Lekarz Mateusz Bielecki

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie stażu podyplomowergo

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • iwaszczu teresa
      wspaniały lekarz bardzo zdolny neurochirurg ciesz,e sie ze właśnie do niego trafiłam na dość skomplikowana operacje kregoslupa dziękuję bardzo!!!
    • Zbigniew Tadla
      Pan Doktor Mateusz Bielecki operował guz kręgosłupa w odcinku piersiowym.Operacja zakończyła się pomyślnie, kręgosłup został ustabilizowany.Bardzo dobry specjalista,kompetentny i życzliwy lekarz.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Dziękuję i polecam
    • Jerzy O.
      Pan Mateusz Bielecki był moim lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w Klinice Kardiochirurgii CSK na ul. Banacha w Warszawie w czerwcu 2018 roku, gdzie byłem operowany na kręgosłup. Jestem zbudowany jego postawą i zaangażowaniem w prowadzeniu mnie jako pacjenta, zarówno na etapie przygotowania mnie do operacji, jaki i po zabiegu. Jest lekarzem wzbudzającym zaufanie, o dużej kulturze, wyrozumiałości i skromności, wykazując jednocześnie w sprawach zawodowych zdecydowanie. Dziękuję Panie Doktorze przede wszystkim za Pana zachowanie w chwilach skomplikowanych, wymagających odwagi.