×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Wojciech Jaraczewski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Informacje i kontakty

Studia
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Dorobek zawodowy
specjalizacja z chirurgii ogólnej 2014, specjalizacja z chirurgii naczyniowej 2019
Zainteresowania zawodowe
Nowoczesne metody endowaskularnego leczenia tętniaków aorty brzusznej EVAR, chirurgia endowaskularna, chirurgia naczyniowa,
Kontakt
 • e-mail: jaraczewskiw@gmail.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Dariusz Lipski
   W tekście, który napisałem pojawiło się przekłamie. Leczyłem się u dra Jaraczewskiego oczywiście w szpitalu im. Jurasza, a nie jak napisałem w szpitalu im. Biziela
  • W.Kosznik
   W 2016 r dr Jaraczewski operował u mnie zespół Lerichea,dokonał wszczepieni protezy aortalną dwuudowej.Dzięki Doktorowi dzisiaj mogę chodzić bez bólu,chromanie przestankowe ustąpiło.Serdeczne podziękowania.
  • Janina Drązkowska
   dziękuję za żmudną ,krwawą wielogodzinną operację mojej nogi.Znany chir,naczyniowy powiedział że tej operacji nie można było zrobić lepiej. Za wcześnie jest mówić o odległym rokowaniu -niecałe 2 miesiące od zabiegu.
  • Dariusz Lipski
   Pod koniec 2016 i w styczniu 2017 r. przeszedłem kilka operacji lewej nogi na oddziale chirurgii naczyń w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Do dnia dzisiejszego nie potrafię zrozumieć ludzi, którym się ten szpital nie podoba. Spotkałem w Tym szpitalu dra Jaraczewskiego. Człowiek niesamowicie miły i do tego bardzo dobry fachowiec. Zajął się mną fantastycznie. Jestem pod wrażeniem tego lekarza i każdemu Go polecam.
  • Dariusz Lipski
   Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę, profesjonalną amputację palucha lewej nogi. Dzięki Panu i Doktorowi Stężale mogę chodzić.
  • W.K.
   Miałem zespół Leriche"a,groziła mi amputacja nóg,poddałem się operacji w Klinice Chirurgii Naczyniowej w Bydgoszczy,którą przeprowadził dr Jaraczewski.Dzisiaj chodzę bez bólu na kilometrowe spacery.Jestem i będę dozgonnie wdzięczny Doktorowi.