie bardzo dobre,dziecko urodziło się z ciężkim niedotlenieniem i lerzy w inkubatorze,nie wpuszczają nikogo do dziecka ,lekarze jak powiedział zięć dwoją sie i trioją,trzeba czekać,nic nie mogą zrobić,nie mają pojęciaco się stało,bo wszystko jest ok ,tak im mówią ,do miesiąca czasu nie będzie dostępu do dziecka może dłużej.Teraz jest wszystko na mnie bo ja krakałam ,że jeszcze się coś stanie dziecku,a nauce przecież trzeba wierzyć,ja uwaźam nauce -tak,ale nie szczepionce w fazie testu,dziękuję za uwagę-pozdrawiam,może pan doda swoje spostrzeżenie,tonący brzytwy sie chwyta,ale głupiej teściowej ,która sama wychowała trójkę dzieci i wyuczyła nie posłuchają.
  • Halszka
   Dziękuję wraz z moją rodziną za schemat leczenia i za wiadomości o Amantadynie. Wyzdrowieliśmy.
  • Krystyna Zsjąc
   Panie doktorze! Dziękuję za amantadynę. To dzięki niej mój chory na raka mąż prawie bezobjawowo przeszedł Covid ! Nie rozumiem wściekłości „autorytetow” w stosunku do zastosowania amantadyny w leczeniu Covid . Jesteśmy z Panem!
  • Teresa
   Oglądam Pana wypowiedzi już od kilku miesięcy i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Brak mi słów żeby napisać jakim wspaniałym jest Pan człowiekiem i lekarzem. W dzisiejszych w których nasz rząd funduje nam tylko strach cierpienie i śmierć. Jest Pan nadzieja na lepsze jutro i przede wszystkim ocalenie ludzi. Nich Pana Bóg błogosławi. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i siły żeby przebić sie przez ten mur kłamstw które zgotowali nam ludzie którzy niby chcą dla nas dobrze.
  • Grażyna P.
   Panie doktorze, jestem dumna z Pana postawy, rzetelny, prawdomowny, nie przekupny. Jestem pielęgniarką i staram się wzorem Pana doktora mówić ludziom prawdę. Proszę dalej leczyć ludzi zgodnie z wiedzą jaka pan posiada. Trzymam kciuki za dalsza owocną pracę.
  • Kanadyjczyk
   Pan dr Bodnar . Szanowny Panie , pragnę Panu przysłać coś co pokazuje że nie jest Pan osamotniony . Przesyłam pozdrowienia i życzę wytrwałości . Kanada P.S. warto tego posłuchać. https://www.bitchute.com/video/hfzL5gUeQvxr/
  • Anna Magiera
   Szanowny Panie dr. Bodnar, chcialam Panu podziekowac za uratowanie zdrowia, a moze tez zycia mojego syna, jego zony i ich dziecka. Takze inni znajomi syna skorzystali z Pana porad i bardzo szybko wrocili do zdrowia, a bylo naprawde krytycznie! Dziekujemy za to, ze sie Pan temu systemowi nie poddaje i walczy Pan jak prawdziwy bohater. Zyczymy Panu w dalszym ciagu sily przetrwania i konsekwencji w walce przeciwko „elitom“. Duzo zdrowia przesylam Panu i calej Pana rodzinie!
  • sopocianka
   Szanowny Panie Doktorze, dziękujemy, że Pan jest, dziękujemy za Pana wiedzę, kompetencje, niezłomność, odwagę i nieprzekupność.
  • ElaB
   Panie Doktorze, Ukłony, wielki szacunek dla Pana pracy Ma Pan Wielkie Serce. Trzymaj sie👍dobry człowieku Życzę zdrowia
  • Dariusz J.
   Panie doktorze bardzo dziękuję za w imieniu wszystkich Polaków.
  • Krakowianka
   Panie Doktorze, dziekujemy ze ma Pan sile i determinacje z jaka walczy o swoje racje i konsekwentnie leczy Pan pokazujac dowody w kolejnych ozdrowiencach. Wierze ze za kilka lat kiedy to szlanstwo minie, moze wlasnie dzieki amantadynie, bedziemy ogladac o Panu film jak o dr. Relidze. Nie rozummiem calej fali sprzeciwu lekarzy jacy z jednej strony lecza amantadyna grype, a nie wierza ze uleczy covid nie dajac nam innej alternatywy... przychodzi na mysl tylko jedno, moze maja w tym ukryty cel?! Trzymam kciki by badania nad amantadyna aszybko udowodnily, ze ma Pan racje!
  • Karolina
   Szanowny Panie doktorze dziękuję że Pan JEST.
  • Małgorzata z Częstochowy
   Szanowny Panie Doktorze, właśnie wysłuchałam wywiadu z Panem ( na Polsacie) i mogę mieć tylko nadzieję, że nie będzie Pan miał kłopotów przez dziennikarza, który wciągał Pana w polityczne dywagacje. Niestety, zgadzam się i potwierdzam w całej rozciągłości to, co Pan powiedział o reakcji lekarzy na chorobę covid-19. To tak na marginesie, bo chciałam napisać o przebiegu tej choroby i wynikach leczenia. Proszę wybaczyć szczegółowy opis, ale chociaż w taki nieformalny sposób może potwierdzę Pana wnioski z dotychczasowych badań nad amantadyną. Covidem oboje z mężem zaraziliśmy się w środę ( wizyta znajomego), w sobotę męża bolało gardło, ja odczuwałam ból zatok ( na które chronicznie choruję). W niedzielę mieliśmy stany podgorączkowe (powyżej 38 st.) oraz info od znajomego, że stracił zmysły smaku i powonienia. Dodaję, że mąż 2 lata temu był na granicy ż. i śm. wskutek zlekceważonych przez siebie powikłań pogrypowych, dorobił się ropnia na płucu. (Podziękowania dla Torakochirurgii z Bystrej za uratowanie życia!) Zadzwoniłam do lekarza w rodzinie, który natychmiast przesłał mi receptę na Amantix 100 mg, o dziwo był dostępny w jednej z czynnych aptek. Zażywaliśmy przez 2 doby co 6 h, później co 12 h ( łącznie po 25 tabletek na głowę). Po 2,3 dniach nie mieliśmy stanów podgorączkowych, bez kaszlu, bólu gardła, czy głowy. Wyzdrowieliśmy. Czy to zasługa amantadyny? Wierzę, że tak. Dziękuję, DZIEKUJĘ Panie Doktorze i życzę zdrowia i sił w walce nie tylko z chorobą, ale z biurokracją, ignorancją, zawiścią, no i ludzką głupotą... Myślę, że jest już nas cała armia - wdzięcznych pacjentów i wszystkich, którzy pokładają nadzieję w Pańskich kompetencjach i profesjonalizmie. Dziękuję, że w tym wywiadzie nazwał Pan po imieniu działania na polu walki z pandemią. Trzymam kciuki, żeby się Pan nie poddał!
  • Z Lis
   Panie doktorze, jest PAN WIELKIM WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM! !!!!!!DOKTOR JUDYM❤❤❤Odważny lekarz, mowiacy oficjalnie prawde na temat leczenia COVID-19, Jedyny w Polsce,który nie leczy przez telefon.Wspanialemu, odwaznemu lekarzowi życzę duzo zdrowka,zeby zyl nam 100 lat .Dziękuję za wszystko co PAN robi dla chorych ludzi❤❤❤❤😘😘😘
  • Paweł Wiktor
   Wielki szacunek za odwagę i pracę dla naszego dobra.
  • Ireneusz Tomankiewicz
   Wysłuchałem Pana wywiadu w Polsat News. Mówił Pan tak jakby czytał w moich myślach. Gratuluję odwagi. Jest Pan dla mnie bohaterem.
  • Cała rodzina
   Doktorze, oglądam Pana w Polsacie. Jest Pan aniołem. Oglądam i płacze ze szczescia ze jest ktoś taki jak Pan. Czuje się bezpieczna bo mam amantadyne. Dziekuje
  • Andrzej
   SZANOWNY PANIE DOKTORZE JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM - TO PAN W NIEDŁUGIEJ PRZYSZŁOŚCI POWINIEN ZOSTAĆ MINISTREM ZDROWIA I TO PAN DA POLAKOM NADZIEJĘ NA GODNE I ZDROWE LECZENIE!
  • Janina Wal Rzeszów.
   DZIĘKUJEMY Panie doktorze za pomoc.
  • Bogo
   DZIEKUJE, ze Pan JEST!!!:))
  • Estera
   Panie Włodzimierzu! Bardzo proszę by Pan założył fanpage na Facebooku. Facebook ma ogromną siłę. Jestem całym sercem za Panem!! To jak chcą zamieść Pana odkrycie pod dywan, jak robią to dla pieniędzy. To obrzydliwe. Niech prawda wyjdzie na jaw! Niech Pan będzie wierny swoim racjom! Sprawiedliwośc prędzej czy później dosięgnie każdego. Trzeba naprawdę uderzyć do ludzi i przekazać im tą wiedzę! Trzeba wytrwałości. Facebook to jedno z narzędzi. Pan nie jest szalonym doktorem, pseudo. Pan jest specjalistą z wieloletnimi stażem. Pan ma 500 przypadków udokumentowanych. Pan ma rację! Niech Pan o nią walczy. Pozdrawiam i trzymamy kciuki o naszą wolność i życie. Z niecierpliwością czekam na konto na Facebooku, osobiście je rozleklamuje jak tylko będę mogła. I tak na Facebook widnieje mnóstwo wywiadów i filmików z Pana udziałem, ale Pana fanpage będzie mial większą siłę. Dodam, że oni śmieją sie nam w twarz mówiąc że Amantadyna nie jest Przebadana... Jest i niesie mniejsze skutki uboczne niż słynne plastry antykoncepcyjne Evra które każdego dnia używają miliony kobiet na całym świecie, w tym ja. Czym więc są skutki uboczne Amantadyny przy tym... Niczym. Nawet Apap ma skutki uboczne. W walce o ludzkie życie skutku uboczne nie sa ważne. Np chemia podczas nowotworu. A Amantadyna w porównaniu z tym ma łagodne skutki uboczne. I są one ZNANE!!! W przeciwieństwie do SZCZEPIONEK! wojna koncernów. Wojna o nasze życie. Wojna o wolnośc. Trzymam kciuki!!!
  • Magdalena
   Jest Pan Wielki! Dzieki Panu wiele istnien zostało uratowane..Szkoda,ze tak trudno zdobyć amantadynę .Jesteśmy z Panem.Życzymy wszystkiego dobrego za to co Pan robi dla nas ludzi.
  • Magda
   Chciałam Panu podziękować, że kierował się Pan chęcią pomocy. Jesteśmy z Panem wszyscy, a przynajmniej większość Polaków. Niestety amandatyna jest już niedostępna w większości miast. Niech Bóg ma Pana w opiece.
  • marian
   bardzo dziekuje panie doktorze wlodzimierzu za odwage i prawidlowepodejscie do ratowania zycia ludzkiego bardzo dziekujemy ja i moi znaiomi niech panu Bog blogoslawi wtej pracy m
  • Lecho
   Panie Doktorze proszę się nie poddawac, jest Pan bohaterem tych czasów, oby historia to zapamietala
  • Krystyna Olczyk
   Panie Doktorze , ogromny szacunek dla Pana za to co Pan robi dla ludzi .Brawo za odwagę i upór. Proszę się nie poddawać w służbie dla chorych .Takich lekarzy Polsce potrzeba. Chylę czoła .
  • piotr Skoczylas ks
   Bardo dobrze że są lekarze nietuzinkowi , szacunek piórkiem zmiatać takim lekarzom kurz z drogi ! pozdrawiam PAN DOKTORA Włodzimierza !!
  • Sant
   Panie doktorze, takich ludzi jak Pan nam potrzeba, potrzeba prawdy, to co Pan robi jest cudowne wobec calego zaklamania ze niby to paskudztwo , które teraz ludzie dostaja w organizm nas uratuje. Boże broń!!! Proszę dzialac szybko aly ludzie obudzili się i poznali prawdę. Niech pana Bóg Najwyzszy blogoslawi w tak wielkim przedsięwzięciu.
  • Anna Warner
   Ja mieszkam w Kaliforni. Podobnie jak na calym swiecie, Covid-19 pandemic niszczy gospodarke i niszczy zycie wielu ludzi. Kalifornia jest pod rozkazem aby nie opuszczac domow. Restauracje, kina, koncerty sa zamkniete. Bardzo bym prosila aby Pan dodal angielskie tlumaczenie tego web site. Wielu ludzi tutaj w Kaliforni jest zainteresowane pana metoda leczenia Covid-19. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za Pana osiagniecia.
  • Katarzyna Czetowicz
   Pan Włodzierz Bodnar. Panie Doktorze, wyrażam szacunek dla Pańskiej Osoby, dla tego jakm Pan jest Człowiekiem, dla Pan pracy. Pozdrawiam i z całego serca życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla Pana i dla Tych, których Pan kocha. Katarzyna Czetowicz z Niwej Soli.
  • Małgorzata z Wrocławia
   Panie doktorze dziękuję za wsparcie nas Polaków, wierzę, że Pan wygra i lek bedzie powszechnie stosowany w naszym kraju. Życzę szczęścia w nowym roku 2021.
  • z uznaniem
   Ciesze sie, ze nadal ratuje Pan ludzi. Moj kuzyn jak i inni nie musieliby umrzec gdyby nie blokowano Pana dzialan, gdyby nie ludzie ktorymi kierowala ignorancja i chciwosc. Niech Bog Pana prowadzi i blogoslawi
  • ozdrowieniec
   Dziekuje za to co robi Pan dla ludzkosci. Dziekuje za uratowanie wielu zyc. Bardzo zaluje, ze posluchalam innych zamiast zwrocic sie do Pana przez co zmagam sie z ciezkimi powiklaniami, a mozna bylo tego uniknac, mozna bylo byc szybko zdrowym bez komplikacji. Niech Bog Pana blogoslawi. Pozdrawiam