×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Krzysztof Kura

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Edyta Iwanicka
   Dzień dobry Pierwszy raz spotkałam pana doktora ponad 6 lat temu, bolała mnie głowa, miałam zawroty, szumy w uszach, ponad rok chodziłam do lekarzy szukając przyczyny, otrzymałam różne diagnozy ....np dysplazja włóknista, choroba Pageta, miałam w wypadku skręcony kręgosłup- więc również wiązali ból głowy z bólem kręgosłupa szyjnego itp. to było przerażające gdyż guz już był wyczuwalny a nie potrafiono mi odp. co To właściwie jest :( szukałam pomocy i znalazłam u Pana Dr-a Kury, jeszcze przed biopsją Pan dr postawił diagnozę , że to jest oponiak, w październiku wynik biopsji był właśnie taki, w grudniu miałam ośmiogodzinną operację usunięcia guza, którą przeprowadził Pan dr , w Wigilię byłam już w domu z bliskimi, w zeszłym roku przeszłam operacje kręgosłupa szyjnego. Pan dr nie tylko jest wybitnym lekarzem w swojej dziedzinie ale również człowiekiem, który okazał mi wiele empatii i zrozumienia, gdzie tak brakuje tego w dzisiejszym świecie. Jestem i będę zawsze wdzięczna za okazane dobro i za to ,że JESTEM...
  • Małgorzata
   Dr Krzysztof Kura to wspaniały lekarz z powołania i świetny specjalista neurochirurg. Po operacji dyskopatii L5-S1 czuję się dobrze i szybko wróciłam do sprawności. Jestem pełna podziwu dla kompetencji lekarza. To godny polecenia doktor, który uwolnił mnie od bólu. Oby więcej takich pasjonatów swojego zawodu.
  • Agnieszka W.
   Kiedy trafiłam do dr Krzysztofa na wizytę odrazu wiedziałam,że jestem w dobrych rękach.Wiedza,spokój i troska o pacjenta powoduje,że wraca nadzieja na powrót do zdrowia.Operacja kręgosłupa szyjnego wykonywana przez doktora w Sandomierzu zadziałała jak magiczna różdżka,wszystkie bóle zniknęły.Opieka doktora po operacji na najwyższym poziomie.Cudowny człowiek i specjalista.Dziękuję za wszystko
  • Danuta W.
   Dolegliwości bólowe sprawiły, że przestałam się poruszać.Najmniejsze czynności domowe były barierą nie do pokonania. Straciłam wiarę, że kiedykolwiek wyzdrowieję. Całkowicie się załamałam.Po operacji wstąpiła we mnie jakaś radość.Od pierwszych chwil czułam poprawę.Bez bólu wstaję z łóżka, wsiadam do samochodu, wchodzę po schodach na dwóch nogach.Wcześniej stawiałam jedną nogę a drugą tylko dostawiałam bo była wiotka. Teraz mocno stąpam i nie opuszcza mnie zdumienie, że to się dzieje. Pokonuję coraz większe odległości Mogłabym tak wymieniać i wymieniać.Wraca mi radość życia a wszystko to dzięki Panu, Doktorze . Dobra robota.Dziekuję.
  • Maria Gołąb
   Z całego serca polecam Pana dr K. Kurę. Wspaniały fachowiec i CZŁOWIEK. Pan dr operował mnie w lutym 2022 r. w Sandomierzu. Empatia, szacunek do pacjenta, profesjonalizm...!Znowu chce mi się żyć! BARDZO DZIĘKUJĘ.
  • GRAŻYNA
   Dr KURA to FACHOWIEC ale przede wszystkim DOBRY CZŁOWIEK, który służy swoją ogromną wiedzą, doświadczeniem , profesjonalizmem i życzliwością . Miałam szczęście , że na Pana trafiłam a tak bardzo bałam się tej operacji ( zmiana w postaci torbieli była w rdzeniu kręgowym- czerwiec 2022). Chodzę! Nie ma słów , które wyraziłyby moją wdzięczność...Z całą odpowiedzialnością i z całego serca polecam Tego ŚWIETNEGO specjalistę! Jednocześnie martwię się, że Pan Doktor służąc innym pomocą - nie dba o siebie- a tak bardzo jest pacjentom potrzebny...Dużo zdrowia i sukcesów w życiu zawodowym ....i trochę czasu dla siebie...DZIĘKUJĘ!!!
  • Elżbieta
   Zawsze i wszędzie będę doktora polecać Dziękuję za opiekę
  • KAROLINA
   Cudowny lekarz. Z powołania. 13 sierpnia miałam operacje szyjnego odcinka c5 c6 ogromną przepuklina itp. W szpitalu w Sandomierzu. Pan doktor zdziałał cuda. Jestem mu bardzo wdzięczna że trafiłam w jego ręce i pod jego skalpel. Z całego serca polecam . Rzadko aby jeszcze tacy lekarze istnieli.
  • Renata
   W październiku 2021 r. Zachorowałam na rwę kulszową od kręgosłupa. Pan doktor szybko zareagował na moje objawy i na drugi dzień byłam już operowana... Gdyż masywnie wypadł mi dysk, który uciskał na nerw kulszowy.. Jestem bardzo wdzięczna Panu, bo uratował mi Pan nogę i życie. 💚💚💚
  • Henryk Rudnik
   Profesjonalizm , empatia i chęć pomocy pacjentowi to są główne przymioty Pan doktora Krzysztofa Kury. Jestem zachwycony podejściem do problemu choroby pacjenta i polecam ludziom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa.
  • Witold A.
   Serdecznie dziękuję Panu Dr.K.Kurze za naprawę kręgosłupa szyjnego L-5=L-6 W 2017 r. Wszystko jest OK. Zna się Pan na swojej robocie jest Pan super fachowcem, dlatego poleciłem Pana mojemu kuzynowi i gorąco polecam innym pacjentom. WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE DOKTORZE SAMYCH SUKCESÓW.
  • Maria Z.
   Pan doktor jest wspaniałym neurochirurgiem, lekarzem całkowicie oddanym pacjentowi. Półtora roku temu bardzo poważnie zachorowałam na bakteryjne zapalenie krążków nerwowych odcinka piersiowego kręgosłupa, byłam przykuta do łóżka. Po wykonaniu badania kontrolnego rezonansem magnetycznym okazało się, że mam złamane dwa kręgi piersiowe. Podczas konsultacji Pan doktor rzeczowo i w przystępny sposób wyjaśnił mi na czym będzie polegała operacja. Mój kręgosłup został ustabilizowany za pomocą dwóch prętów i ośmiu śrub. Operacja wykonana została w sposób profesjonalny, precyzyjny i bez powikłań. Po tygodniu wstałam z łóżka i mogłam chodzić bez problemu. Nie odczuwam żadnego bólu, jestem osobą sprawną, normalnie funkcjonuję. Za to co zostało dla mnie zrobione jestem dozgonnie wdzięczna. Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia oraz dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
  • Joanna
   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za przeprowadzenie udanej operacji guza mózgu w sierpniu 2018 roku w lubelskiej klinice. To godny polecenia lekarz życzliwy i dobry specjalista.
  • Monika
   Doktor Krzysztof Kura operował mi kręgosłup lędźwiowy w październiku 2017 roku w szpitalu w Sandomierzu. Czuję się dobrze. Uważam, że jest On przede wszystkim dobrym człowiekiem i doskonałym neurochirurgiem. Zarówno w szpitalu jak i w gabinecie prywatnym interesuje się pacjentem. Pan Doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze.