×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Hanna Kasperkiewicz

Specjalizacja

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 502 126 730

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Patrycja
   Z całego serca polecam badanie USG węzłów chłonnych w Klinice Vesuna, które przeprowadziła właśnie doktor Kasperkiewicz. Moim zdaniem Pani doktor to naprawdę świetna, kompetentna lekarka, która ma sporą wiedzę o swojej pracy. A co najważniejsze Pani doktor wie jak traktować pacjenta, jak do niego podejść. Szczerze polem!
  • Lena
   Pani doktor Kasperkiewicz to super babka! Robiłam u niej USG tarczycy i byłam bardzo zadowolona z przebiegu badania jak i faktu, że trafiłam właśnie na Panią doktor! Moim zdaniem cudowna kobieta, która wie jak uspokoić pacjenta, a do tego rzetelnie podchodzi do swojej pracy i ze stoickim spokojem potrafi wszystko wytłumaczyć. Z całą pewnością jak znowu będę potrzebować badania USG to przyjdę do krakowskiej kliniki vesuna właśnie do pani doktor.
  • Mirek
   Doktor Hanna Kasperkiewicz to lekarka, która na temat swojej pracy ma ogromną wiedzę. Z Panią doktor miałem przyjemność się spotkać w krakowskiej Klinice Vesuna. U Pani doktor robiłem USG węzłów chłonnych i teraz do Pani doktor zamierzam chodzić regularnie. Widać, że do pacjenta dr Kasperkiewicz podchodzi indywidualnie, starannie opisuje co widzi i odpowiada na wszelkie pytania.
  • Olga
   Doktor Kasperkiewicz miałam przyjemność poznać w Klinice Vesuna, która mieści się w Krakowie. Pani doktor wie jak zadbać o pacjenta, przygotować go odpowiednio do badania, a także uspokoić. Podczas badania pani doktor o wszystkim mnie informowała, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Z całą pewnością jeżeli będę musiała w przyszłości powtarzań badanie USG tarczycy to przeprowadzę je właśnie u pani doktor.
  • Martyna
   Z całego serca polecam badanie USG, które przeprowadza pani doktor Kasperkiewicz. Miła kobieta, która ma dużą wiedzą o swoim zawodzie. Akurat u pani doktor robiłam USG węzłów chłonnych w krakowskiej Klinice Vesuna, ale byłam z badania bardzo zadowolona. Pani doktor do swojej pracy podchodzi starannie, podczas badania opisywała mi co widzi, a po badaniu wszystko mi dokładnie wyjaśniła.
  • sandra
   z panią doktor miałam przyjemność się spotkać w klinice vesuna podczas usg tarczycy. pani doktor to bardzo dobra lekarka, która zna się na rzeczy. badanie przeprowadziła bardzo sprawnie, podczas wizyty pani doktor udzieliła mi wszelkich, niezbędnych informacji, a także udzieliła mi odpowiedzi na moje pytania. była przy tym bardzo miła i wydaje mi się, że to typ lekarza, który skupia się na pacjencie, a nie traktuje ich hurtowo.
  • Damian
   Polecam wizytę lekarską u doktor Kasperkiewicz! Właśnie u tej lekarki w krakowskiej klinice Vesuna przeprowadziłem USG węzłów chłonnych. W Krakowie bardzo długo czeka się na terminy więc tak trafiłem do kliniki. Całe badanie wspominam bardzo dobrze, pani doktor przeprowadziła je bardzo staranie, na bieżąco informowała mnie co widzi, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Na całe szczęście okazało się, że jestem zdrowy.
  • Filip
   Panią doktor Kasperkiewicz kojarzę z krakowską Kliniką Vesuna w której robiłem USG węzłów chłonnych. Miałem ogromny problem aby znaleźć w miarę szybko wolny termin na USG, a chciałem tylko porównać wyniki. Pani doktor to super babka, przedstawiłem jej mój problem, a ona mnie uspokoiła. Chociaż miałem już robione USG wcześniej to Pani doktor staranie mi wszystko opowiedziała, w trakcie USG opisywała co widzi. Na całe szczęście wszystko wyszło okej, a Pani doktor to super lekarka. Jak będę kiedyś potrzebował USG to zgłoszę się właśnie do Pani.
  • Alicja
   W Klinice Vesuna musiałam zrobić USG piersi bo nigdzie nie było wolnych terminów więc po namowie siostry tak trafiłam na doktor Kasperkiewicz. Co tu dużo pisać profesjonalistka, kobieta obrotna, inteligenta, potrafiąca wczuć się w sytuację pacjenta i potrafi udzielić odpowiedzi, a także uspokoić. Cudowny człowiek i cudowny lekarz.
  • Lidka
   Doktor Kasperkiewicz to profesjonalistka w każdym calu. Nie dość, że ma spory zapas cierpliwości to odpowiada na wszystkie pytania odnośnie zabiegu. U Pani doktor przeprowadzałam USG węzłów chłonnych w krakowskiej Klinice Vesuna i zarówno z Pani doktor jak i całego badania byłam bardzo zadowolona.
  • Adam
   Panią doktor kojarzę z krakowską Kliniką Vesuna i z całego serca ją polecam! Pani doktor to lekarz, który kieruję uwagę na pacjenta, rzeczowo opisuje badanie i szczegółowo o nim opowiada. Akurat u Pani doktor robiłem USG tarczycy, ale byłem bardzo zadowolony z badania.