Lekarz Alicja Mankiewicz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Mama Natalii i Justynki
      Cudowna Pani Doktor!!! Prowadziła moja ciąża bliźniacza od samego początku do porodu.Wszystko dokładnie tłumaczyła, czułam,że jestem pod najlepszą opieką jaka mogła mi się przytrafić. Dr Ala do każdego pochodzi indywidualnie, ale tak jakby to było jej dziecko 😁 Polecam z całego serca. Wdzięczna Iwona S
    • Sara
      Ciąża bliźniacza - bardzo bałam się porodu SN. Pani Alicja prowadziła moją ciążę, okazała mi ogrom wsparcia, poświęcała czas na rozmowy, kiedy potrzebowałam, wytłumaczyła co i jak...dzięki Pani Alicji urodziłam naturalnie, obiecała mi, że będzie przy porodzie i była . Zorganizowała wywoływanie porodu akurat kiedy miała dyżur aby być przy porodzie . Cudowna kobieta ♥️ ! Ogrom sympatii, zrozumienia...nigdy w życiu nie spotkałam tak empatycznego i z takim powołaniem lekarza. Przesympatyczna, zawsze służąca pomocą. Oby więcej takich lekarzy, inni lekarze powinni się uczyć od dr. Alicji.
    • Hania
      Dzięki kochanej Pani Alicji udało mi się urodzić naturalnie synka Jasia po 2 cc. Prawdziwy Anioł, zostanie w moim sercu na zawsze.
    • Ewelina
      Najlepsza doktor, jaką miałam szczęście spotkać na swojej drodze. Jest nie tylko świetnym lekarzem, fachowcem w swojej dziedzinie, ale również miłą i empatyczną osobą. Żadne słowa nie oddadzą tego jak bardzo jestem wdzięczna, za opiekę, zaangażowanie, wsparcie.
    • Joanna
      Pani doktor przecudowny człowiek..prowadzi ciążę córki wysokiego ryzyka..jeszcze nie spotkalam się z tak profesjonalnym i empatycznym podejściem do pacjentki..Pani Doktor jest Pani aniołem.. oby więcej tak cudownych i serdecznych lekarzy ...polecam z całego serca ..
    • Elzbieta
      Pani Doktor 6 lat od operacji Szczęśliwie żyje Dziękuję za opiekę
    • Katarzyna
      Bardzo empatyczna i miła Pani doktor. Wykonywała mi badanie kilka dni po porodzie gdy trafiłam na SOR z bólem krocza. Mimo tego, że spędziłam z nią niewiele czasu to miło wspominam tę wizytę. Uspokoiła mnie, podeszła rzetelnie do mojego problemu, pomogła. Bardzo polecam i jestem bardzo wdzięczna za to, że są z nami tacy fantastyczni lekarze.
    • Aga
      Dziękuję Pani dr. Alicji, która mi robiła ponad rok temu amniopunkcje, byłam załamana, a Pani dr.mi dała nadzieję, że usg prawidłowe, że dziecko zdrowe ,, śliczny profil bluzki,, , tak powiedziała, kazała brać Akard, bardzo mi pomogła, jej słowa trzymały mnie,, przy życiu,, te trzy tyg czekając na wynik, i przyszedł :kriotyp prawidłowy męski, dziś mama 7 miesięcznego zdrowego Kubusia.. Dzuekuje😘😘
    • Ania
      Bardzo miła pani doktor ,na lepszego lekarza nie mogłam trafić. Prowadziła u mnie 5cc i z czystym sumieniem mogę panią polecić.
    • Natalia
      Bardzo delikatna, miła i konkretna Pani doktor. Świetne podejście do pacjentki. Pełen profesjonalizm i wiedza. Chyba jedyny lekarz, który na obchodzie rozmawia z pacjentami i tłumaczy, odpowiada na pytania. Brawo Pani Doktor :)
    • Natalia
      Jest Pani cudowną kobietą. Doświadczona delikatna bardzo miła . Osoby z takim wielkim sercem rzadko się spotyka . Polecam bardzo
    • Anna
      Bardzo symatyczna Pani doktor ,przeprowadzala u mnie 5cc i jest nie zastapiona ☺ z czystym sumieniem polecam .
    • Ed
      Potwierdzam rzetelność, fachowość i duże oddanie pacjentkom. Baaardzo polecam
    • Sandra
      Bardzo fachowa, delikatna, serdeczna i profesjonalna Pani Doktor. Służy swoją wiedzą i radą z niezwykłym zaangażowniem. Jej profesjonalizm i podejście do pacjenta są rzadko spotykaną cechą wśród lekarzy.