×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Michał Masłowski

Specjalizacja

 • Radioterapia onkologiczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Grzegorz
   Wielkie podziękowania dla doktora Masłowskiego za profesjonalne podejście, zaangażowanie i ciepło w stosunku do pacjenta. Takich lekarzy, u których widać pasję i radość z wyleczonego pacjenta nam trzeba. Wiedza na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo panie doktorze, za poświęcony czas. Życie jest piękne, a dzięki panu mogę to głośno wykrzyczeć, ja wdzięczny pacjent.
  • Roman
   Przez dwa miesiące byłem pod opieką doktora Masłowskiego. To niezwykle kompetentny i sympatyczny lekarz. Swoją wiedzą i spokojem stwarza między sobą a pacjentem atmosferę spokoju i pewności w pozytywne wyniki leczenia. Nawet w tych niezwykle trudnych czasach /covid/ p. doktor cały czas był na miejscu, służył radą i pomógł mi dokończyć cały cykl naświetlań i chemioterapii, co teraz pozwoli mi czekać na zabieg chirurgiczny. Dziękuję z całego serca.
  • Karolina
   Lekarz z powołaniem
  • Andrzej
   Potwierdzam w pełni wpis P. Bozeny: pan dr Masłowski jest niezwykle sympatyczny i potrafi wytwrzyć atmosferę, w ktorej pacjenci mniej się boją. To bardzo cenne w wypadku onkologa.
  • Bożena
   Przemiły ,bardzo sympatyczny, cierpliwy , wyrozumiały i oczywiście służący pacjentom w znakomity sposób swoją wiedzą , zawsze starający się pomóc i udzielić fachowej informacji czego nam - pacjentom często brakuje . Wysokiej kultury osobistej czarujący młody człowiek pomagający być dobrej myśli w obliczu poważnej choroby. Panu doktorowi dziękuję za pomoc a Jego rodzicom i Panu Bogu za ukształtowanie tak ciepłej postaci która z całą pewnością leczy używając swej wiedzy lekarskiej i serca jednocześnie a dla mnie jest to mikstura która czyni cuda . Pragnę aby każdy pacjent w szpitalu spotkał na swojej drodze tego lekarza o imieniu Michał , które zresztą kojarzy mi się z waleczną biblijną postacią chroniącą nas przed złem .