Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Turowski

Specjalizacja

 • Neurochirurgia
 • Zdrowie publiczne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (81) 741 42 42
 • telefon: 601 360 064

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Zbigniew Rajski.
   Dziękuję bardzo za przeprowadzoną operację na kręgosłupie w Chełmie 25.09.2021. Od razu poczułem się lepiej i już dziś mogę powiedzieć że jest w porządku. Oby tak dalej bez żadnego bólu. Gorąco polecam Pana Profesora.
  • Paweł
   Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za uwolnienie mnie od bólu, bezsennych nocy i lezalenia ponad dwa miesiące w łóżku . Za tydzień mija miesiąc od zabiegu operacyjnego ( dysku czesci lędźwiowej ) wszystko jest dobrze dochodzę do siebie spaceruje nic mnie nie boli 😊 rana goi się bez problemu. Czekam jeszcze na rehabilitacje . Szczerze polecam Pana Profesora doskonały fachowiec i wspaniały człowiek :) DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE PROFESORZE
  • Małgorzata
   Serdecznie dziękuje Panu Profesorowi za druga operacje kręgosłupa ledzwiowego bardzo mi ulżyło wiem ze gdybym miała mieć kolejna operacje napewno oddałabym się w ręce tylko Profesora. Bardzo dziękuje i z całego serca Profesor jest wyśmienitym specjalista i wspaniałym człowiekiem . 😀😀😀
  • Małgorzata Szeląg
   Chciałam bardzo podziękować profesorowi za to że uwolnił mnie od strasznego bólu i ogromnego cierpienia. Operację przeszłam 31.12.2016 w Chełmie. Mija 4 tygodnie od operacji a ja czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję że tak już pozostanie. Profesor jest bardzo miłym człowiekiem na pierwszej wizycie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie dzięki czemu idąc na operację wiedziałam że będę w dobrych rękach. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam.