×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Alicja Bieryło

Specjalizacja

 • Endokrynologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka Brzozowska
   Pani Doktor to wyjątkowy lekarz z powołania jest miła ,sympatyczna każdy pacjent jest dla niej bardzo ważny ,ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Ja trafiłam do Pani doktor po długoletnim leczeniu u znanej profesor,która leczyła mnie bez końca , badania robiła w swoim laboratorium i cały czas źle wyniki były.W dzisiajszych czasach to rzadkość nie ma jak ludzi jak Pani Doktor Bieryllo wszystkim z całego serca polecam a Pani Doktor życzę dużo zdrowia żeby nam długo służyła bo to najlepszy endokrynolog w Białymstoku .
  • Mazurka ta sama
   Po dwóch latach leczenia u p. Doktor Alicji Bieryło, nie mam słów. To wspaniały, cudowny ii bardzo szlachetny człowiek. Żeby tak wszyscy pacjenci mieli to szczęście trafienia do niej. Kochana Pani Doktor, bardzo, ale to bardzo Pani dziękuję , za wszystko co mi Pani dotąd zrobiła i wkrótce do Pani wracam, łącząc najcieplejsze z serca płynące pozdrowenia
  • Gosia
   Pani Doktor to wspanialy czlowiek, wspaniala kobieta i wspaniala doktor!!! Przy tym ogromny szacunek do pacjenta i jego cierpienia! Pani Doktor posiada ogromna wiedze nie tylko z dziedziny endokrynologii!! To jedyny lekarz, do ktorego mam calkowite zaufanie!!!!
  • Mazurka
   Na Mazurach mieszkam 10 lat, to pierwszy lekarz tak zainteresowany pacjentem. Ja jestem urzeczona p. Doktor. Żeby to ująć w jednym zdaniu, to jest wspaniała. Jakby tak połowa naszych lekarzy była taka jak ONA, to cudnie byłoby w całej służbie zdrowia. Pomarzyć dobra rzecz....