dr n.med. Marcin Maruszewski

Specjalizacja

 • Kardiochirurgia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjenci
   A ja dziękuję za to że jest pan tym kim jest i za to co pan robi. Sto lat panie Marcinie i wszystkiego dobrego pozdrawiamy pacjenci.
  • Małgorzata Łęgowik-Małolepsza
   Dzień dobry, Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za operację wszczepienia by-passów u mojego taty przeprowadzoną 2. paźniernika br. Bardzo dziękuję za opiekę przed i po operacji, czas, który Pan nam poświęcił oraz odpowiedzi na wszystkie taty i moje pytania, ale przede wszystkim dziękuję za samą operację. Jednocześnie pragnę wyrazić ogromne uznanie dla Pana wiedzy, umiejętności, doświadczenia zawodowego, za podejście do pacjenta oraz jego rodziny, za zainteresowanie. Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność, więc napiszę, że życzę Panu, aby Bóg miał Pana w swojej opiece i żeby wynagrodził Panu Pana ciężką, bardzo trudną i odpowiedzialną pracę, która jednocześnie jest tak bardzo potrzebna i ważna. Podziwiam Pana za wiedzę, którą zdobył Pan do wykonywania tego zawodu, za doświadczenie zawodowe, o którym czytałam w Internecie, za zdobyte tytuły i nagrody (członek Mensa) i za ten spokój, który ma Pan w oczach. Z całego serca życzę samych udanych operacji, sukcesów zawodowych oraz rozwoju Pana dalszej kariery naukowej. Cieszę się, że tata był operowany przez Pana. Życżę Panu dużo szczęścia, bo Pan na to zasługuje. Z wyrazami szacunku i uznania Małgorzata Łęgowik-Małolepsza
Zobacz także
 • Ostre niedokrwienie jelit