Dr n.med. Krzysztof Majchrzak

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Stolarska 17, 40-767, Katowice-Ligota
  • tel.: +48322524040

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Olga
   Kompetentny lekarz, przed operacją nerwiaka w odcinku lędźwiowym powiedział o możliwości negatywnych skutków operacji i na szczęście one nie wystąpiły a ja pozbyłam się guza i ominęłam radioterapię
  • Bogusław M
   W 2020 miałem wznowę glejaka mózgu, rozległy na 55 mm. Z wizytą byliśmy u Prof. Henryka Majchrzaka, ojciec Doc. Krzysztofa Majchrzaka. Profesor zlecił dokładny rezonans mózgu, ale operację wykonywał docent Krzysztof Majchrzak w szpitalu nr 5 w Sosnowcu. Po operacji nie miałem żadnych niedowładów czy innych ubytków na zdrowiu. Powiedział że usunął wszystkie komórki nowotworowe. Myślę, że ojciec z synem utworzyli bardzo dobry duet neurochirurgów. Głęboka wiedza i doświadczenie połączone z również z głęboką wiedzą i młodymi sprawnymi rękami czynią cuda. Jestem bardzo wdzięczny za bardzo sprawne przeprowadzenie operacji. Myślę że podziękowania należą się obydwu Panom, ale największe kieruję do docenta Krzysztofa Majchrzaka. Z całego serca polecam go, szczególnie tym którzy mają ciężkie przypadki chorób nowotworowych mózgu. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
  • Mati M.
   Najlepszy lekarz !! Cudotwórca !! Człowiek z wielkim sercem. Jest perfekcyjnym chirurgiem, oraz dba wyjątkowo o pacjentów. Poświęca się w 100%. Uratował mi życie, gdy inni lekarze nie chcieli się podjąć operacji. Pozdrawiam Mati M.
  • Jasiek
   Witam czy ktoś z państwa ma namiar bezpośredni do doktora Majchrzaka?? jeśli tak to prosiłbym o kontakt ze mną na adr4es poczt jasiu140@op.pl Z góry dziękuję za pomoc.
  • Barbara z Gliwic
   Wspaniały lekarz ,wspaniały człowiek z wielkim secem .Lekarz z powołania wie co i jak pomóż pacenjentowi , zasługuje na medal. Jestem po operacji kregosłupa - implantacja stabilizatora miedzywyrstkowego BackJack l5 s1 .Dziękuje dziekuje. Poprawa o 70% a jeszcze przede mną rehabilitacja .Lekarz i człowiek godny polecenia. Raz jeszcze dziekuje !.
  • Dominika
   Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi,kiedy inni lekarze odpuścili,dr.Majchrzak usunął glejaka mózgu i podarował nam dodatkowy czas... Dla nas to cudowny człowiek,
  • Basia
   bardzo dobry lekarz zawsze ma dla pacjenta czas .Pomógł mi choć inni lekarze nie chcieli się podjąc operacji .Dziękuję