×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marek Zadrożniak

Specjalizacja

 • Audiologia i foniatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: (81) 724 46 93

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wrzolek malgorzata
   Polecam. Mile podejście do pacjenta. Pozdrawiam
  • Iwona
   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Markowi Zadrożniakowi za to, z jak wielkim zaangażowaniem i życzliwością zajął się moim przypadkiem. To człowiek serdeczny i empatyczny, ale przede wszystkim wspaniały fachowiec. Bardzo polecam.
  • Małgorzata Dzierzkowska
   Dziękuję bardzo za pomocne wizyty kontrolne oraz wymianę procesora dźwięku. Pełna empatii rozmowa oraz profesjonalizm i uśmiech to cechy tego lekarza.
  • Aneta Stachorzecka
   Dziękuję Panu Doktorowi za udaną operację. Bardzo się cieszę, że mogę słyszec. Dzięki Panu Doktorowi ukończyłam studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wynikiem bardzo dobrym. To zasługa Pana Doktora, bo dzięki Panu uwierzyłam w siebie i własne możliwości. Życzę Panu udanych operacji wszczepiania implantów i wiele satysfakcji z pracy zawodowej. Niech inni pacjenci cieszą sie tak ja się cieszę. Jescze raz bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam!