×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Janusz Pasierb

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
Neurotraumatologia

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Aneta Maksimuk
   Bardzo chcialabym podziekowac ,za uratowanie zycia i zdrowia mojego Taty.Pan Janusz Pasierb ma cudowne ręce, naprawdę umie i zna swój życiowy fach .Jest człowiekiem o wielkim sercu i tablecie.Jeszcze raz bardzo dziekujie Aneta Maksimuk córka Pana Marka ,.
  • Jadwiga Marciniak
   Cdowny oddany jako lekarz i czlowiek. Pomimo dużego zmęczenia Uprzejmyi b.cierpliwy.Uśmiechnięty i B. Życzliwy mimo tak b. poznej godz. 2 ej j w nocy dla mojej 90 cio let. Mamy. Z wyrami wdzięczności córka.
  • IRENEUSZ TARCZYŃSKI
   Chciałbym Bardzo Podziękować panu doktorowi za profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Wtedy kiedy ludzie starsi stają przed bardzo trudnym wyborem potrafi wytłumaczyć i rzeczowo przedstawić wszystkie ZA i PRZECIW. PANIE doktorze jest pan wspaniałym człowiekiem i to dzięki panu mama spokojnie już myśli o swojej przypadłości .JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI. Syn pacjentki Leokadii Marciniak.