×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Mariusz Kasprzyk

Specjalizacja

 • Chirurgia klatki piersiowej

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Zawadzka Małgorzata
   Dziękuję za uratowanie życia
  • Marta W.
   Wspaniały lekarz, cierpliwy, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Był jedyną osobą z personelu, która potrafiła uspokoić mnie podczas pobytu w szpitalu, na co wpływało przede wszystkim to, że bardzo dokładnie wyjaśniał jak bedzie wyglądać proces leczenia. Odpowiadał na wszystkie moje pytania, niezależnie od ich ilości. Mało jest takich lekarzy. Każda taka osoba jak Pan dr jest na wagę złota.
  • Janina Krzyczyńska
   Z całego serca dziękuję Panu Docentowi Mariuszowi Kasprzykowi za wspaniałą opiekę od momentu diagnozy, przez cierpliwe i życzliwe zaznajomienie mnie z istotą mojej choroby i sposobem operacji, a nade wszystko za profesjonalny, pomyślny i szczęśliwy przebieg operacji oraz dalszą opiekę. Życzę pacjentom torakochirurgicznym aby znaleźli się pod opieką Pana Docenta Kasprzyka w drodze po odzyskanie zdrowia i sił. Janina Krzyczyńska - pacjentka
  • Maria Zaborowska - Ośmielak z Konina
   Szanowny Panie Docencie ale również, pozwolę sobie powiedzieć ,drogi Kolego ! Niniejszym pragnę podziękować Panu za życzliwą , bezinteresowną specjalistyczną pomoc w ustaleniu postępowania w trudnej dla mnie sytuacji zdrowotnej. Dziękuję za zawodową solidarność, której ostatnio tak trudno doświadczyć. Jak dobrze , że PAN JEST. Przekazuję Panu życzenia zdrowia, dobrej energii , satysfakcji z pracy oraz jak najmniej trosk. Pozdrawiam najserdeczniej.
  • AgnieszkaG
   Z całego serca bardzo dziękuję za swoją pracę, zaangażowanie i złote serce wspaniałemu Lekarzowi ,jakim jest dr.doc. Mariusz Kasprzyk. Prawdziwy specjalista,dobry człowiek po prostu anioł . Dziękuję w imieniu swoim i córki Oliwii .
  • Małgorzata Zawadzka
   Dziękuję za uratowanie życia. Tylko dzięki szybkiej reakcji, trafnemu i błyskawicznemu działaniu Pana doktora oraz całego zespołu Terakochirurgii WCT i P mogę cieszyć się życiem. Pan doktor Kasprzyk jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem. Jeszcze raz dziękuję
  • Arleta Kaczmarek
   Cudowny lekarz i człowiek. Pełen empatii dla pacjenta ale i jego najbliższych. Wyjaśni, odpowie, zrozumie. W trudnych chwilach choroby tacy ludzie jak dr Kasprzyk dają wiarę i siłę do walki z przeciwnościami losu. Wzór profesjonalizmu, taktu, zaangażowania w misję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Normalny a zarazem wyjątkowy! Wszystkie znajdujące się tutaj komentarze to najświętsza prawda. Dziękujemy Panie Doktorze, za Pana dobre serce, proszę się nie zmieniać i być wzorem dla innych. Takich lekarzy nam trzeba! Wdzięczna żona pacjenta.
  • Magdalena Klemke
   Cudowny lekarz i człowiek.Ciepły serdeczny.Ogromna wiedza i klasa sama w sobie.Profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę.Dla doktora liczy się pacjent i jego zdrowie..Polecam wszystkim.Dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił. Życzę samych sukcesów.
  • Beata
   Nie jestem pacjentką ale byłym współpracownikiem dr Kasprzyka i nie znam lepszego lekarza i człowieka. Wspolpracowałam z wieloma lekarzami ale "On" jest na prawdę wyjątkowy. Jemu powierzyłam mojego tatę z rozpoznaniem nowotworu płuc. Do końca był przy nim tak jak przy innych swoich pacjentach. Wszystkich traktuje z taką samą empatią i wiem że na Niego każdy, zarówno pacjent jak i współpracownik mogą zawsze liczyć.
  • Maria Wołodkowicz
   Za dobre ręce, nadzieję i słowa otuchy serdecznie dziękuję. Wdzięczna pacjentka. Maria Wołodkowicz
  • Desperak Dorota
   Jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi za jego opiekę i podejście do pacjeta.Chciałabym aby takich lekarzy jak doktor Kasprzyk było jak najwięcej, jest pan dobrym człowiekiem,super specjalistą,wdzięczna pacjentka
  • Grażyna Glińska
   Z całego serca dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę podczas pobytu na oddziale. Jest Pan cudownym człowiekiem, wspaniałym lekarzem. Życzę Panu dużo zdrowia. Takich mądrych lekarzy nam potrzeba.