Szanowni Państwo,

Medycyna Praktyczna wykorzystuje w swoich serwisach pliki cookies i inne pokrewne technologie. Używamy cookies w celu dostosowania naszych serwisów do Państwa potrzeb oraz do celów analitycznych i marketingowych. Korzystamy z cookies własnych oraz innych podmiotów – naszych partnerów biznesowych.

Ustawienia dotyczące cookies mogą Państwo zmienić samodzielnie, modyfikując ustawienia przeglądarki internetowej. Informacje dotyczące zmiany ustawień oraz szczegóły dotyczące wykorzystania wspomnianych technologii zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Korzystając z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej wyrażacie Państwo zgodę na stosowanie plików cookies i podobnych technologii, opisanych w Polityce Prywatności.

Państwa zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak może wpłynąć na komfort korzystania z naszych serwisów. Udzieloną zgodę mogą Państwo wycofać w każdej chwili, co jednak pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej na podstawie tej zgody.

Klikając przycisk Potwierdzam, wyrażacie Państwo zgodę na stosowanie wyżej wymienionych technologii oraz potwierdzacie, że ustawienia przeglądarki są zgodne z Państwa preferencjami.

Coldrex Muco Grip (gwajafenezyna + paracetamol + fenylefryna) - proszek do sporządzania roztworu doustnego

Nazwa preparatu Postać; dawka; opakowanie Producent Cena 100% Cena po refundacji
Coldrex Muco Grip proszek do sporządzania roztworu doustnego; 1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg chlorowodorku fenylefryny; 10 saszetek Omega Pharma 17.68

Uwaga: ceny leków refundowanych są zgodne z przepisami obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r.

Preparat zawiera substancję: gwajafenezyna + paracetamol + fenylefryna

Lek dostępny bez recepty

Co to jest Coldrex Muco Grip?

Preparat złożony o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, wykrztuśnym i obkurczającym naczynia

Co zawiera i jak działa Coldrex Muco Grip?

Krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów przeziębienia i grypy (ból głowy, gardła, nieżyt nosa, gorączka, kaszel produktywny). P.o. po rozpuszczeniu w szklance gorącej wody. Dorośli i dzieci po 12. rż. 1 saszetka co 4 h; maks. 4 saszetki/d. Nie ma konieczności modyfikowania dawki u osób w podeszłym wieku.

Kiedy nie stosować tego preparatu?

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, zaburzenia czynności wątroby, ciężkie zaburzenia czynności nerek, choroba serca, zaburzenia sercowo-naczyniowe, ciężka niedokrwistość hemolityczna, nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz chromochłonny, jaskra, zatrzymanie moczu, stosowanie inhibitorów MAO równolegle lub w ciągu ostatnich 14 dni, równoległe stosowanie trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, β-adrenolityków, sympatykomimetyków lub innych preparatów zawierających paracetamol, ciąża, okres karmienia piersią. Nie stosować u dzieci do 12. rż.

Inne preparaty na rynku polskim zawierające gwajafenezyna + paracetamol + fenylefryna

Theraflu Total Grip (kapsułki twarde)
Theraflu Total Grip (proszek do sporządzania roztworu doustnego)
Vicks AntiGrip Complex (proszek do sporządzania roztworu doustnego)

Zaprenumeruj newsletter

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Dziękujemy.

Ten adres email jest juz zapisany w naszej bazie, prosimy podać inny adres email.

Na ten adres email wysłaliśmy już wiadomość z linkiem aktywacyjnym, dziękujemy.

Wystąpił błąd, przepraszamy. Prosimy wypełnić formularz ponownie. W razie problemów prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz otrzymywać lokalne informacje zdrowotne podaj kod pocztowy

Nie, dziękuję.