MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Pielęgniarka/Pielegniarz - Kluczbork

Dam pracę

Pielęgniarka/Pielegniarz - Kluczbork
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:
- Sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad Pacjentem przebywającym na oddziale,
- Samodzielne udzielanie, w określonym zakresie, świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia,
- Obsługa sprzętu medycznego,
- Ścisła współpraca z lekarzami pracującymi na oddziale.

Poszukiwane kompetencje:
- Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
- Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności zawodowych i interpersonalnych,
- Wysoka kultura osobista,
- Komunikatywność, systematyczność i dyspozycyjność,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy:
- Indywidualnie dopasowaną formę i warunki (umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie),
- Elastyczny grafik w systemie zmianowym,
- Serdeczną atmosferę współpracy w gronie wysoko wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu,
- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- Dofinansowanie do kursów i szkoleń,
- Dobrą organizację pracy – wsparcie zespołu Pielęgniarek oraz Personelu administracyjnego.
Instytucja/
firma:
Scanmed SA.
Stanowisko:Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Miejsce pracy:Centrum Kardiologii przy ul. Marii Skłodowskiej-C
Kontakt: katarzyna.nowakowska@scanmed.pl
tel.: 885427021
Zamieszczono:12.04.2024
Oferta ważna jeszcze 13 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna