eMPendium edm

Program nowej generacji udostępniony w sierpniu 2019 przeznaczony do prowadzenia dokumentacji medycznej. Umożliwia sprawne wystawianie e‑recept i e‑zwolnień. Poszczególne ekrany zawierają wyłącznie niezbędne w danej chwili elementy. Zawsze aktualny Indeks Leków Medycyny Praktycznej jest w całości wbudowany w program, a przy wystawianiu recepty lekarz uzyskuje bezpieczną dla niego pomoc w ustaleniu poziomu refundacji. Program jest zintegrowany z podręcznikiem chorób wewnętrznych, wytycznymi i najważniejszymi artykułami w portalu mp.pl. Pozwala drukować i wysyłać materiały edukacyjne dla pacjentów. Terminarz programu umożliwia przypomnienia i zwrotne potwierdzanie wizyt poprzez e‑mail lub sms, prowadzenie zdalnej recepcji, rejestrację internetową i dostępny jest jednocześnie na komputerze i telefonie.

eMPendium zwolnienie

eMPendium zwolnienie to bezpłatny pogram dla lekarzy którzy posiadają certyfikat z ZUS. Pozwala sprawnie wystawić elektroniczne zwolnienie lekarskie lub anulować błędne zaświadczenie na platformie PUE ZUS. Program zapewnia dostęp do zwolnień oraz wydruk dokumentów dla pracodawcy i ubezpieczonego. W trakcie pracy nie wymaga od Użytkownika ponownego logowania. Dostępny w formie aplikacji na komputery.

eMPendium kalendarz

eMPendium kalendarz to bezpłatna aplikacja internetowa, która pozwala lekarzowi i placówce medycznej w prosty i wygodny sposób prowadzić kalendarz wizyt, a pacjentowi umówić wizytę przez internet. Jest zintegrowana z eMPendium mobilnym, nową wersją eMPendium edm, nową aplikacją MP dla pacjentów, usługą zdalnej recepcji i infolinią MP. Jest też dostosowana do integracji z dowolnym oprogramowaniem dla gabinetu lekarskiego.

eMPendium mobilne

eMPedium mobilne to wygodna w obsłudze i profesjonalnie przygotowana aplikacja dostępna na telefony i tablety. Na bieżąco rozwijana i aktualizowana, umożliwia szybki dostęp do bazy leków Medycyny Praktycznej i aktualnych źródeł wiedzy medycznej. Aplikacja stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, dla których ważna jest możliwość szybkiego uzyskania informacji niezależnie od czasu i miejsca.

eMPendium wiedza

eMPendium wiedza to aplikacja, która pozwala na korzystanie w codziennej pracy z elektronicznych wersji najważniejszych podręczników Medycyny Praktycznej, artykułów publikowanych na łamach czasopism Medycyny Praktycznej oraz aktualizowanej na bieżąco bazy leków.

Aktualności

 • Aktualizacja programu eMPendium edm do wersji 1.0.57.0.
  Aktualizacja programu eMPendium edm do wersji 1.0.57.0.
  Informujemy, że dostępna jest wersja 1.0.57.0 eMPendium edm.
 • Cyfryzacja to priorytet
  Cyfryzacja to priorytet
  Dzięki przyspieszeniu i automatyzacji procesu obsługi e-skierowań personel oszczędza czas. Jest więc szansą na skrócenie i rozładowanie kolejek do specjalistów oraz dokładniejsze konsultacje – zapewnia w rozmowie z mp.pl Anna Goławska, wiceminister zdrowia.
 • Dziura w e-komunikacji
  Dziura w e-komunikacji
  Mimo przeprowadzonego pilotażu nie udało się uniknąć poważnego braku w e-skierowaniach na badania obrazowe. Okazuje się, że odkąd elektroniczna forma zleceń stała się obligatoryjna, pracownicy zakładów radiologii stwierdzili, że brakuje w niej kluczowych informacji.

Pomoc techniczna i aktywacja

tel.: +48 12 293 40 08
poniedziałek–czwartek, w godz. 8.00–18.00
piątek, w godz. 8:00–17:00
e-mail: empendium@mp.pl