×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marcin Kotarowski

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika
   20.07. Minął rok od operacji na odcinku lędźwiowym. Przed operacją ból nie do zniesienia. Leki pod każdą postacią przeciwbólowe i przeciwzapalne tonami przyjmowałam. Od dnia operacji nawet 1 nie wzięłam. Polecam wszystkim. Nie ma się naprawdę czego bać. Pan dr Marcin Kotarowski jest wspaniałym neurochirurgiem. Dziękuję za wszystko Doktorowi i całemu personelowi oddziału neurochirurgii w Kielcach.
  • Ewa że Skarżyska
   Już rok po operacji na odcinku ledzwiowym, wszystko ok. Pozdrawiam i polecam wszystkim Dr. Kotarowski ego.
  • Ciok Wiesława
   Chcę bardzo serdecznie podziękować Dr Marcinowi Kotarowskiemu za operację kręgosłupa męża. Bardzo sprawnie, bez komplikacji i co najważniejsze odpowiedniego podejścia do pacjenta, co w obecnym czasie odgrywa nie mniej istotną rolę. Pan dr Marcin Kotarowski na każdy mój telefon reagował, nie zlekceważył , za co jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Życzę dużo zdrowia i radości z wykonywanej pracy.
  • Jerzy Ciok
   Doktorowi Marcinowi Kotarowskiemu dziękuję bardzo za profesjonalne wykonanie zabiegu operacyjnego na części lędźwiowej mojego kręgosłupa. Nie był to zabieg łatwy ale dzięki zaangażowaniu , sprawności i profesjonalizmowi doktora cieszę się zdrowiem i sprawnością. Jestem wdzięczy doktorowi i całemu zespołowi Kliniki Neurochirurgii w Kielcach. Każdemu pacjentowi polecam Doktora Marcina Kotarowskiego.
  • Kasia Machnik
   Doktorowi Marcinowi Kotarowskiemu serdecznie dziękuje za szybką organizacje oraz przeprowadzenie pilnej operacji neurochirurgicznej kręgosłupa. Pomimo tragicznych dla mnie rokowań, dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu doktora, dziś, miesiąc po operacji mogę cieszyć się pełnym zdrowiem i sprawnościom. Nie potrafię opisać mojej wdzięczności za okazane wsparcie. Wielkie podziękowania składam również wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz rehabilitantom Kliniki Neurochirurgii i Chirurgii Kręgosłupa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, za pomoc, codzienny uśmiech i indywidualne podejście w trudnej dla mnie sytuacji.
  • Jerzy
   Doktorowi Kotarowskiemu dziękuję za perfekcyjnie przeprowadzoną operację polegającą na wstawieniu dwóch implantów dysków, odbarczeniu nerwów ścieśnionych w wyniku postępującej stenozy oraz przywrócenia prawidłowej lordozy w dolnej części kręgosłupa. Od kilku miesięcy cierpiałem na postępujący niedowład w obu nogach, bóle i zaniki czucia. Groziło mi trwałe kalectwo i czułem się kaleką, niezdolnym do prowadzenia aktywnego trybu życia do którego przywykłem. Z przerażeniem myślałem o tym, że będę musiał porzucić wędrówki po górskich szlakach, kajaki, jazdę na nartach czy nawet pływanie. Na drugi dzień po operacji, przy asyście Doktora, zacząłem chodzić, a wszelkie bóle i dolegliwości ustąpiły. Teraz, dwa miesiące po operacji, wydaje mi się że moja sprawność powróciła całkowicie i stale muszę sobie przypominać o zaleceniach lekarza dotyczących tego co mi wolno a czego nie powinienem jeszcze robić przez kolejne dwa, trzy miesiące. Każdemu pacjentowi życzę by w potrzebie trafił na lekarza równie utalentowanego i oddanego swojemu powołaniu jak doktor Kotarowski.
  • Rodzina Moniki
   My, rodzina pacjentki Moniki z całego serca dziękujemy panu Dr Marcinowi Kotarowskiemu jak i całej asyście za udzieloną pomoc neurochirurgiczną i przygotowanie całej organizacji operacyjnej, w czasie trudnym bo w przerwie świątecznej, jak również podziękować za to że jest człowiekiem konkretnym, profesjonalnym, czułym na ból innych i spieszącym z pomocą osobom potrzebującym. Stokrotne dzięki Panie Doktorze.
  • Szczepan
   Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta i zawsze pomorze w czasie dolegliwości polecam