×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n.med. Michał Rutkowski

Specjalizacja

 • Neurochirurgia

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka
   Dr.Rudkowski to lekarz z powołania,bardzo uprzejmy,otwarty na drugiego człowieka,zoperował mi przepuklinę kręgosłupa w 100% skutecznie,2 lata już mija i nie mam dolegliwości bólowych po stronie operowanej,dokucza mi strona druga i nie waham się by poprosić go o pomoc bo jest fachowcem w tym co robi,polecam z całego serca!
  • Teresa łata
   Dziękuję za przeprowadzona operację guza mózgu. Za życzliwość uczciwość zaangażowanie pełny profesjonalizm z wyrazami szacunku żona pacjenta
  • Pacjentka
   Pan doktor operowal mi kregoslup endoskopem. Ból ustąpil natychmiast. Fachowiec godny polecenia.
  • Andrzej Szarmach
   Witam ponownie w dniu dzisiejszym, Pragnę ponownie podziękować Panu doktorowi za super wiadomość. Nie muszę się poddawać operacji na OPONIAKA. Zasycha!!! jest Pan wspaniały! Potrafi Pan rozmawiać z pacjentem w prosty i zrozumiały sposób, czyli konkretnie (bez owijania wełny w bawełnę). Czeka mnie jeszcze u Pana operacja przepukliny kręgosłupa szyjnego. Polecam Pana swoim znajomym. Pozdrawiam i do zobaczenia doktorze!
  • Edyta
   Doktor Rutkowski operował mi naczyniak jamisty prawej półkuli mózgu. Operacja poszła bardzo dobrze, bez komplikacji. Jest wspaniałym, bezpośrednim i konkretnym lekarzem. Nie owija w bawełnę, mówi prosto z mostu jak jest. Wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Dziękuję i polecam wszystkim takiego lekarza.
  • Zbigniew
   Doktor Rutkowski operował mnie na kręgosłup lędźwiowy. Ma opinię bardzo utalentowanego lekarza. Operacja poszła bardzo dobrze, ból ustąpił natychmiast, wszystko szybko się zagoiło. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, muszę przyznać że poza kwestiami czysto lekarskimi jest tez bardzo ciekawym człowiekiem-pacjenci,którzy mieli okazje poznać pana doktora na pewno się ze mną zgodzą.
  • Sylwia Grądzka
   Bardzo dobry lekarz.Dopiero on wytłumaczył mi jaki jest stan mojego kręgosłupa i że operacja odcinka szyjnego w moim przypadku jest konieczna.Teraz tylko czekać na termin,choć wiem że terminy nawet w trybie pilnym są dosyć odległe.Będę czekała warto.
  • Marek J.
   Dr Rutkowski operował mnie na przepuklinę w kręgosłupie. Operacja okazałą się skuteczna w 100%. Miałem silne dolegliwości od dawna, ból krzyża, nogi, drętwienia. Po operacji jak ręką odjął. Na drugi dzień chodziłem już po oddziale. Ból nigdy nie wrócił. Doktor wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania, dobrze się opiekuje. Polecam i pozdrawiam, Marek
  • D.
   Rzeczowy, konkretny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba.
  • Pacjentka Chelm
   Doktor przyjmowal mnie w poradni neurochirurgicznej na Jaczewskiego. Zajal sie mna kompleksowo,chociaz przyszlam z chorym kregoslupem. Rzeczowo i cierpliwie tlumaczyl chorobe i leczenie.