×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n.med. Aleksandra Załustowicz

Specjalizacja

 • Medycyna ratunkowa

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (12) 351 66 01

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • PAWEŁ
   Trafiłem na sor w szpitalu uniwersyteckim w krakow z atakiem kolki pęcherzyka żółciowego. Chcialem z całego serca podziękować Pani Dr. Za to co dla mnie zrobila. Prawdziwy lekarz z powołania. Pani Dr potraktowała moja sprawę poważnie nie pobłażliwie, dzięki niej zostałem przeniesiony ma chirurgie czerwona w efekcie termin zabiegu został skrócony. Nie wiem co bym zrobił gdybym na Pania nie trafił, pewnie czekał bym na zabieg do 8 stycznia a do tego czasu moglóby byc ze mną różnie. Po usunięciu dostalem informacje od chirurga, ze przedsiębiorstw mnie na chirurgie czerwona bylo dobrym rozwiązaniem bo ten pecherzyk nie wyglądał juz za ciekawie. Jestem juz 2 tyg po zabiegu, raz jeszcze chciałem Pani podziękować za wszystko. Dziekuje
  • Piłkarka
   Dziękuję za cierpliwość i fachową pomoc! Bardzo się cieszę, że udało się Pani namówić mnie na szynę... a łatwo nie było :) Pozdrawiam, "młoda, ładna i pyskata ze wschodu" :)