×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Michał Ziemniarski

Informacje i kontakty

Inne informacje
Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii
Kontakt
 • e-mail: michal.ziemniarski@gmail.com

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Monika
   Konkretny , podczas badania czułam się swobodnie. Polecam . Najlepszy ginekolog.
  • Linka
   Mam takie szczęście, że zawsze jak trafiałam do szpitala, to opiekował się mną dr Ziemniarski, zarówno w komplikacjach w pierwszej ciąży, podczas porodu, dwóch poronień. Także teraz zdecydowałam, że poprowadzi moją ciążę. To, co mnie ujmuje jest to, że jest bardzo konkretny, szczegółowo odpowiada na pytania, jest otwarty na kolejne. Jest pewny siebie i to też jest potrzebne, by czuć się bezpiecznie. Jest bardzo kulturalny i delikatny. Myślę, że będę bardzo wymagającą pacjentką- liczę, że nie tylko donoszę ciążę, ale że również mój poród nie będzie dla mnie tak trudny jak pierwszy (minus dla położnych, nie doktora). Wiem, ze opiekuje się mną najlepszy lekarz.
  • Monika K-B
   W skali od 1 do 10 daję 11 nic dodać nic ująć prowadził moją ciążę (citomed Toruń) miałam w zamiarze urodzic w Bydgoszczy pod jego nadzorem ale córka troche się pośpieszyla. Polecam Monika K-B
  • Martyna
   Bardzo mily, profesjonalny lekarz- mimo swego mlodego wykazuje sie duza widza. Od A do Z odpowiedzial na wszystkie pytania, wszystko tlumaczyl i poswiecil mi czas (15 min na pacjenta, ja siedzialam w gabinecie prawie godzine). Badania nie sa krepujace, delikatne. Najwieksze podziekowania za to, ze zawsze odpowiada na maila- niezaleznie od tego czy jest niedziela, godzina wieczorowa czy tez jest na urlopie.
  • Anna
   Bardzo profesjonalny, sympatyczny lekarz. Pełen empatii i cierpliwości. Potrafi na każde pytanie odpowiedzieć szczegółowo, wyczerpująco. Ma bardzo indywidualne podejście, wszystkim się interesuje, nie bagatelizuje obaw - nawet tych bezpodstawnych. Prowadził całą moją ciąże i mimo różnych przeszkód przede wszystkim uspokajał. Urodziłam zdrowe dziecko i wszystko zawdzięczam temu lekarzowi. Poleciłabym go każdej kobiecie. Szczególnie kobietą w pierwszej ciąży - które mają dużo pytań i wątpliwości. W skali 1-10 dr Ziemniarski otrzymuje 100.
  • Nierobot
   Mlody lekarz z powolaniem. Rzetelny sympatyczny nienadety i cierpliwy. Oby takim pozostal
  • Ola
   Niezwykły przypadek-młody człowiek,który swoją wiedzą,profesjonalizmem a przede wszystkim podejściem do pacjenta przewyższa wielu starszych kolegów.Nie sztuką jest prowadzić wzorcowe ciąże,sztuką jest w momencie gdy kobieta traci ciążę zapewnić jej taki komfort jakiego ja doświadczyłam z rąk p.doktora.Gratuluję i dziękuję Panie Doktorze,a pacjentkom bardzo polecam.
  • Beata
   Dr Michał Ziemniarski to odpowiednia odoba, na odpowiednim miejscu. Plusy pod jego adresam można mnożyć wielokrotnie. Po prostu osoba godna polecenia :) z dystansem, ale z pełnym zaangażowaniem i profesją. Pozdrawiam i dziękuję :)
  • Gosia
   Ogromne podziękowania dla dr Michała Ziemniaskiego za fachową opiekę lekarską. Spotkaliśmy się na oddziale patologii ciąży gdzie trafiłam z powodu cholestazy. Doktor ma wspaniałe podejście do pacjentek, a swoją wiedzą i umiejętnościami wzbudził we mnie duże zaufanie. Cieszę się, że miał dyżur podczas mojego porodu i pomógł szczęśliwie przyjść na świat mojemu synowi. Dzięki opiece doktora w trakcie porodu, czułam się spokojna zarówno o zdrowie dziecka jak i swoje. Wspaniały, oddany lekarz- oby takich więcej!
  • Dominika
   Super Lekarz ! Bardzo się ciesze ze trafiłam na pana Michała mega sympatyczny profesjonalny cierpliwy wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania ! Dziękuję za podjęcie się prowadzenia mojej ciąży :-)
  • Fr-
   ŚWIETNY LEKARZI DOSKONALY PROFESJONALIZM.
  • Agatha-ef
   Nic lepszego nie mogło mnie spotkać na mojej trudnej drodze podczas ciąży, gdzie niestety poroniłam. Jak spotkanie dr Ziemniarskiego, który zaopiekował się mną od samego początku do końca. Zabieg który mnie czekał przy fachowej wiedzy doktora i rozwijaniu moich wszelkich wątpliwości, wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie. Miałam możliwość spotkać wielu ginekologów ale żaden z nich nie wzbudził takiego zaufania jak właśnie dr Ziemniarski. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołaniem. Doktor będzie już moim stałym lekarzem i bardzo się ciesze, że w końcu udało mi się spotkać kogoś takiego, który dzięki swojej sympatii i profesjonalnym podejściu do pacjentki zbudza duże zaufanie. Polecam w 100%.
  • Syla
   Bardzo się cieszę, że trafiłam do lek.Ziemniarskiego na kontrolne usg 10 dni po terminie.Dzięki fachowemu podejściu szybko podjął decyzję i skonsultował wynik usg i zostałam w szpitalu celem cięcia cesarskiego. Również po operacji lek. Ziemniarski wykazywał zainteresowanie moim stanem oraz mojego synka. Serdecznie dziękuję:)
  • pacjentka
   Dziękuję za fachową pomoc przy prowadzeniu ciąży, porodzie, jak i okresie połogu i dalszym kontrolowaniu stanu zdrowia. Fachowiec od spraw kobiet. :)
  • Anna
   Dziękuję za doskonałą opiekę nad moją ciążą, cierpliwość i empatię. Dzięki Panu ciąża została donoszona i zakończona sukcesem. Gorąco polecam. Znakomity lekarz.