×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Karolina Brzuszkiewicz

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Kopernika 36, 31-034, Kraków
  • tel.: +48124247000
  • fax:+48124247487
  • e-mail: info@su.krakow.pl
  • www: www.su.krakow.pl

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowego

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Sylwia K.
   Pani doktor jest osobą o niezwykłej życzliwości wobec pacjenta, pełna ciepła, empatii, wyrozumiałości. Dziękuję z całego serca Pani doktor za przeprowadzoną operację, wsparcie i dobre serce. Jest Pani cudowną osobą.
  • Malwina
   Pani doktor jest cudowną osobą, zawsze pomocna, odpowie na wszystkie pytania, poza tym jej osobowość od razu wzbudza sympatie, jest przemiła, empatyczna i z pewnością rozumie obawy pacjentek onkologicznych i stara się zgasić w nich negatywne emocje.
  • Longina Leśkiewicz
   Pani doktor Karolina Brzuszkiewicz zasługuje na najwyższą ocenę swojej pracy ! W kryzysie związanym z pandemią i brakiem personelu dołożyła wielu starań by moja operacja onkologiczna została wykonana jak najszybciej Zawsze uśmiechnięta i życzliwa nigdy nie okazała pośpiechu ,czy zniecierpliwienia. Taka postawa bardzo potrzebna jest pacjentom. Życzyłabym każdemu choremu by spotkał na swojej drodze takiego lekarza !. Dziękuję bardzo !
  • Paulina
   Wspaniały, empatyczny lekarz! Szczerze polecam
  • Małgorzata
   Dziękuję ślicznie Pani Doktor Karolinie Brzuszkiewicz za profesjonalną i serdeczną opiekę.Pod koniec marca Pani Doktor operowała mnie w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu.Pani Doktor jest tak bardzo sympatyczną osobą,odpowie na wszystkie pytania,zawsze uśmiechnięta i życzliwa.Dla kobiety po mastektomii jest to bardzo ważne.Jeszcze raz z całego serca dziękuję Pani Doktor.
  • Malgorzata
   Bardzo dziękuję dr Karolinie Brzuszkiewicz za wykatkowe podejście do pacjenta. W takim miejscu jak Klinika Chorób Piersi i Sutka jest ono kazdej kobiecie absolutnie potrzebne. Dr Brzuszkiewicz jest tam jednak jedynym lekarzem, który rozmawia i ma czas dla pacjenta. Mimo, iż ma wiele obowiązków - zawsze uśmiechnieta, życzliwa, kompetentna. Pani Karolino! Dziękuję!!!
  • Elżbieta
   Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor Karolinie Brzuszkiewicz za niezwykle serdeczną i profesjonalną opiekę, za ogromne zaangażowanie w pomoc chorym. W dn. 24 lipca zgłosiłam się do Poradni Chirurgii Onkologicznej na ul.Kopernika 40 w Krakowie - miałam być przyjęta na oddział w związku z operacją onkologiczną zaplanowaną na następny dzień. Okazało się jednak, w wykonanych wcześniej badaniach, że mam za niski poziom TSH co mogłoby uniemożliwić operację w wyznaczonym terminie. Pani Doktor się jednak nie poddała. Osobiście dopilnowała, żeby wykonać nowe badanie na cito, zorganizowała konsultację endokrynologiczną i dzięki temu mogłam zostać przyjęta i szybko zoperowana. Na wizycie kontrolnej i zmianie opatrunku znowu miałam okazję przekonać się o tym, jak dobrym jest człowiekiem i profesjonalnym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam!