×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Adam Harasimiuk

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Stanisław
   S.B. Serdecznie dziękujemy za dignozę, zapewnienie odpowiedniego zespołu chirurgicznego i 7 godzinną operację na tętnicach mózgu i wylewie podpajęczynówkowym w Święto WIELKANOCY - dnia 31.03.2013 roku. Oddział NEUROCHIRURGII prowadzony przez ordynatora Pana Harysimiuka jest w pełni zorganizowany, godny pochwał i polecenia właściwego podejścia do chorób i pacjenta. Wielkie podziękowania i WSZYSTKIEGO DOBREGO Panie DOKTORZE. Zdrowia i tylko pozytywnych operacji.
  • R. Brzycki
   Lekarz który czyni cuda!!! Moja mama od lat cierpiała potworne bóle, które uniemozliwiały jej jakiekolwiek funkcjonowane na codzień, powodem zrujnowany kręgosłup. Wizyty u renomowanych specjalistów nie przynosiły jakiejkowliek poprawy ani nadzeji. Każdy jednoznacznie stwierdzał ze na operację jest już za póżno. Moja mam była załamana i nie miała jakiejkolwiek chęci do życia. Dopiero przypadek sprawił, że spotkała na swojej drodze doktora Harasimiuka ,który podjął się operacji i przywrócił mojej mamie sprawność i możliwość noramlnego funkcjonowania a także radość i ponowną chęć do życia. Jest to lekarz z powołania, z niespotykanym podejciem do pacjenta oraz wnikliwą analizą jego przypadku. Jesteśmy bardzo wdzięczni z aokazaną pomoc i życzymy panu doktorowi 100 lat oraz dalaszych sukcesów w przynoszeniu ulgi ludziom, którzy cierpią.
  • Anna
   Dziekuje za porade i wsparcie
  • Barbara Orzeszyna
   Ośmielam się tą drogą podziękować za cud jakiego dokonał Pański Zespół. W dniu 18.02.2014 w godz. 12 do 17 przywrócił Pan życie mojej siostrze Ewie Parzymies. Jestem pełna uznania dla dokonań Pańskiego Zespołu i organizacji w Waszej placówce. Życzę zdrowia i niech Opaczność Boża pozwoli kierować umysłem i cudownymi rękami aby pomagały cierpiącym. Jestem 70-latką i nieprędko będę mogła osobiście Panu podziękować. Z wrazami szacunku Barbara Orzeszyna z Wrocławia.