MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Lekarz Chirurg / Świebodzin

Dam pracę

Lekarz Chirurg / Świebodzin
Lekarz chirurg
Nowy Szpital w Świebodzinie podejmie współpracę z lekarzem specjalistą z zakresu chirurgii

Opis stanowiska
Świadczenie usług w formie dyżurów medycznych w zakresie chirurgii na Oddziale Chirurgii,
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii do pracy na oddziale w formie pracy dopołudniowej lub dyżurów medycznych.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Elastyczny grafik,
Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Przyjazne środowisko pracy.

CV należy przesyłać na adres: hr@nowyszpital.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 798038212
Instytucja/
firma:
Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.
Stanowisko:Lekarz Chirurg
Miejsce pracy:Świebodzin
Wynagrodzenie:do uzgodnienia
Kontakt: hr@nowyszpital.pl
www.nowyszpital.pl
tel.: 798038212
Zamieszczono:25.04.2024
Oferta ważna jeszcze 18 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna