Lekarz Ewa Pawłowska

Specjalizacja

 • Radioterapia onkologiczna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ilona
   Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, duża empatia oby wszyscy lekarze byli tacy.
  • Teresa Sobczak
   Pani Ewo przez ten Covid nie mogliśmy się już spotkać ale wieże ze jeszcze się spotkamy. Chciałbym ogromnie podziękować z całego serca jest Pani cudowną osobą i wspaniałym lekarzem zawdzięczam pani nowe życie. Do kąca życia będzie Pani miała wyjątkowe miejsce w moim sercu dzięki Pani opiece zaangażowaniu i podejściu do Pacjętką chciałam się leczyć. Dziękuje z całego serca jest Pani wielka
  • pacjent w.z
   DZIĘKUJĘ za cały okres leczenia. Życzę zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020. Jak Pani doktor wróci za jakiś czas to też ja chciałbym wrócić do PANI.POWODZENIA NA NOWYM ETAPIE ŻYCIA.
  • Pacjent W.Z
   Bardzo dobra lekarz radioterapeuta która potrafi dodać pacjentowi otuchy i dać nadzieję na lepsze jutro.Wzoruje się na najnowszych badaniach światowej medycyny,uczy studentów krajowych jak i zagranicznych praktyki swobodnie porozumiewając się po angielsku.Jestem bardzo zadowolony ze trafiłem na Panią.
  • pacjent Zygmunt
   Bardzo dziękuję miłej Pani lekarz za opracowanie planu leczenia i nadzorowanie leczenia.Za pośrednictwem Pani chciałbym podziękować fizykom medycznym,technikom obsługujących przyspieszacze za ich wspaniałą pracę która daje nadzieję.Życzę Pani sukcesów zawodowych ,osobistych oraz spełnionego macierzyństwa.Jeszcze raz pięknie dziękuję.