Lekarz Maciej Bochenek

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia
 • Transplantologia kliniczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 717364100

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Marek Książek
   Serdeczne podziękowania dla całego zespołu szpitalnego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego za pobyt i operację.Szególne podziękowania dla Dr Bochenka.Pozdrawiam.
  • Jerzy Bojanowicz
   Syn pacjentki Leokadii Bojanowicz Podziękowanie dla Pana dr. M. Bochenek oraz całego personelu za pomyślnie zakończony zabieg wszczepienia zastawek oraz bajpasów mojej mamie, Leokadii przeprowadzony w dniu 14 kwietnia 2017 roku. Pełen profesjonalizm oraz troskliwa opieka zarówno Pana doktora jak i pozostałego personelu, dziękuje Panu dr za informacje i opiekę nad mamą, pozdrawiam i dziękuję.
  • Arasimowicz Elżbieta
   Pan Maciej Bochenek był przy mojej ciężkiej operacji serca (2012 rok) którą przeprowadzał profesor Kapelak ( tętniak- zastawka i rozrusznik) Obaj Panowie to wspaniali kardiochirurdzy, którzy uratowali mi życie - ich profesjonalne podejście do chorego jest niesamowite bardzo im dziękuję, a Pan Maciej opiekował się mną po operacji cały miesiąc- a ja żyję i mam się dobrze jak na razie pozdrawiam i dziękuję.
  • Pacjentka Maria Cupryn
   Podziękowania dla pana dr Macieja Bochenka i całego personelu za uratowanie mi źycia .Brak słow źeby wyrazić taki profesjonalizm i troskliwà opiekę .28 liistopada w kfrąźeniu pozaustrujoeym wszczepiono sztucznà zatawke .Była to restenoza .Tą trudną operację dokonał dr Grzegorz Filip . Jesteßcie cufotworcami Bogami . To ja pacjentka dziękuję za wszystko co dla mnie uczynillißcie .Tylko tu są Bogowie .
  • Kazimierz Pilch 65 l.
   Minęło już pół roku po zabiegu wszczepienia zastawki aortalnej. Wróciłem do pracy. Czuje się chyba dobrze, bo jestem w ciągłym ruchu i nie odczuwam zmęczenia. Jestem bardzo wdzięczny lekarzowi p. Maćkowi Bochenkowi, który operował mnie w zespole prof. Kapelaka wraz z innymi lekarzami. Bardzo dziękuję P. Maćku za porady i informacje jak szybko przyjść do zdrowia, które to dały dobre efekty.
  • L. Fras
   kompetetny bardzo dobry lekarz mozna o nim mowic tylko w samych superlatywach. Polecam kazdemu.Dziekuje serdecznie bardzo mi pomogl wrocic do zdrowia.
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit