Lekarz Michał Wiłkojć

Specjalizacja

 • Chirurgia klatki piersiowej

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Patryk
   Fachowiec, specjalista, anioł i dobry człowiek. Zaangażowany, mimo wielu zajętości zawsze znajdzie czas na rzeczową rozmowę. Operacja guza grasicy robotem DaVinci przebiegła z mojej perspektywy sprawnie, bez powikłań; czułem się bezpiecznie i zaopiekowany. Kontrola potwierdziła, że wszystko jest ok a po ranach zostaną małe kreski. Szacunek dla Pana Doktora za oddanie, życzliwe podejście i za to, że ratuje ludzkie życie. Zdecydowanie polecam i Doktorze jeszcze raz dziękuję 🙏
  • Konrad
   Operowany w dniu 23 czerwca 2021 r. - torakochirurdzy - Borys Miśkiewicz i Michała Wiłkojć, uratowali mi życie, operowali w sytuacji kiedy inni profesorowie w innym dużym mieście nie dawali mi szans i nie chcieli się podjąć operacji. Wyżej wymienieni lekarze nie ukrywali dużego ryzyka, ale dali nadzieję a ja już nie mogłem jeść, ważyłem 60 kg przy ponad 180 cm wzrostu. Po operacji byłem kilka dni w śpiączce, aby dojść do siebie. Intensywna terapia w szpitalu Odrodzenie w Zakopanem na wysokim poziomie. Napisałem w skrócie swoją historię z podziękowaniem dla lekarzy oraz po to, by pomóc innym, dać nadzieję, że gdy jedni lekarze mówią „musi pan sobie znaleźć zajęcie na ostatnie momenty życia” i „jest pan za chudy, musi pan przytyć, nie podejmiemy się” nie można się poddawać i należy oddać się w ręce tak wykwalifikowanych specjalistów. Nie zdobyłem się na opis wcześniej, długo się zbierałem, każde wspomnienie wywoływało zbyt duże poruszenie emocjonalne, dlatego też i obecny opis jest szczątkowy, skrótowy i rzeczowy, bo z całego przebiegu i tego co się działo wcześniej mógłbym napisać biografię ale mam nadzieję, że kogoś tym uratuję. Życzę pomocy od dr Miśkiewicza i dr Wiłkojcia i bardzo im dziękuję.
  • Danuta Kopcińska
   Dziękuję Panu doktorowi Michałowi Wiłkojć za profesjonalną opiekę i dobre serce. Pan doktor Wiłkojć jest lekarzem z powołaniem, który wysłucha pacjent, pomoże w trudnych chwilach dla człowieka, a takich ludzi jest coraz mniej. Szczerze polecam i dziękuję.
  • Emilia Grzybowska
   Serdecznie polecam Pana dra.Michala Wilkojc.Pan dr. przeprowadził ciężka operację pluca w szpitalu WIM .Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, empatia i cierpliwością do pacjenta.Nie dość że jest wspaniałym lekarzem to jest również bardzo dobrym człowiekiem.Dziekuje Panie doktorze z całego serca.
  • Monika Ociepczyk
   Zdecydowanie polecam. Pan Doktor przeprowadził ciężką operację mojej mamie. Lekarz z ogromną wiedzą i powołaniem. Profesjonalizm Doktora Michala idzie w parze z jego pozytywną osobowością i troską o dobro pacjenta, podczas rozmowy, nawet po wyczerpującej i długiej operacji tłumaczył rzeczowo i spokojnie telefonicznie jej przebieg, następstwa i rokowania.
  • Bogumiła Sandel
   Lekarz Michał Wiłkojć był lekarzem prowadzącym mojego taty w szpitalu w Zakopanem, przeprowadził operacje w czasie pandemii, Mimo wielu utrudnień, brak spotkań, odwiedzin, dr w każdym czasie odbierał telefon i informował o stanie pacjenta. Bardzo rzeczowy, empatyczny, pomocny, wspaniały człowiek. Bardzo jasno określa plan leczenia, dalsze kroki, zawsze dostępny, otwarty. Lekarz przez duże „L”. To wielkie szczęście, ze Tata znalazł się pod jego opieka. Jeżeli będzie taka potrzeba, warto zabiegać o ‚przydział’ do tego lekarza.
  • Kierzek Damian
   Lekarz Michał Wiłkojć był moim lekarzem prowadzącym w czasie mojego pobytu w szpitalu w Zakopanym. Bardzo konkretny i pozytywnie nastawiony człowiek zarówno w relacji pacjent lekarz ale także jako wsparcie w codziennej rzeczywistości szpitalnej Jeżeli ktoś będzie miał to nieszczęście i będzie musiał spędzić trochę swojego czasu w szpitalu to mam nadzieję, że trafi pod opiękę równie utalentowanego lekarza.