MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Lekarz Gastroenterolog - Wrocław

Dam pracę

Lekarz Gastroenterolog - Wrocław
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Gastroenterolog​ do jednej z naszych placówek – Przychodni przy ul. Łowieckiej we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
prowadzenie konsultacji oraz ustalanie planów terapii,
wykonywanie gastroskopii i kolonoskopii, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych (polipektomie),
praca w ramach komercji,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:
aktualne prawo wykonywania zawodu,
specjalista w zakresie gastroenterologii​,
posiadane uprawnienia do wykonywania badań endoskopowych,
wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,
atrakcyjne warunki finansowe,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
Instytucja/
firma:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Miejsce pracy:EuroMediCare, ul. Łowieckiej 24, Wrocław
Kontakt: praca@emc-sa.pl
Zamieszczono:16.04.2024
Oferta ważna jeszcze 16 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna