×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Bartłomiej Tyzo

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Małgorzata z Chełma
   Dziękuję Panu dr Bartłomiejowi Tyzo za profesjonalizm i empatię. Dzięki Pana umiejętnościom, operacja (w moim przypadku ratująca życie) przebiegła pomyślnie. Dzięki Panu dostałam drugą szansę na życie, którą doceniam każdego dnia. Życzę Panu dalszych sukcesów w życiu zawodowym i szczęścia w życiu osobistym.
  • Wanda Krawiec
   Dziękuję Panu dr Bartłomiejowi Tyzo za fachową i profesjonalną opiekę jaką otrzymałam i szczęśliwy przebieg operacji. Jestem i bede wdzięczna do końca życia. Jest Pan bardzo miłym, kompetentnym i świetnym specjalistą. Życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i rodzinnym.
  • Elżbieta Herbut
   Dziękuję Panu dr Bartłomiejowi Tyzo za fachową i profesjonalną opiekę jaką od Niego otrzymałam i szczęśliwy przebieg operacji. Jest Pan bardzo miłym, kompetentnym i świetnym specjalistą mimo tak młodego wieku. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i rodzinnym.
  • Oksana
   Serdeczne podziękowanie za okazane serce, empatię, profesjonalną opiekę ,życzliwość i wyrozumiałość oraz uratowanie życia mojej mamy wraz z życzeniami powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.
  • Marek
   Witam, Dr Bartłomiej Tyzo to wspaniały Lekarz - Fachowiec - Neurochirurg. Ma bardzo dużą wiedzę medyczną w teorii i w praktyce !!! Wysoko oceniam Jego umiejętność i zdecydowanie polecam. Bardzo dziękuję Panu Lekarzowi za udaną operację.