MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka - Wrocław

Dam pracę

Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka - Wrocław
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka​ do jednej z naszych placówek – Przychodnia EuroMediCare, ul. Łowiecka 24​ we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
praca w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej,
wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej,
wykonywanie wizyt fizjoterapeutycznych,
wsparcie w procesie obsługi Pacjenta i rejestracji,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi Pacjenta,
praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
mile widziane kursy zawodowe,
empatia i zaangażowanie w proces terapeutyczny,
nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
odpowiedzialność  i samodzielność,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inną preferowaną formę współpracy,
wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
dofinansowanie do kursów,
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej,
wynagrodzenie wg ministerialnej siatki plac (mgr fizjoterapii - 6 474,00 brutto),
premię sprzedażową.
Instytucja/
firma:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Miejsce pracy:Wrocław, ul. Zatorska 55
Kontakt: praca@emc-sa.pl
Zamieszczono:11.04.2024
Oferta ważna jeszcze 12 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna