×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Michał Zawadzki

Specjalizacja

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Bednarska 6/3, 00-310, Warszawa
  • e-mail: mzawpl@yahoo.com mz.md.phd@gmail.com

Informacje i kontakty

Studia
1997–2003 Warszawski Uniwersytet Medyczny - I Wydział Lekarski
Dorobek naukowy
Doktorat w Centrum Medycznym Szkolenia Podyplomowego (2010): "Ocena wartości wielorzędowej tomografii komputerowej w badaniach kontrolnych pacjentów po zabiegach stentowania proksymalnych odcinków naczyń wieńcowych. Przydatność wybranych rekonstrukcji obrazu tomograficznego w ocenie restenozy".

Autor i współautor ponad 20 artykułów oraz 7 rozdziałów w książkach dotyczących badań angiograficznych w różnych metodach obrazowych i radiologii interwencyjnej
Zainteresowania zawodowe
Od pięciu lat zajmuje się badaniami obrazowymi naczyń wieńcowych, mózgowych i obwodowych oraz radiologią interwencyjną, w tym zabiegami na naczyniach mózgowych.
Przynależność do towarzystw i organizacji
Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne (PLTR)
Radiological Society of North America (RSNA)
European Society of Minimally Invasive Neurological Therapy (ESMINT)
European Society of Neuroradiology (ESNR)
Kontakt
 • e-mail: mzawpl@yahoo.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Maria Kiełbus
   Panie Doktorze - dziś mija rok, jak "Pan dokonał niemożliwego" tzn udrożnił Pan mogą tętnicę biodrową - w szpitalu bielańskim. Przepraszam, że tak długo zwlekałam z tymi podziękowaniem - ale to przez różne inne problemy. Jestem Panu ogromnie wdzięczna - jest Pan nie lada fachowcem w swojej dziedzinie - szkoda tylko, że leżąc pod narkozą nie nie dane mi było poznać Pana osobiście. Ale zdaje się, że będzie ku temu okazja, bo zdrowie niestety nadal mi szwankuje /tym razem tętnica podobojczykowa/. Przekazuję Panu słowa wszelkiej pomyślności - tak w życiu zawodowym, jak i w prywatnym - oby na swojej drodze spotykał się Pan tylko z ludzką życzliwością.
  • Maria S.
   Pan dr jest bardzo wyrozumiały i uprzejmy. ma obszerną wiedzę w temacie tętniaków. W prosty i zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę.
  • Joanna Kalińska
   Panie Doktorze 05.09.2017 minął rok od udanej embolizacji mojego nietypowego tętniaka mózgu, przeprowadzonej przez Pana i Pana zespól w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Pragnę jeszcze raz podziękować za podarowanie mi drugiego życia i życzyć zdrowia,pomyślności oraz samych udanych operacji. Wdzięczna pacjentka z Wrocławia
  • Ewa Bartołd
   Panie Doktorze, tak bardzo jestem wdzięczna Panu za udaną operację embolizacji tętniaka mózgu u mojej córki Beaty w styczniu 2016. Chciałam powiedzieć wszystkim którzy będą to czytać, że jest to najwspanialszy człowiek jakiego spotkałam na swojej drodze, jest wspaniałym specjalistą , ale jest też kimś kto nie zostawi cię z twoimi pytaniami i wątpliwościami, wyjaśni ci wszystko o co pytasz….i ma czas dla ciebie. Dziękuję raz jeszcze i jestem zaszczycona że mogłam Pana poznać. Życzę samych sukcesów tak w życiu osobistym jak i zawodowym, oraz ….oby to Pana Serce dla pacjenta było wciąż tak WIELKIE. Z wyrazami wdzięczności i szacunku Ewa Bartołd
  • Zofia Wojciechowska
   Bardzo dobry specjalista, kompetentny i slowny, a przede wszystkim wciąż człowiek pełen zrozumienia i cierpliwości. Serdeczne podziękowania za opiekę i skuteczna operacje.
  • Anna Skarżyńska
   Serdecznie dziękuje za kompetentnosc komunikatywność podejście zaangażowanie wiedzę zrozumienie i wyrozumiałość cudwne ręce i wielkie serce Panie doktorze wielki szacun dla Pana i Zespołu za mną jest ok embolizacja styczeń 2013 ukłony i podziękowanie od mojej rodziny bardzo dziękuje
  • Janina D.
   Serdeczne podziękowania za udaną embolizację i za wspaniałą opiekę i atmosferę przed i po zabiegu. Jest Pan doskonałym specjalistą, lekarzem z powołania.
  • Aneta i Beata Bartołd
   Nie ma slow, którymi moglybysmy wyrazić Panu wdziecznosc za uratowanie zycia naszej mamie. Dziękujemy również za serce i zrozumienie, które okazal Pan zarówno mamie jako pacjentce i nam jako rodzinie.