MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Pielęgniarka do poradni dzieci zdrowych - Wrocław

Dam pracę

Pielęgniarka do poradni dzieci zdrowych - Wrocław
Penta Hospitals​ to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Pielęgniarka do poradni dzieci zdrowych ​do naszych placówek – Przychodni EuroMediCare przy ul. Łowieckiej oraz ul. Krzywoustego.

Opis stanowiska:
wykonywanie szczepień ochronnych,
prowadzenie pielęgniarskiej dokumentacji medycznej,
nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta,
przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich,
praca w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań,
dbanie o pozytywny wizerunek placówki.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
kurs szczepień ochronnych dla pielęgniarek,
mile widziane doświadczenie w szczepieniu dzieci lub chęć podjęcia prący w poradni dzieci zdrowych,
orientacja na Pacjenta, empatia, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
formę zatrudnienia uzależnione od preferencji (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt),
przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
Instytucja/
firma:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Miejsce pracy:EuroMediCare, ul. Łowieckiej 24, Wrocław
Kontakt: praca@emc-sa.pl
Zamieszczono:16.04.2024
Oferta ważna jeszcze 16 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna