Lekarz Michał Ładny

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Rafal Legia
   Tu nie trzeba dużo pisać świetny specjalista traktujecswoich pacjentów bardzo ciepło i sumiennie prawdziwy lekarz zpowolania leczę się już u Pana Doktora ponad rok jak i też moja żona bardzo polecam z całego serca
  • Legia Warszawa
   Bardzo profesionalne podejście do pacjenta super lekarz wspaniały człowiek jakich mało leczę się już u Pana Doktora od ponad roku bardzo serdeczny i uprzejmy prawdziwy lekarz z powołania traktuje swoich pacjentów bardzo ciepło i sympatycznie polecam z całego serca
  • Anna Wasilewska
   Bardzo dziękuję za fachową i przesympatyczną opiekę w czasie wizyty na SORze. Cierpliwosc, empatię i życzliwość. Czułam się prawdziwie zaopiekowana.
  • Aneta W
   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Duża wiedza,pomocny i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam!
  • Ewa Miazga
   Doktor Michał Ładny to wspaniały , przesympatyczny człowiek o wielkim sercu dla pacjentów. Doskonały specjalista, ma w sobie dużo emaptii, cierpliwosci i wyrozumiałosci dla drugiego człowieka. W trakcie wizyty otrzymałam konkretne, dokładne i zrozumiałe informacje na temat zmian kregosłupa szyjnego i biodra. Pokierował na rehabilitacje i kolejne badania. Lekarz z powołania, człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.
  • Krystyna Metera
   Dwa dni temu miałam przyjemność skorzystac z porady u Pana doktora i jestem pod odromnym wrażeniem. Doktor Michał Ładny jest wspaniałym człowiekiem, lekarzem z powołania o ogromnym ciepłym sercu. Ma dużo empatii i zrozumienia, każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu nawet po zakończeniu godzin pracy. Mimo mojego wieku a mam 77 lat nie przypominam sobie tak profesjonalnejgo podejscia do pacjenta. Pan Doktor wysłuchał, zbadał, przepisał badania, skierował na operację. Cudowny, wspaniały, ciepły lekarz polecam na 100%.
  • Michał Friedrich
   Zerwanie prostownika małego palca - nie brzmi groźnie, ale jest mocno dokuczliwe, zwłaszcza jeśli regularnie uprawia się sport. Pan Michał Ładny wraz z asystentem/kolegą podeszli do sprawy z budzącym zaufanie profesjonalizmem. Po dokładnej analizie otrzymałem konkretne i szczegółowe, zrozumiale sformułowane zalecenia. Pomimo znacznej ilości pacjentów tego dnia, dr Ładny i jego współpracownik zachowywali się bardzo życzliwie i przyjaźnie. Trzeba wspierać takich lekarzy oraz inwestować w nich - w każdym znaczeniu.
  • Marcin Kucharski
   Bardzo dobry lekarz, spokojny, dociekliwy i pełen empatii. LEKARZ Z POWOŁANIA, Z KRWI I KOŚCI ! Dziękuję za konsultację
  • Klaudia
   Jedyny lekarz na jakiego trafiłam przez całe życie, który NAPRAWDĘ jest z powołania. Zaangażowany w pracę, bardzo pomocny, zawsze wysłucha i przede wszystkim LECZY i chce leczyć. Dziękuję Panu za pomoc w rekonwalescencji po skręconej kostce.
  • Ewa Krawczyk
   Lekarz godny polecenia,przemiły człowiek na odpowiednim stanowisku.
  • Magda Ż
   Doskonały lekarz, cudowny człowiek, empatyczny, dokładny, cierpliwy, prawdziwy profesjonalista. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
  • Aneta K
   Bardzo dobry, spokojny lekarz. Wykazał się dużym profesjonalizmem. Uzyskałam badania oraz rzetelna opinię dotyczącą mojego stanu zdrowia po wypadku rowerowym. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam z całego serca.
