Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną
opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.
J.H
Chciałabym z całego serca podziękować Pani ginekolog Joannie Bielatowicz za prowadzenie mojej ciąży. ❤️ To najcudowniejsza kobieta pod słońcem i lekarz z prawdziwego powołania. Przez całą ciążę czułam się zaopiekowana, wysłuchana i traktowana z ogromnym sercem oraz szacunkiem. Zawsze mogłam się do niej zwrócić nieważne czy chodziło o wizytę, telefon czy wiadomość. Nigdy nie zostałam zignorowana ani „olana”, zawsze dostawałam pomoc, wsparcie i spokojne wyjaśnienie wszystkiego, co mnie martwiło. W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko trafić na lekarza, który oprócz ogromnej wiedzy ma też tyle empatii, cierpliwości i ciepła. Pani Joanna daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa i spokoju, a w ciąży to znaczy dosłownie wszystko. ❤️ Jestem ogromnie wdzięczna za opiekę, dobre słowo, zaangażowanie i serce, jakie wkłada w swoją pracę. Dzięki niej ten wyjątkowy, ale też stresujący czas był dla mnie dużo łatwiejszy. Z całego serca polecam panią Joannę Bielatowicz każdej kobiecie. Jeśli traficie pod jej opiekę, to naprawdę jesteście w najlepszych rękach. 🥹
Aleksandra
Polecam
Krystyna Kowalska
Polecam.Pani doktor bardzo miła,empatyczna i kompetentna
G
Polecam serdecznie, bardzo dobry lekarz
Natalia
Polecam serdecznie 🙂
N.B
Polecam 🙂
Anilah
Polecam serdecznie.
A.SzP
Bardzo sympatyczna i pomocna Pani Joanna , Wizyty bezstresowe wszystko wytłumaczy ,odbiera telefonu i odpisuje na każde SMS ,polecam
A.P
Najlepsza Pani Ginekolog pod słońcem, można się do niej zwrócić o każdej porze,jest bardzo sympatyczna, polecam
Ewelina K.
Serdeczne podziękowania dla Pani ginekolog. To dzięki niej udało mi się zajść w ciąże. Prowadziła moją ciążę- była przy porodzie od rana do 22. Odpisuje na każdy sms, odbiera tel. Stara się pomóc. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała.
Karol Choda
Dziękuję za opiekę mojej koleżanki Dorota Purchla , jestem z jej mężem w pracy i naprawdę dziękuję i moi znajomi, ty nie wykonujesz tylko swój zawód ale masz serce , nie znalazłem Pani na Fejsie bo chciałem tam podziękować , jeszcze raz dziękujemy za opiekę i serce - pozdrawiam Karol i wszyscy z pracy
A.W
Byłam pierwszy raz, Pani doktor przemiła. Wszystko spokojnie wytłumaczyła. Bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam!
A.W
Jestem bardzo zadowolana z wizyt u pani Bielatowicz przemila osoba zawsze mozna na pani doktor polegac. Usmiechnieta a co za tym idzie ze wizyta odbywa sie bez stresu. Stara sie pomoc jak moze wklada w to cale serce. Z calego serca polecam :)
Katarzyna Krajewska
Kochana Pani Doktor Joanna Bielatowicz w Nagawczynie najcudowniejszy anioł dzięki której zostałam mamą. Dbała o moją zagrożona ciążę przez całe 9 miesięcy była zawsze pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. Uratowała moja córeczke w porę zareagowała. Będę jej wdzięczna do końca życia za cud i pomoc.
A. F.
Pani doktor prowadziła moja ciąże, każdemu życzę żeby czuł się w rękach lekarza tak bezpiecznie, odebrała każdy mój telefon, odpowiadała na każde pytanie, odpisywał na każdego SMS nawet te późne i w weekend, nie ignorowala gdy coś się działo tylko kazała przyjeżdżać do szpitala lub do gabinetu i to nawet bez kolejki. Sympatyczna, życzliwa, kompetentna. Mimo, że koniec ciąży nie był łatwy dzięki niej 10.09.2019r zostałam mamą maleńkiej ale ślicznej i co najważniejsze zdrowej córeczki. Po porodzie i wyjściu ze szpitala także mogłam liczyć na jej pomoc. Z całego serca polecam Panią doktor Bielatowicz
Aneta
Przecudowna osoba. Miła, kompetentna, pomocna i doradzi w każdym temacie. Polecam.
Magda
Pani doktor ... cudowna młoda osoba z wielkim sercem bardzo kompetentna stara się pomóc jak tylko może, leczymy się mam nadzieje ze się uda trzymajcie kciuki
Podziękowania dla lekarza
Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!
Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.
Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.
Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.