×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Jarosław Polak

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka Anna
   Dziękuję bardzo za usunięcie oponiaka. To już prawie 4, 5 roku mija i jest coraz lepiej. Po operacji był krwiak. Był bezwład prawostronny i afazja. Doktor załatwił mi miejsce na oddziale rehabilitacji i po 2 miesiącach chodziłam. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Wróciłam do pracy. Wszelkie dolegliwości minęły. Dziękuję raz jeszcze panie doktorze. Mogę z czystym sercem polecić dr Polaka.
  • Pacjentka Jolanta
   Polecam,kompetentny ,profesjonalista,mający czas dla pacjenta,człowiek i lekarz wielkiej klasy i zarazem skromny,uczciwy
  • Pacjentka Anna W.
   Z całego serca dziękuję za pszeprowadzenie zabiega na kręgosłup.Dzekuje za pracę ,za Serce,dzekuje że znowu nauczyciel muzyki zatańczy.
  • Nowakowska
   Dziękuję za przeprowadzenie operacji kręgosłupa szyjnego i profesjonalizm.mily ,ciepły i opiekuńczy lekarz,polecam każdemu.wdzieczna pacjentka.
  • Elżbieta G.
   przemiły,fachowiec w swojej dziedzinie szczerze polecam takich lekarzy nam potrzeba
  • Aneta Adach
   Szanowny Panie Doktorze! Chcialabym podziekowac Panu za przeprowadzony zabieg tzw. Blokady . Dzieki Panu podejsciu indywidualnemu czulam sie bezpiecznie bedac w rekach chirurga. Z cala pewnoscia bede polecala Pana jako specjaliste Neurochirurgii. Pozdrawiam serdecznie Aneta Adach
  • A.K
   Dziekuje za opieke na moja mama Po zoperowaniu oponiaka przez Pana Doktora mama jest jak nowonarodzona Dobry fachowiec ale tez przemily człowiek naprawde wspaniale podejscie do pacjenta!!!!!