  • Dorota Karczmarek
   Trafilam na Sor Solec ze zlamanym nadgarstkiem z przemieszczeniem, Pan doktor Michal Ładny bardzo dobrzr zajął się moja reka, świetny kontakt z pacjentem, wielka ematia. Dziękuję rowniez Pani dok. Annie Oniszczuk.
  • Anna G
   Bardzo fobry lekarz, polecam
  • Sylwia Paciorek
   Otrzymałam od Doktora najlepszą od długiego czasu konsultację lekarską. Ze spokojem i cierpliwością wytłumaczono mi objawy, wyniki badań, konsekwencje i dalszą ścieżkę leczenia. Poczułam że jestem pod opieką profesjonalnego i wysoko wykwalifikowanego profesjonalisty. Polecam leczenie u dr Michała Ładnego
  • Grażyna Ulmer
   Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm i wielką kulturę Pana Dr. Michała Ładnego. Byłam w szpitalu na Solcu z wielką obawą z powodu złamania piątej kości śródstopia, tymczasem Dr wszystko mi wytłumaczył b klarownie, uspokoił i dał nadzieję na poprawę. Lekarz z powołania. Bb dziękuję i życzę samych sukcesów, na które Pan zasługuje!!!!!!
  • Katarzyna
   Lekarz bardzo pomocny ,pełen profesjonalizm ,wysoka kultura ,wzorowe podejście do pacjenta ,polecam z całego serca
  • BJ
   Pan Doktor to wspaniały lekarz, godzien wielkich pochwał. Dziękuję Panu Doktorowi za udzielenie pomocy w ramach SOR, w ostrej dolegliwości bólowej. Gratuluję umiejętności nawiązania świetnego kontaktu z pacjentem, klarownego tłumaczenia, jakie są przyczyny stanu jego zdrowia, wysokiej kultury osobistej i ogromnej wiedzy, którą potrafi się dzielić z pacjentami. Dziękuję za wszystkie informacje na temat tego, jak dalej poradzić sobie z poszukiwaniem pomocy w ramach opieki w przychodni, gdzie szukać pomocy fizjoterapeutów itd. Byłam pozytywnie zaskoczona wysoką jakością pracy SOR w Szpitalu na Solcu. O Panu Doktorze zachowam bardzo dobrą opinię jako o fachowcu i człowieku.
  • Elżbieta JB
   Lekarz z powołania. Polecam! Uraz kolana, wizyta późnym wieczorem na SOR na Solcu. Pan doktor, okazał się bardzo serdeczny, kompetenty, objaśnił etapy leczenia (związane z moją kontuzją) i uspokoił moje obawy. Pokierował do poradnii ortopedycznej na dalsze leczenie i rehabilitację. Dziękuję !!!
  • ewka
   Pan dr to cudotwórca , przywraca do życia ludzi , którzy wydawałoby się , że nie przeżyją jutra , to wspaniały fachowiec i człowiek .
  • Marta
   na SOR na Solec trafilam z bolem plecow. okazalo sie ze to wada kregoslypa. Pan doktor to doskonaly specjalista ale i niezwykle uprzejmy czlowiek, wszysko cierpliwie tlumaczy. Pomimo tłumów pacjentów nie okazuje zdenerwowania. Specjalista o wysokiej kulturze osobistej.Dziekuje Panie Doktorze
  • Zuza
   Do szpitala na Solcu trafiłam z bolesnym złamaniem palca u stopy. I perspektywą operacyjnego składania kości. Po diagnozie przeprowadzonej przez pana doktora okazało się, że zabieg operacyjny nie będzie potrzebny, wystarczy nastawienie, czym doktor wkrótce potem się zajął. Choć na Solec udałam się z małą nadzieją na rozwiązanie mojego problemu, pan doktor i reszta personelu zajęli się mną profesjonalnie i z życzliwością. Miło jest widzieć, że są jeszcze lekarze którzy naprawdę przejmują się pacjentem. Polecam!