Dr n. med. Edward Pietrzyk

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Jozef Gagor
   Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za przeprowadzony zabieg (nowa zastawka ) mojemu bratu Alfredowi z Nowego Sącza ,jak brat określił pana doktora " złote rączki " oby Pan mógł służyć chorym ludziom jak najdłużej Jest Pan doktor najwyższej klasy specjalistą Mój brat stwierdził że miał do wyboru Kraków lub Kielce i powiedział że dobrze że wybrał Kielce bo spotkał doktora z Najwyższymi Kwalifikacjami ,oddanego dla dobra chorych ludzi DZIĘKUJEMY !!!!!
  • Lidia J
   Serdeczne podziękowanie płynące z głębi serca , które pan doktor wyleczył i dał możliwość dalszego życia .Ogromny szacunek panie doktorze przez ogromne "S".Dzięki Panu odzyskałam wiarę w doskonałe i konkretne leczenie.Jest Pan wspaniały jako człowiek i jako lekarz
  • Jerzy Kaleta
   Serdecznie dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie operacji bajpasów w Krakowie w 2005 r w kwietniu.
  • Renata Karwat Kielce
   Szczere podziękowania za operację, uratowanie życia tacie.
  • Marian Pawelec Kielce
   Z głęboką wdzięcznością za uratowanie mi życia składam serdeczne podziękowania za wszelką bezinteresowną pomoc i wsparcie w cierpieniach dla wszystkich pracowników szpitala wojewódzkiego. Szczególne wyrazy uznania ślę do PANA ORDYNATORA dr n med. EDWARDA PIETRZYKA Kliniki Kardiochirurgii w Kielcach który przeprowadził udaną operacje serca, w dniu 28 czerwca 2017 roku przy istniejących chorobach, astmy, alergii, cukrzycy i wiele innych dolegliwości. Jestem zobowiązany do podziękowania za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczna, życzliwość, i ciepłe słowa oraz danie mi na nowo na powrót do normalnego funkcjonowania. Za wspaniałe złote rączki, życzę dużo zdrowia, szczęścia wszelkie pomyślności, spokojnej pracy, spokojnych i nieuciążliwych chorych w pracy i radości w życiu rodzinnym i zawodowym za bardzo trudną i mozolną pracę jako lekarz. .Najważniejsze , żeby za trud i odpowiedzialna prace przełożeni z Ministerstwa Zdrowia nie zapomnieli o solidnym i wysokim wynagrodzenie za ich bezinteresowny wysiłek
  • ANNA SIKORA BUSKO ZDROJ
   PANIE DOKTORZE PIETRZYK-JEST PAN WIELKIM CZŁOWIEKIEM ,DZIEKUJE ZA PRZEPROWADZONA OPERACJE U MOJEGO MĘŻA ,MODLĘ SIĘ O DOBRE ZDROWIE DLA PANA ABY PAN MÓGŁ JAK NAJDŁUŻEJ POMAGAĆ LUDZIOM.
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit