×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Magdalena Nehring-Gugulska

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • ul. Dolna 17/1, 00-773, Warszawa
  • e-mail: recepcja@concept-medica.pl
  • tel.: +48 602 211 785

 • Słomińskiego 19 lok. 517, 00-195, Warszawa
  • tel.: +48 22 637 50 01
  • e-mail: info@babkamedica.pl

Informacje i kontakty

Certyfikaty i umiejętności
Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny (IBCLC)
Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL)
Inne informacje
Dyrektor, wykładowca, egzaminator Centrum Nauki o Laktacji
Autor licznych publikacji popularnych i naukowych z zakresu laktacji
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anita
   W maju br byłam na konsultacji u Pani Doktor. Moja córka była wówczas kilkudniowym noworodkiem. Nasza przygoda z karmieniem piersią zaczęła się nienajlepiej. Córka już w szpitalu była dokarmiana z powodu znacznego spadku masy, do tego miała żółtaczkę, a ja nie potrafiłam jej przystawić do piersi. W szpitalu nie otrzymałam żadnego wsparcia, wręcz przeciwnie- mąż dostał od pan położnych butelkę mleka na drogę;) I pewnie tak by się skończyło, gdyby właśnie mąż nie umówił mnie na konsultację do Pani Doktor. I dzięki Pani Doktor, dzięki temu że pokazała mi jak prawidłowo przystawić dziecko i udzieliła kilku wskazówek moja córka jest karmiona piersią do dziś. Pani Doktor, w imieniu swoim, córki ( i męża:)) dziękuję Pani za wsparcie a losowi dziękuję, że to właśnie na Panią trafiłam po wyjściu ze szpitala. Bo przykro to mówić, ale w tym szpitalu w którym rodziłam wsparcie laktacyjne nie istnieje, a z opowieści koleżanek wiem że tak sytuacja wygląda w wielu innych szpitalach. Bardzo serdecznie dziękujemy!
  • Mri
   Miałam ogromne szczęście otrzymać w prezencie Pani książkę, dziękuję również za publikację dotyczączą prawidłowej wagi dzieci karmionych piersią. Kolejny raz dzięki Pani wiedzy rozwiązuję problem z karmieniem, który tym razem wywołała pediatra! Niepotrzebny stres, badania laboratoryjne i zalecenie dokarmiania dziecka mlekiem modyfikowanym. Dzięki Pani upewniłam się, że dziecku nic nie grozi, rozwija się prawidłowo, a moja intuicja nie zawodzi :-)
  • Agnieszka
   Pani Doktor była u mnie tylko raz!! Pokazała mi wszystkie niezbędne "sztuczki", które sprawiły, że piersi przestały boleć, a syn w końcu zaczął się najadać!! Karmię już 16 miesięcy! gorąco polecam!
  • Ola
   Szanowna Pani. Dziękuję za wiedzę, którą się Pani dzieli. Przykre jest to, że nie wszyscy lekarza a nawet nie wszyscy pediatrzy, posiadają taką wiedzę. Dziękuję w imieniu mam karmiących.
  • Małgorzata Ł. lekarka internistka ze Szczecina
   W imieniu wszystkich "karmiących mam" składam serdeczne podziękowania za wszystkie napisane przez Panią książki na temat karmienia piersią i promocję karmienia w Polsce. Każdej kolejnej koleżance, kuzynce, pacjentce będącej w ciąży jako lekturę obowiązkową kupuję lub polecam (w zależności od bliskości związku) Pani książkę "Warto karmić piersią". Kupiłam co najmniej 10 egzemplarzy. Niestety nadal wielu pediatrów i położnych nie zna lub nie chce znać Pani książek. Gorąco pozdrawiam i dziękuję