dr n. med. Kazimierz Widenka

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 17 850 93 40

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wiesława Wcisło woj. lubuskie
   Chciałabym tą drogą złożyć najserdeczniejsze podziękowania na ręce Pana Profesora Kazimierza Widenki oraz całego Jego Zespołu. W czerwcu 2023 roku przebyłam w Klinice Kardiochirurgii Szpitala im Św.Jadwigi w Rzeszowie plastykę zastawek serca. Po zabiegu wykonanym z profesjonalną starannością oraz po pobycie w Klinice otoczona troskliwą opieką wracam do "drugiego, lepszego życia". Wszystkim pacjentom z podobnymi schorzeniami życzyła bym tak dobrego i efektywnego leczenia. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów na polu zawodowym i nie tylko Panu Profesorowi oraz Jego Zespołowi.
  • Jan Smoleński syn lekarza
   Jestem bardzo zadowolony z opieki personelu medycznego pana profesora za tak serdeczne podejście i opiekę w czasie mego pobytu na oddziale po zawale i wykonanej koronografi a dla mnie jako niepełnosprawnego jest to ogromnie ważne jeszcze raz serdecznie dziękuje
  • Jerzy Pocztarek
   Jerzy Pocztarek z Bydgoszczy 72 lata w styczniu 2020 mineła 1 rocznica operacji plastyki zastawki mitralnej i trójdzielnej czuję się dobrze pozdrawiam Pana prof, Widenkę i cały zespół, Jechałem taki szmat drogi pókali się w głowę po co ja tam jadę a teraz widzą że do dobrego mistrza opłaca się jechać daleko a nie iść do papudraków przy domu.
  • Rafał Janicki
   Panie profesorze 20 listopada 2019r dzięki Panu otrzymałem trzecie życie gdyż naprawił Pan wraz ze swoim zespołem moje serce po nieudanej w 2017r operacji zastawki mitralnej, a na dodatek naprawił mi zastawkę trójdzielną. Dzięki temu czuję się coraz lepiej i jestem pełen nadzieję,że całkowicie powrócę do sprawności. Mam 47 lat i jestem policjantem z woj świętokrzyskiego..Po stokroć dziękuje i życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w misji .Rafał
  • Władysław Ż, Mielec
   Słowa które napiszę może są i banalne a mój przypadek jak setki innych. Nie mogę jednak potraktować obojętnie tego co się stało . 13 maja ( w piątek) 2011 roku miałem operację wszczepienia dwóch bay - pasów. W 30 rocznicę zamachu na papieża J.P.II. Przed operacją ...nie miałem życia. Operacja dała mi drugie życie, w przenośni i dosłownie. Mam teraz 64 lata , żyję, trochę jeżdżę rowerem (w tamtym roku ponad 6000km), trochę chodzę po górach, trochę spaceruję ( w tym roku przeszedłem pięć razy pieszo trasę 45 km w nocy sam w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej) no i cały czas pracuję . Nie piszę tego żeby się chwalić tylko zachęcić. Zachęcam WSZYSTKICH kto ma w perspektywie operację na serce aby zrobili to JUŻ. To moje subiektywne odczucia i obserwacje, czyli im ktoś młodszy tym lepiej znosi operację. Nie bójcie się a wyrazem tego jest ten wpis jako uznanie i szacunek dla Pana Profesora Kazimierza Widenki i personelu kliniki kardiochirurgii Szpitala Św. Jadwigi w Rzeszowie za fachowość, serdeczność i zaangażowanie. Panie Profesorze dziękuję!
  • Jan Gołofit
   Przed rokiem (01.12.2015) miałem operację plastyki zastawki mitralnej i trójdzielnej oraz zaszycia PFO. Dzisiaj mija rok od operacji i jestem zdrowym człowiekiem. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za przywrócenie mnie do zdrowia. Wielki szacunek dla Pana Profesora Kazimierza Widenki i personelu kliniki kardiochirurgii Szpitala Św. Jadwigi w Rzeszowie. Jan G. Kraśnik.
  • Zbigniew Kotarski
   Witam serdecznie. Niezmiernie jestem wdzięczny za "przywrócenie do normalnego życia". Mija rok od operacji-plastyki zastawki, zarówno sama operacja, jak i pobyt w szpitalu wspominam przez pryzmat kontaktów ze wspaniałymi ludżmi, oddanymi innym i rozumiejącymi ich sytuację. Teraz jestem w trakcie przygotowań do półmaratonu, ostatnio dystans 17,5 km w 1,4godz.Pan prof. Widenkawspomniał, że może kiedyś spotkamy się na półmaratonie - wówczas było to dla mnie jak odległy kosmos, a teraz jest w zasięgu. Stokrotne dzięki i życzę Panu profesorowie, całemu zespołowi kardiochirurgów oraz personelowi oddziłału aby Bóg pamietał tylko o dobrych rzeczach. Zbigniew Kotarski (data operacji 29.04.2015r.).
  • ANNA CHMIEL
   SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA TROSKLIWĄ I PROFESJONALNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . PANU DR. KAZIMIERZOWI WIDENKA , ORAZ CAŁEMU PERSONELOWI ODDZIAŁU KARDIOCHIRURGII W RZESZOWIE . DZIĘKUJĘ ZA RATOWANIE MOJEGO ŻYCIA I ZDROWIE , BARDZO MIŁĄ I FACHOWĄ OPIEKĘ ORAZ CIERPLIWOŚĆ . ŻYCZĘ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI ORAZ WSPANIAŁYCH EFEKTÓW W RATOWANIU LUDZKIEGO ŻYCIA .
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit