×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Maurycy Araszkiewicz

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(lekarz rezydent)

 • Kurpińskiego 19, 85-094, Bydgoszcz
  • tel.: +48525854039 525854260
  • fax:+48525853768
  • e-mail: sekretariatszpitala@cm.umk.pl
  • www: http://jurasza.pl/

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wanda
   Pragnę tu z całego serca podziękować doktorowi Maurycemu za troskę ,wsparcie,które otrzymałam podczas swojej choroby.....Doktor Maurycy jest dla mnie ''ANIOŁEM'',który pomógł mnie wyjść obronną ręką z choroby,którą trudno było zdiagnozować....To ten doktor pochylił się nad moim szpitalnym łóżkiem i nie pozostawił bez pomocy....Nie ma słów ,które byłyby odpowiednie za ten ''CUD ŻYCIA'' , który zawdzięczam doktorowi Maurycemu....Obecnie kończę leczenie na Dziennym Oddziale u dr Maurycego , ale wiem,iż powrócę ....Doktor Maurycy jest cudownym lekarzem,ciepłym,serdecznym , przemiłym,sympatycznym i zawsze uśmiechniętym....W gabinecie nikną wszelkie lęki ,obawy nasze-pacjentów......Nie raz zadawałam sobie pytanie...''gdzie tak cudowny,ciepły ,oddany doktor się jeszcze uchował".....Doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta,aby porozmawiać....,a to dużo znaczy....Doktorze , dziękuję za wszystko co otrzymałam od doktora i nadal otrzymuję ....Dzięki doktorowi powracam do życia,które tak bardzo kocham...,bo chcę jeszcze w spokoju pożyć i cieszyć się choć małymi rzeczami.....Dziękuję opatrzności,iż na mej drodze postawiła właśnie tak cudownego człowieka ,jakim jest dr Maurycy......Pozdrawiam ....Wanda.
  • Wanda
   Doktorze , dziękuję za wiarę w powrót do zdrowia. Wiem,iż jeszcze potrzeba czasu,wiele czasu ,aby podbudować zdrowie. Czuje się '' szczęściarą'',dlatego,że doktor właśnie w szpitalu przystanął przy moim łóżku ,zaniepokoił się pewnymi moimi objawami w tej chorobie.Dla mnie to było jakimś ''cudem'', że doktor podał mnie pomocną dłoń,by pomóc przez odpowiednie leczenie -powrócić do zdrowia....Dawno nie spotkałam tak serdecznego, ciepłego lekarza ,jakim jest właśnie doktor Maurycy. Podczas rozmowy z doktorem w gabinecie , pacjent czuje się spokojny,wszelkie blokady ustępują ,a to jest dość istotne....Mam świadomość ,iż jeszcze minie trochę czasu, zanim powrócę do zdrowia,ale pod taką Cudowną opieką dr Maurycego to ten czas upłynie bardzo szybko....
  • M.O.
   Doktorze, z pełnego serca zawdzięczam Panu powrót do zdrowie, dzięki zaangażowaniu, z którym wcześniej nie spotkałem się u żadnego Doktora. Po wypadku samochodowym z uszkodzeniem płata czołowego, moje zachowanie zostało ocenione w klinice jako => leczenie psychiatryczne, wezwali doktora Maurycego, aby to ocenił i wydał opinię, doktor z miejsca mnie zbadał, przeanalizował leki, które brałem i uratował mnie swoją trafną decyzją o zmianie leków przepisanych przez innych lekarzy. To wydawało by się dużo? Leków nie było w klinice na stanie, a doktor widząc sytuacje, osobiście poświęcił swój czas i pierwszą paczkę sam dostarczył z apteki do kliniki tego samego dnia. Brzmi jak w bajce, ale z tej strony poznałem doktora Maurycego, a dziś z kontynuacją leczenia, jestem pewien, że w pełni dzięki Doktorowi wrócę do zdrowia. Szacunek Panie Doktorze, niech inni biorą przykład i z wiedzy i z podejścia do pacjenta.
  • M.J. Kowalscy z wnukami
   Panie Doktorze, z całą rodziną chcemy Panu podziękować za opiekę nad nasza mamą. Tylu lekarzy, wizyt płatnych i było coraz gorzej. Udało mi się z polecenia poprosić Pana na wizytę domowa. Lekarz z wiedza, empatia, dokonały kontakt i co najważniejsze „jego standardy”. Mama po 2 wizytach znowu jest sprawna, uśmiechnięta, wedle zaleceń monitorowana, mamy z dr kontakt telefoniczny w sytuacjach awaryjnych. Niespotykane. Dziękujemy Panu i zawsze będziemy Pana polecać choć wiem jak dużo Pan pracuje. Zaufanie ma Pan j naszej całej rodziny. Wszystkiego dobrego. M.J Kowalscy
  • MS
   Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi opiniami.. Pan Doktor to lekarz z powołania, jakich mało w tych czasach.. Dobrze, że nie wyjechał Pan za granicę... Trzeba naprawdę doceniać takich ludzi.. Od wszystkich pacjentów wyrazy uznania, podziękowania i życzeń, by wszystko dobrze się Panu układało w życiu, by jak najdłużej mógł Pan działać tak jak dotąd i żeby nigdy się Pan nie zmienił.. No i żeby też się Pan nie przepracowywał.. Tego życzymy.. :):):):)
  • Ela
   Serdecznie dziękuje Panie Doktorze. Jest Pan doskonałym fachowcem. Uratował mnie Pan w najciemniejszym rozdziale mojego życia.
  • M
   Najlepszy psychiatra jakiego spotkałam! Zawdzięczam Panu bardzo dużo! Dziękuję za opiekę i stały kontakt!
  • płyta AudioFeels
   Podziękowania za pomoc i indywidualne podejście do pacjenta. Jedyne co, to musi Pan bardziej ogarniac papiery :-)
  • wdzięczna
   Dziękuję Panie Doktorze za opiekę,życzliwość i pomoc w trudnych chwilach mojego życia.
  • Grazyna
   Dziękuje! Doktór mi pomógł
  • Student
   Serdecznie polecam! Bardzo mi pomógł. Wspaniały lekarz i przemiły człowiek.
  • Jadwiga
   Panie doktorze dziękuję za wsparcie kiedy wylądowałam w takim stanie na izbie przyjęć, Przepraszam za fartuch!