MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Lekarz - Irlandia

Dam pracę

Lekarz - Irlandia
Miejscem pracy są
1. irlandzkie placówki zdrowia min. w Dublinie
2. brytyjskie placówki zdrowia min. w Londynie

Lekarz w angielskich i Irlandzkich placówkach zdrowia (różne specjalizacje min. Ginekolog - położnik, Lekarz rodzinny, Chirurg, Pediatra, Anastezjolog, Lekarz medycyna ratunkowej, Gastroenterolog, Hematolog, Onkolog, Patolog, Psychiatra, Radiolog)

Wysokie zarobki nawet 40 000 zł netto miesięcznie

Pomagamy zdobyć aytoryzację w Irlandzkiej lub Brytyjskiej izbie lekarskiej

-Możliwość pracy na zmiany tygodniowe
np. 1 tydzień pracy w miesiącu jak i również pracy stałej.

Zapewniamy przelot, hotel, wyżywienia

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- doswiadczenie

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z linnymi lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności lekarskich

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com lub telefon
Instytucja/
firma:
EastGate
Miejsce pracy:Irlandia
Kontakt: office@eastgaterecruitment.com
Zamieszczono:10.04.2024
Oferta ważna jeszcze 7 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna