×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Jarosław Kuriata

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia
 • Chirurgia naczyniowa
 • Transplantologia kliniczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: ( 22 ) 343 46 10

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Małgorzata Walusiak
   Życzę Panu dużo zdrowia, bo od tego zależy, ile istnień jeszcze uratuje Pan swoimi "złotymi rękoma". Kiedy człowiek stoi jedną nogą po drugiej stronie... docenia cudzą wiedzę, umiejętności, ale również poczucie humoru, które w sytuacji krytycznej stawia nas na nogi. Serdeczności i podziękowania dla Pana całego zespołu operacyjnego oraz oddzielnie personelowi opiekuńczo - pielęgniarskiemu, który 24 H był na każde zawołanie z uśmiechem na ustach. Doktorze! 17 lipca 2023, kiedy przewieziono mnie z innego szpitala, żyję na nowo dzięki Panu. Wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z przywracania ludziom nadziei. Gorąco dziękuję.
  • Jan Eleryk
   Serdeczne podziękowania za wszczepione bajpasy 28.09.2020 r. Serdecznie życzę profesury w najbliższym czasie. Trzymam kciuki. Kibicuję całym uzdrowionym sercem. -/ Jan ELERYK
  • Tomasz S
   Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Fach w ręku, dobry kontakt i poczucie humoru które pomaga w ciężkich chwilach i stresowych sytuacjach. Jestem 6dni po operacji wymiany zastawki aortalnej i wygląda na to że jutro wychodzę do domu. Styczeń 2023
  • Rafal B.
   Zdecydowanie jest za co dziękować. Lekarz który prowadził mnie w mojej miejscowości dokonania Pana doktora nazwał majstersztykiem ! IDziękuje Panie doktorze z całego zdrowego serca.
  • Wdzięczny pacjent Tomasz R.
   Z całego serca ( już bez dziury ) dziękuję panu doktorowi jak i całemu jego zespołowi z Kliniki Kardiologii w Aninie za przeprowadzoną operację zamknięcia PFO. Teraz z wielką nadzieją na lepsze życie patrzę bez stresu o ponownym udarze z powodu dziury w sercu. Samych sukcesów życzę i wszystkiego co najlepsze.
  • Dziwiszek Krystyna
   Serdeczne podziękowania za przeprowadzoną operację w dniu 26 sierpnia usunięcia wad zastawki trójdzielnej.Czuję się wspaniałe,podziwiam Pana dokonania i jeszcze raz dziękuję za życie.
  • Antoni J
   Panie doktorze Bardzo Dziekuje za operacje która Pan wykonał Dzięki Panu bede jeszcze mógł normalnie żyć. Pozdrawiam
  • Konrad Kowalski
   Panu dr.Jarosławowi Kuriacie i całemu personelowi Instytutu w Aninie serdeczne podziekowanie za przeprowadzoną operację wszczepienia by-passów i wspaniałą opiekę po operacji nad moja żoną. Panie doktorze wielkie dzięki życzę Panu samych sukcesów.Jest Pan wspaniałym profesjonalistą
  • Bożena Róg
   Byłam operowana 22.02.2022 przez dr Jarosława Kuriatę.Dziękuję Panu doktorowi za operację,za odpowiedź na każde moje pytanie.Jestem dopiero 9 dni po operacji, a więc za krótko , żeby stwierdzić o wynikach operacji.Jednak wykonane badania po operacji dobrze rokują.Jestem już w domu,dochodzę do siebie a Panu doktorowi życzę zadowolenia z pracy,wielu udanych operacji i dużo zdrowia.
  • Jan Grondwald
   Jan Grondwald Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi za udaną operację aorty i zastawek, którą miałem 24 czerwca 2021. Doktor Jarosław Kuriata to znakomity lekarz, który pomógł mi wrócić do życia i zdrowia. Dziękuję również całemu personelowi oddziału kardiochirurgicznego za wspaniałą opiekę i życzliwość, a wszystkim oczekującym na operację serca polecam gorąco Pana doktora. W imieniu swoim i mojej rodziny życzymy Panu samych sukcesów w pracy zawodowej i wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym. Wdzięczny pacjent Jan Grondwald lipiec 2021
  • Iwona Mysiakowska
   Chciałabym podziękować serdecznie Panu dr w imieniu Taty,którego dr operował w 2007 roku 14 lutego na Banacha. Tacie w tym roku minął 11 rok od tamtejszej operacji i co ważne,ma się dobrze, wyniki badań ma prawidłowe,a lekarz prowadzący jest pełen podziwu dla profesjonalizmu doktora, sposobu w jaki dr wykonał by-passy. Leki i ich dawki przepisane przez Pana doktora są przez obecnego lekarza kontynuowane do chwili obecnej :-) A ja dzięki doktorowi mogę cieszyć się obecnością bliskiej mi osoby. Dziękujemy serdecznie :-)
  • Sławomir Gajewski
   Można powiedzieć że Pan doktor dał mi drugie życie. Byłem jego pierwszym pacjentem którego operować w klinice w 2010 r. W szczepić mi sztuczną zastawę aortalną. Dzięki niemu żyję. Wielkie dzięki.
  • Zbigniew Kowalczyk
   Dziękuję bardzo !Panu doktorowi za udaną operację zastawki serca, dzięki temu pomógł mi powrócić do zdrowia.Jest fachowcem w pełni tego słowa znaczeniu !!! Polecam gorąco Pana doktora wszystkim oczekujactm na operację serca, jednocześnie pozdrawiam Pana doktora serdecznie, życząc samych pięknych chwil w życiu! Wdzięczny pacjent Zbigniew Kowalczyk maj 2017r.
  • Andrzej
   Chciałbym podziękować Panu doktorowi Jarosławowi za przeprowadzenie operacji wszczepienia bajpasów i za bardzo szybką pomoc oraz oddziałowi kardiochirurgicznemu za opiekę dnia 12,12,2016-19,12,2016r.
  • Marlena Janas
   Dr Jarosław Kuriata to wspaniały lekarz i optymistycznie nastawiony do życia człowiek. Chciałabym Panu , Panie Doktorze i całemu zespołowi Kliniki w Aninie serdecznie podziękować za uratowanie życia mojej 73-letniej mamie, która przeszła zawał i 1.02.2015 była operowana przez Pana na bypassy. Jest 2,5 miesiąca po operacji i czuje się już całkiem dobrze, a myślę że będzie jeszcze lepiej :). Widać, że wraca do zdrowia i chce jej się żyć! Wielkie dzięki i życzę Panu wielu takich happy-endów, jak również wszelkeij pomyślności i dużo szczęścia w życiu osobistym .
  • Ryszard Markowski
   Witam Pana Doktora, Chciałbym serdecznie podziękować Panu za fachową opiekę w trakcie mojego pobytu w Klinice. Czuję się obecnie wprawdzie trochę jak "zbity pies", ale wiem, że to normalne po operacji bypass-ów. W swoim i mojej rodziny imieniu życzę Panu samych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Jestem zbudowany organizacją pracy i kompetencją personelu Kliniki. Chciałbym również podziękować wszystkim Pana koleżankom i kolegom.
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit