Lekarz Anna Lejko

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Kawecki Adam
   Dzięki Pani Doktor pobyt w szpitalu był dla mnie łatwiejszy. Bardzo dokładnie wytłumaczyła na czym ma polegać moja operacja, prosto i zrozumiale. Poświęciła mi sporo czasu mimo natłoku pilnych zajęć. To wyjątkowa osoba, bardzo serdeczna i pełna empatii. Cudowna Pani Doktor. Bardzo dziękuje i życze z całego serca jak najlepszego życia prywatnie i służbowo.
  • Corka pacjenta
   Dziękuję za uratowanie życia mojego tacie.Rodzina pacjenta z Suwalk.
  • Michał Zienkiewicz, pacjent
   wspaniała, profesjonalna, ciepła, otwarta, doskonały specjalista, doskonały...
  • Andrzej ķozłowski
   Po prostu dziękuje. Pani jest Bogiem .Dała mi Pani Życie
  • Mieczysław Brodzik
   Moja wdzięczność wobec Pani Doktor Anny oraz wspaniałych kardiochirurgów - Doktora Matlaka i Doktora Franka, nie ma granic! Nie ma, bo to Ci Wspaniali Lekarze o złotych rękach i ogromnej wiedzy, uratowali mi życie w dn. 09.09.2010r. pomyślnie przeprowadzając trudną i długą operację, dzięki której jeszcze żyję i mogę się cieszyć Rodziną! O ich poziomie wiedzy i sztuki medycznej niech świadczy fakt, że w tym samym czasie bardzo podobną operację, zespół wybitnych kardiochirurgów USA, we wspaniale wyposażonym szpitalu, przeprowadził bliskiemu przyjacielowi ówczesnego Prezydenta USA i niestety, Prezydent USA stracił przyjaciela, a ja piszę to po ponad 11 latach po tej operacji, dzięki właśnie takim Lekarzom! Nie wiem, co Pani Doktor Anna robiła podczas operacji, bo jakoś w tyn czasie zasnąłem, ale po operacji to właśnie Pani Doktor Anna z ogromną troską, życzliwością i łagodną, kobiecą delikatnością, "stawiała mnie na nogi"! Wspaniała Lekarka, o wielkiej wiedzy, wielkim sercu i wielkiej życzliwości wobec pacjentów! Dziękuję!
  • Adam Gryszkiewicz
   Ogromne podziękowania Pani Doktor za to że jest w tym miejscu.Szpital to jest jej dom a rodzina to pacjenci.Wielkie poświęcenie i oddanie.To szlachetna osoba, która ratuje życie ludziom z wielkim profesjonalizmem.Znajduje czas na dokładne przeprowadzenie wywiadu z pacjentem przed operacją i dodaje dużo otuchy i odwagi. Życzę pani doktor samych słonecznych dni.
  • Adam Woldz
   Wielkie dzięki za pomoc w powrocie do zdrowia, pracy i sportu.
  • Michał Jankowski
   Moja Mama żyje tylko i wyłącznie dzięki Pani ogromnej wiedzy, doświadczeniu i najwyższej, światowej klasy profesjonalizmowi. Nie ma słów, które wyraziły by moją wdzięczność. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i z całego serca dziękuję.
  • Anna Etorowicz
   Bardzo dziękuję za wszystko co Pani zrobiła dla taty. Za wspaniałe podejście do pacjenta i rodziny. Za przekazanie wszelkich informacji przed i po operacji oraz przy wypisie ze szpitala. Jest Pani przemiłą osobą u której widać prawdziwe powołanie do tego zawodu. Polecam wszystkim jest Pani wielka :)
  • Stanisław z żoną
   Pani Doktor w kontakcie z pacjentem i jego bliskimi przekazując profesjonalne informacje skupia się głównie na dodatnim wpływie leczenia ale też podtrzymuje na duchu i okazuje zrozumienie dla obaw i niepokoju towarzyszących choremu. Czyni to w niezwykle miłej , wręcz przyjacielskiej atmosferze. Pani Doktor dziękujemy bardzo za leczenie , słowa wsparcia i Pani wielkie serce.
  • Wdzięczna matka
   Wspaniały i niezwykle empatyczny lekarz. Jest rzeczowa ,konkretna ,pewność siebie dodaje odwagi i otuchy .Bardzo polecam wszystkim, którzy się poddali.Dziękuję Pani Doktor za to,że pomogła Pani mojej córce uwierzyć w ,,lepsze jutro,,.
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit