×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr hab. n. med. Dariusz Szczepanek

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Przebieg pracy zawodowej
1992– Klinika Neurochirurgii w Lublinie
Zainteresowania zawodowe
neuroonkologia, neurochirurgia naczyniowa, choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa
Inne informacje
Przewodniczący Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów
Kontakt
 • telefon: 81 741 42 42 (w godz. pon-pt od g.14:00)

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Stanisław Turski
   Zostałem bardzo dobrze poinformowany przez doktora Szczepanka o istocie mojego schorzenia. To była bardzo korzystna dla mnie wizyta dzięki ludzkiemu podejściu doktora i jego zaangażowaniu. Więcej takich doktorów!
  • Sebastian
   Cieżko wyrazić tu ogromne podziękowania , ja miałem to wielkie szczęście że trafiłem z wylewem i guzem mózgu do dr. Szczepanka i prof. Trojanowskiego w klinice na Jaczewskiego. Świetnie sie czuje od 19 lat , wszytsko dzięki Tym lekarzą , ich wiedzy , profesjonalnemu podejściu i kompetencją. Jeszcze raz bardzo dziękuje, chodź to stanowczo za mało !
  • Janek 1955
   Dziękuję serdecznie za przeprowadzenie operacji usunięcia b.duzej przepukliny kręgosłupa - odcinka lędźwiowego oraz wstawienie implantu. Operacja odbyła się 18.01.20 w Sandomierzu metoda klasyczną (blizna 7 cm). Stan zdrowia był ciężki, codziennie dokuczał silny ból, były trudności z chodzeniem i wypróżnianiem sie. Po operacji ból całkiem ustąpił, natomiast pozostały problemy ze zwieraczami oraz z chodzeniem o własnych siłach. Mam jednak nadzieję, że na skutek rehabilitacji i leczenia farmakologicznego uda się wrócić do zdrowia. Polecam wszystkim potrzebującym oddanie się w ręce fachowca. Pan doktor jest człowiekiem o wielkim sercu, ma także poczucie humoru :)
  • Pacjent
   Dziękujemy panie doktorze za podjęcie trudnej operacji guza mózgu.Jest Pan wielkim i wspanialym człowiekiem.Pozdrawiamy z całego serca
  • Adam Lis
   Polecam z całego serca i dziękuje,lekarz empatyczny przed operacją wiele mi wytłumaczył co mnie mocno uspokoiło,wybitny fachowiec .
  • Janusz Kobiałka
   Panie Doktorze.9 listopada 2019 roku minie rok od operacji jaką przeprowadził Pan w Sandomierzu na moim kręgosłupie.Nie ma dnia abym w myślach nie podziękował Panu za to co zrobił Pan dla mnie,co robi Pan dla innych,chorych ludzi.Wielki szacunek i wdzięczność niech towarzyszą Panu na każdym kroku.Pozwoliłem sobie by przedstawić Pana do konkursu Anioły Medycyny.Wspaniałe opinie i komentarze niech będą podziękowaniem dla Pana.Wdzięczny pacjent Janusz Kobiałka z Poniatowej.
  • Witold Burnat z małżonką
   Panie doktorze, Pan jest wielkim, wspaniałym specjalistą i cudownym , empatycznym człowiekiem, wyrazy wielkiej wdzięczności i szacunku przesyła pacjent , którego guza mózgu operował Pan z wielkim zaangażowaniem trzykrotnie, ostatnio w grudniu 2018r. Każdemu pacjentowi mogę życzyć, by trafił pod Pana opiekę.
  • Irek i malgorzata zamorscy
   Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności za to co Pan zrobił dla naszej córki Karoliny (choroba Moya Moya )niech Pana Bóg błogosławi -
  • Sylwia z Kalisza
   Dziękuje za udaną operację guza móżdzku w 2013r Jestem zdrowa wróciłam do pracy Dziękuje że jest pan wspaniałym lekarzem i życzliwym człowiekiem ,