×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Beata Borawska

Specjalizacja

 • Audiologia i foniatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Tomasz Ujma
   Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałem, a byłem u wielu. Pani Doktor jest stworzona do swojej pracy, zawsze profesjonalnie pomaga, jest szczerze zainteresowana zdrowiem i problemami pacjenta, bezinteresowna, zawsze otwarta na niesienie pomocy. Serdeczny i dobry Człowiek. Bardzo dziękuję za realny wpływ na moje życie i wielokrotnie okazaną pomoc. Polecam z całego serca każdemu.
  • Jadwiga Trębacz
   Pani Dr. Borawska jest bardzo kompetentnym lekarzem, potrafi wysłuchać, uzyskałam pomoc i odzyskałam chęć do życia, bardzo dziękuję, wdzięczna pacjentka Jadwiga Trębacz
  • Patryk
   Świetny lekarz! Pani doktor jest bardzo kompetenta, świetnie dogaduje się z pacjentem - rozmawiało mi się jak byśmy znali się już bardzo długo ;) Dr Borawska stosuje nowoczesne przy tym nieinwazyjne metody badania. Wystarczyło 10 minut aby Pani doktor stwierdziła moją dolegliwość która w końcu okazała się być niegroźną. POLECAM!
  • Feliksa
   Wspaniały lekarz. Bardzo ładna kobieta i bardzo profesjonalna .Ogrom empatii i mimo ,że jest laryngologiem wyszłam od niej jak bym była u najlepszego terapeuty.Tacy powinni być wszyscy lekarze.Polecam .