Zmiany w płucach w przebiegu chorób reumatycznych
Co powinien wiedzieć internista – wykład prof. Otylii Kowal-Bieleckiej.
Co powinien wiedzieć internista – wykład prof. Otylii Kowal-Bieleckiej.
Wysłuchaj wykładu prof. Eugeniusza Kucharza.
Wysłuchaj wykładu dr. Jana Sznajda.
Jakie klasyczne i nieklasyczne czynniki ryzyka odpowiadają za zespół metaboliczny w TRU? Na co trzeba zwrócić uwagę, aby zmniejszyć ryzyko sercowo-naczyniowe u tych chorych? Wysłuchaj wykładu dr n. med. Katarzyny Fischer.
Co reumatolog powinien wiedzieć o diagnostyce różnicowej i leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego? Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr. hab. n. med. Wojciecha Marlicza.
Zapraszamy do obejrzenia wykładu prof. Bogdana Solnicy, wygłoszonego w czasie XXV Konferencji naukowo-szkoleniowej z cyklu "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych" pod hasłem "Plejotropowy efekt aktywności fizycznej. Zespół metaboliczny w reumatologii - niewiadome i kontrowersje", która odbyła się 19 marca 2022 r. online.
Zapraszamy do obejrzenia wykładu prof. Kazimierza Ciechanowskiego, wygłoszonego w czasie XXV Konferencji naukowo-szkoleniowej z cyklu "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych" pod hasłem "Plejotropowy efekt aktywności fizycznej. Zespół metaboliczny w reumatologii - niewiadome i kontrowersje", która odbyła się 19 marca 2022 r. online.
Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr n. med. Lidii Ostanek.
Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr n. med. Magdaleny Celińskiej-Löwenhoff.
Prof. Michał Ciurzyński omawia dokument opracowany przez Sekcję Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskie Towarzystwo Reumatologiczne dotyczący diagnostyki i leczenia nadciśnienia płucnego u pacjentów z chorobami tkanki łącznej.
Zadaj pytanie ekspertowi, przyślij ciekawy przypadek,
zgłoś absurd, zaproponuj temat dziennikarzom.
Pomóż redagować portal.
Pomóż usprawnić system ochrony zdrowia.