×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Damian Hudziak

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (32)359 86 44

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ania
   Panie doktorze, dziękuję za super przeprowadzony zabieg TAVI . Za piękna pracę i pełen profesjonalizm. Przede wszystkim za wielkie serce do pacjentów, cierpliwość, życzliwość i empatie. Moja mama odzyskała życie i zaufanie do lekarzy. Polecam Pana doktora w 100%. Świetny kardiochirurg i diagnostyka- pasjonat TAVI! DZIĘKUJĘ, życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i zyciu osobistym.
  • Rodzina Bernat
   Nie ma takich słów, którymi moglibyśmy podziękować dr. Damianowi Hudziakowi ❤️❤️❤️Panie doktorze chylimy czoła przed Panem. Jest Pan nie tylko Wielkim kardiochirurgiem ale także Wielkim człowiekiem o Wielkim ❤️!!! Dziękujemy z całego❤️za życzliwość, wyrozumiałość i cierpliwość. Wyrazy ogromnej wdzięczności od całej Naszej rodziny
  • Wojciech
   26 września 2016 roku.... Dobrze Pan rozeznał moje dolegliwości, skrupulatnie i dociekliwie. Dlatego żyję. Pomimo tylu przeprowadzanych operacji miał Pan czas ze mną porozmawiać i dobrze mnie przygotować do tych trudnych chwil. Dziękuję. Najbardziej jednak dziękuję za to, że mimo całej wiedzy i doświadczenia cały czas jest Pan człowiekiem, który rozumie i potrafi wesprzeć pacjenta. Mnie Pan podreperował serce, nie ważne, na jak długo, ale też i duszę. Dziękuję. Nie byłem łatwym pacjentem i potrafiłem pytać o wszystko, ale miałem szczęście, że to właśnie Pan wraz z koleżankami podjął się mojej "naprawy"... Nie wiem, jak będzie dalej, ale było dla mnie zaszczytem Pana poznać!!! Dopiero po operacji obejrzałem film "Bogowie"... Patrząc na postać prof. Religi widziałem Pana. I Pan jest taki zdolny, a może w dobie obecnej techniki zdolniejszy... Taki prosty, zwykły człowiek jak ja, jeden z setek zoperowanych pacjentów marzy, aby jeszcze kiedyś uścisnąć Panu dłoń.... Życzę zdrowia i nigdy nie zapomnę Pana spojrzenia i krótkiej rozmowy godzinę przed..... Jest Pan wielkim człowiekiem!!! Dziękuję!!!
  • Jerzy M.
   Panie Doktorze! W dniu 31.05.2010 r., wraz z innymi lekarzami zespołu, wykonał Pan na moim sercu robotę zaszyfrowaną: "CABG: LIMA-LAD, Ao-OM". Moja wnuczka Maja, była wtedy dopiero "w drodze" i bałem się, że mogę jej już nigdy nie zobaczyć, teraz cieszę się nią już 4,5 roku. Pamiętam rozmowę z Panem i prof. Wosiem przed operacją, kiedy się bałem i nie mogłem się zdecydować, czy dać się "pokroić". Potem poszło już szybko. W poniedziałek rano "krojenie" a po tygodniu wróciłem już do domu. Do dziś jestem pod wrażeniem bardzo dobrej pracy lekarzy i pielęgniarek Waszego oddziału, a zwłaszcza "taśmowego przerobu" podobnych przypadków, jak mój. U mnie na razie wszystko idzie dobrze i oby tak było nadal. Życzę Panu i "moim znajomym" lekarzom i pielęgniarkom z tamtych dni, wszystkiego najlepszego, dużo sukcesów i ZDROWIA!