Lekarz Joanna Bielatowicz

Informacje i kontakty

Inne informacje
na stażu podyplomowym

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • J.H
      Chciałabym z całego serca podziękować Pani ginekolog Joannie Bielatowicz za prowadzenie mojej ciąży. ❤️ To najcudowniejsza kobieta pod słońcem i lekarz z prawdziwego powołania. Przez całą ciążę czułam się zaopiekowana, wysłuchana i traktowana z ogromnym sercem oraz szacunkiem. Zawsze mogłam się do niej zwrócić nieważne czy chodziło o wizytę, telefon czy wiadomość. Nigdy nie zostałam zignorowana ani „olana”, zawsze dostawałam pomoc, wsparcie i spokojne wyjaśnienie wszystkiego, co mnie martwiło. W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko trafić na lekarza, który oprócz ogromnej wiedzy ma też tyle empatii, cierpliwości i ciepła. Pani Joanna daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa i spokoju, a w ciąży to znaczy dosłownie wszystko. ❤️ Jestem ogromnie wdzięczna za opiekę, dobre słowo, zaangażowanie i serce, jakie wkłada w swoją pracę. Dzięki niej ten wyjątkowy, ale też stresujący czas był dla mnie dużo łatwiejszy. Z całego serca polecam panią Joannę Bielatowicz każdej kobiecie. Jeśli traficie pod jej opiekę, to naprawdę jesteście w najlepszych rękach. 🥹
    • Aleksandra
      Polecam
    • Krystyna Kowalska
      Polecam.Pani doktor bardzo miła,empatyczna i kompetentna
    • G
      Polecam serdecznie, bardzo dobry lekarz
    • Natalia
      Polecam serdecznie 🙂
    • N.B
      Polecam 🙂
    • Anilah
      Polecam serdecznie.
    • A.SzP
      Bardzo sympatyczna i pomocna Pani Joanna , Wizyty bezstresowe wszystko wytłumaczy ,odbiera telefonu i odpisuje na każde SMS ,polecam
    • A.P
      Najlepsza Pani Ginekolog pod słońcem, można się do niej zwrócić o każdej porze,jest bardzo sympatyczna, polecam
    • Ewelina K.
      Serdeczne podziękowania dla Pani ginekolog. To dzięki niej udało mi się zajść w ciąże. Prowadziła moją ciążę- była przy porodzie od rana do 22. Odpisuje na każdy sms, odbiera tel. Stara się pomóc. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała.
    • Karol Choda
      Dziękuję za opiekę mojej koleżanki Dorota Purchla , jestem z jej mężem w pracy i naprawdę dziękuję i moi znajomi, ty nie wykonujesz tylko swój zawód ale masz serce , nie znalazłem Pani na Fejsie bo chciałem tam podziękować , jeszcze raz dziękujemy za opiekę i serce - pozdrawiam Karol i wszyscy z pracy
    • A.W
      Byłam pierwszy raz, Pani doktor przemiła. Wszystko spokojnie wytłumaczyła. Bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam!
    • A.W
      Jestem bardzo zadowolana z wizyt u pani Bielatowicz przemila osoba zawsze mozna na pani doktor polegac. Usmiechnieta a co za tym idzie ze wizyta odbywa sie bez stresu. Stara sie pomoc jak moze wklada w to cale serce. Z calego serca polecam :)
    • Katarzyna Krajewska
      Kochana Pani Doktor Joanna Bielatowicz w Nagawczynie najcudowniejszy anioł dzięki której zostałam mamą. Dbała o moją zagrożona ciążę przez całe 9 miesięcy była zawsze pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. Uratowała moja córeczke w porę zareagowała. Będę jej wdzięczna do końca życia za cud i pomoc.
    • A. F.
      Pani doktor prowadziła moja ciąże, każdemu życzę żeby czuł się w rękach lekarza tak bezpiecznie, odebrała każdy mój telefon, odpowiadała na każde pytanie, odpisywał na każdego SMS nawet te późne i w weekend, nie ignorowala gdy coś się działo tylko kazała przyjeżdżać do szpitala lub do gabinetu i to nawet bez kolejki. Sympatyczna, życzliwa, kompetentna. Mimo, że koniec ciąży nie był łatwy dzięki niej 10.09.2019r zostałam mamą maleńkiej ale ślicznej i co najważniejsze zdrowej córeczki. Po porodzie i wyjściu ze szpitala także mogłam liczyć na jej pomoc. Z całego serca polecam Panią doktor Bielatowicz
    • Aneta
      Przecudowna osoba. Miła, kompetentna, pomocna i doradzi w każdym temacie. Polecam.
    • Magda
      Pani doktor ... cudowna młoda osoba z wielkim sercem bardzo kompetentna stara się pomóc jak tylko może, leczymy się mam nadzieje ze się uda trzymajcie kciuki