mp.pl – obsługa szczepienia COVID-19

Szczepienie przeciw COVID-19 wymaga udokumentowania w systemie P1 Centrum e‑Zdrowia. Do tej pory można to było wykonać tylko przez aplikację gabinet.gov.pl. Portal mp.pl uruchomił bezpłatną aplikację internetową, która także łączy się z systemem P1 i znacznie ułatwia wykonanie tych samych czynności administracyjnych – przyjęcia e‑skierowania do realizacji szczepienia, kwalifikacji, zaszczepienia i wydania Unijnego Certyfikatu COVID. Aplikacja pozwala także wydrukować lub wysłać e-mailem UCC każdemu pacjentowi, niezależnie od tego, gdzie i kiedy był zaszczepiony. Serdecznie zapraszamy.

mp.pl-rejestracja

mp.pl-rejestracja to bezpłatna aplikacja internetowa, która pozwala lekarzowi i placówce medycznej w prosty i wygodny sposób prowadzić kalendarz wizyt, a pacjentowi umówić wizytę przez internet. Jest zintegrowana z eMPendium mobilnym, nową wersją eMPendium edm, nową aplikacją MP dla pacjentów, usługą zdalnej recepcji i infolinią MP. Jest też dostosowana do integracji z dowolnym oprogramowaniem dla gabinetu lekarskiego.

eMPendium edm

Program do prowadzenia gabinetu, który umożliwia sprawne wystawianie e‑recept, e‑zwolnień i e‑skierowań. Poszczególne ekrany zawierają wyłącznie niezbędne w danej chwili elementy. Zawsze aktualny Indeks Leków Medycyny Praktycznej jest w całości wbudowany w program, a przy wystawianiu recepty lekarz uzyskuje bezpieczną dla niego pomoc w ustaleniu poziomu refundacji. Program jest zintegrowany z podręcznikiem chorób wewnętrznych, wytycznymi i najważniejszymi artykułami w portalu mp.pl. Pozwala drukować i wysyłać materiały edukacyjne dla pacjentów. Terminarz programu umożliwia przypomnienia i zwrotne potwierdzanie wizyt poprzez e‑mail lub sms, prowadzenie zdalnej recepcji, rejestrację internetową i dostępny jest jednocześnie na komputerze i telefonie.

eMPendium zwolnienie

eMPendium zwolnienie to bezpłatny pogram dla lekarzy którzy posiadają certyfikat z ZUS. Pozwala sprawnie wystawić elektroniczne zwolnienie lekarskie lub anulować błędne zaświadczenie na platformie PUE ZUS. Program zapewnia dostęp do zwolnień oraz wydruk dokumentów dla pracodawcy i ubezpieczonego. W trakcie pracy nie wymaga od Użytkownika ponownego logowania. Dostępny w formie aplikacji na komputery.

eMPendium mobilne

eMPedium mobilne to wygodna w obsłudze i profesjonalnie przygotowana aplikacja dostępna na telefony i tablety. Na bieżąco rozwijana i aktualizowana, umożliwia szybki dostęp do bazy leków Medycyny Praktycznej i aktualnych źródeł wiedzy medycznej. Aplikacja stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, dla których ważna jest możliwość szybkiego uzyskania informacji niezależnie od czasu i miejsca.

eMPendium wiedza

eMPendium wiedza to aplikacja, która pozwala na korzystanie w codziennej pracy z elektronicznych wersji najważniejszych podręczników Medycyny Praktycznej, artykułów publikowanych na łamach czasopism Medycyny Praktycznej oraz aktualizowanej na bieżąco bazy leków.

Aktualności

Pomoc techniczna i aktywacja

tel.: +48 12 293 40 08
poniedziałek–piątek, w godz. 9.00–17.00
e-mail: empendium@mp.pl