×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Krzysztof Kura

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Henryk Rudnik
   Profesjonalizm , empatia i chęć pomocy pacjentowi to są główne przymioty Pan doktora Krzysztofa Kury. Jestem zachwycony podejściem do problemu choroby pacjenta i polecam ludziom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa.
  • Witold A.
   Serdecznie dziękuję Panu Dr.K.Kurze za naprawę kręgosłupa szyjnego L-5=L-6 W 2017 r. Wszystko jest OK. Zna się Pan na swojej robocie jest Pan super fachowcem, dlatego poleciłem Pana mojemu kuzynowi i gorąco polecam innym pacjentom. WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE DOKTORZE SAMYCH SUKCESÓW.
  • Maria Z.
   Pan doktor jest wspaniałym neurochirurgiem, lekarzem całkowicie oddanym pacjentowi. Półtora roku temu bardzo poważnie zachorowałam na bakteryjne zapalenie krążków nerwowych odcinka piersiowego kręgosłupa, byłam przykuta do łóżka. Po wykonaniu badania kontrolnego rezonansem magnetycznym okazało się, że mam złamane dwa kręgi piersiowe. Podczas konsultacji Pan doktor rzeczowo i w przystępny sposób wyjaśnił mi na czym będzie polegała operacja. Mój kręgosłup został ustabilizowany za pomocą dwóch prętów i ośmiu śrub. Operacja wykonana została w sposób profesjonalny, precyzyjny i bez powikłań. Po tygodniu wstałam z łóżka i mogłam chodzić bez problemu. Nie odczuwam żadnego bólu, jestem osobą sprawną, normalnie funkcjonuję. Za to co zostało dla mnie zrobione jestem dozgonnie wdzięczna. Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia oraz dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
  • Joanna
   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za przeprowadzenie udanej operacji guza mózgu w sierpniu 2018 roku w lubelskiej klinice. To godny polecenia lekarz życzliwy i dobry specjalista.
  • Monika
   Doktor Krzysztof Kura operował mi kręgosłup lędźwiowy w październiku 2017 roku w szpitalu w Sandomierzu. Czuję się dobrze. Uważam, że jest On przede wszystkim dobrym człowiekiem i doskonałym neurochirurgiem. Zarówno w szpitalu jak i w gabinecie prywatnym interesuje się pacjentem. Pan Doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze.