×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Wojciech Kaczmarek

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Beata z Leborka
   Doktor kaczmarek operował u mnie wolę tarczycy 28.06 2021 przesympatyczny lekarz jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem przed operacja wszystko mi wytlumaczyl z całego serca dziekuje doktorowi moje życie po operacji juz wygląda inaczej gorąco polecam Doktora Wojciecha Kaczmarka
  • Barbara Skwiercz
   Składam serdeczne podziękowania Panu Doktorowi Wojciechowi Kaczmarkowi , który w trybie nagłym przeprowadził operację ratującą życie .Miałam zgorzelinowe zapalenie wyrostka i ropowicze zapalenie otrzewnej . Mimo moich wątpliwości i strachu , wszystko dokładnie przed zabiegiem wyjaśnił . Po zabiegu również poinformował co działo się w trakcie zabiegu i jaki efekt uzyskano . Wyrazy podziękowania dla całego oddziału chirurgii szpitala w Wejherowie za profesjonalną opiekę i zaangażowanie . Wdzięczna pacjentka
  • Jadwiga Ramisch
   Gorąco dziękuję panu Dr. Wojciechowi Kaczmarkowi za udaną operację usunięcia kamienia z woreczka żółciowego metodą laparoskopiwą. Zabieg i opieka po zabiegu były na najwyższym poziomie. Dodaje że mam 83 lata, choruje na cukrzycę i nadciśnienie. Polecam pana Doktora wszystkim młodszym i starszym osobom cierpiącym i bojącym się operacji. Również gorąco polecam caly zespół lekarzy i pielęgniarek oddzialu chirurgii w szpitalu w Wejherowie. Dziękuję jeszcze raz. Jadwiga Ramisch z Gdyni.
  • roman.minciel@wp.pl
   Witam panie doktorze. Na progu Nowego Roku chcę złożyć Panu serdeczne życzenia spełnienia wszystkich życiowych planów,jednocześnie dziękuję Panu za uratowanie mi życia. Od 23 października 2011 zajmuje Pan szczególne miejsce w moim życiu,w jednym rzędzie z najbliższymi mi osobami. Serdecznie pozdrawiam Pana i Pana bliskich ,życząc Im tego samego,czyli zeby wszystko się Wam udało. ps.11 stycznia staję do następnej rundy,tym razem w Klinice Onkologii i Chemioterapii w Katowicach.