Lekarz Marcin Sadłocha

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Markiefki 87, 40-211, Katowice
  • tel.: +4832 357 62 00
  • fax:+48322589582
  • e-mail: konwent@bonifratrzy.katowice.pl
  • www: http://bonifratrzy.pl

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • K.K.
   W 2017 r. byłam pacjentką Pana doktora. Prowadził moja ciążę, która według innych lekarzy była "zagrozona". Na szczęście trafiłam na Pana doktora Sadłocha. Okazał mi wiele ciepła, empatii i mnóstwo cierpliwości, dzięki niemu mam wspaniałego 3 letniego synka. Jest najlepszym lekarzem "człowiekiem" jakiego poznałam. Bardzo dziękuję Panie doktorze. Polecam z całego serca.
  • A.S.
   Dziękuję za wsparcie i pomoc za każdym razem kiedy tego potrzebowałam, za cierpliwość, poświęconą uwagę i odpowiedź na każde zadane pytanie, za życzliwość i miłą atmosferę w trakcie wizyt lekarskich, za profesjonalne podejście i szczerą rozmowę po poronieniu, za okazane ciepło i zrozumienie, za każdą trafną diagnozę, za nadzieję i siłę do podjęcia starań, za troskliwą i fachową opiekę podczas prowadzenia kolejnej ciąży, za uśmiech i serce...
  • Pani M.
   Witam. Lekarz bardzo dokładny i precyzyjny. Bardzo łatwy kontakt a co dla mnie najważniejsze proste odpowiedzi na moje pytania. Staramy się o dziecko z partnerem i wolę nie wspominać ile już wydaliśmy na leczenie prywatne i leki. Czułam sie jak królik doświadczalny z PCOS, każdy lekarz tylko wyliczał dzień do następnej owulacji tylko dlatego by zarobić. W tym przypadku poczułam sie ważna ponieważ lekarz od razu znalazł termin 4 dni po wizycie po to by zrobić USG i dokładnie mnie kontrolować. Podoba mi sie bardzo podejście Pana doktora który nawet potrafi powiedzieć wprost a nie owijać w bawełnę. Dodam jeszcze że była to wizyta na NFZ z krótkim czasem oczekiwania.
  • Katarzyna
   Dziekuje za profesjonalna pomoc, kiedy spanikowana przyszlam do szpitala.